Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] 3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! +recenzja tutora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PORADNIK] 3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! +recenzja tutora (/Temat-PORADNIK-3000-4000-miesiac-uzywajac-dwoch-prostych-serwisow-recenzja-tutora-64320)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [PORADNIK] 3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! - yazir - 05-02-2013 20:37

Ok jedziemy z recenzją Cool

Najpierw weźmy pod lupę opis z pierwszego posta autora Smile

-jest UNIKATOWA - w pełni działająca
Czy metoda jest UNIKATOWA można dyskutować, raczej mało popularna
-jest DZIECINNIE prosta
Faktycznie jest prosta
-jest odpowiednia dla KAŻDEGO
Tutaj autor odrobinę się zagalopował, nie jest to absolutnie metoda dla każdego
-NIE WYMAGA LISTY MAILOWEJ
Potwierdzam
-nie ma związku z REFAMI, klikaniem w BANERY, resjtracją itp
Potwierdzam
-NIE POTRZEBUJESZ własnej strony internetowej
Potwierdzam, chociaż posiadanie nie było by źle widziane Smile
-niesamowita sama w sobie!
Przemilczę tą kwestię


A teraz coś o poradniku:
Metoda faktycznie może przynosić zyski, ale nie dla kogoś kto myśli o tym że kupi i "hajs będzie się zgadzał" nie jest to cudowna metoda która zagwarantuje zainteresowanym miliony. Nie jest to PPA, CPA buxy, adsense, i podobne metody... raczej coś w stylu outsourcing'u. Tak czy inaczej osoba która interesuje się tym powinna z jednej strony przejawiać chociaż trochę kreatywności, ale z drugiej kreatywna osoba wpadła by na ten pomysł...
Sam korzystam z podobnego sposobu (jednak bardziej rozbudowanego), więc mogę z czystym sumieniem powiedzieć że trzeba poświęcić czas na to, a nie liczyć na grubą kasę za godzinę pracy dziennie... Niezbędna jest znajomość angielskiego na sensownym poziomie, umiejętność rozmowy z inną osobą, cierpliwość, zimna krew, umiejętność kalkulacji i podejmowania ryzyka.
Autor nie wspomniał o jednej dla wielu istotnej kwestii. Mianowicie niezbędny jest wkład własny. Nie jest to wielka kwota, ale minimalnie trzeba mieć ok $20, chociaż optymalna kwota to ok $50, wtedy jest duża szansa (ale nie ma pewności) iż zarobicie wielokrotność tej kwoty.

Czy poradnik jest warty swojej ceny?
Trudno powiedzieć, z jednej strony jest dość konkretny i szczegółowy. Ale z drugiej dość "ograniczony" do tylko jednej metody.

Dodatkowe pytania? Śmiało zadawajcie


RE: [PORADNIK] 3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! - lolo12 - 05-02-2013 20:46

Czy przy wkładzie 50$ zarobienie 3000$-4000$ tak jak pisze autor jest realne?


RE: [PORADNIK] 3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! - yazir - 05-02-2013 20:51

(05-02-2013 20:46)lolo12 napisał(a):  Czy przy wkładzie 50$ zarobienie 3000$-4000$ tak jak pisze autor jest realne?

Nie mam pojęcia czy te pytanie zadajesz serio czy robisz sobie jaja.
Bez doświadczenia napewno w pierwszym miesiącu nie dasz rady, dodatkowo pisząc o tych $50 miałem na myśli pierwszy zysk (średnio ok $150-$250, więc na czysto $100-$200, to wyliczenia teoretyczne mające na celu zobrazowanie poziomu zysku), a nie zarobek $3k. Bądźmy poważni.


RE: [PORADNIK] 3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! - bahamazzz - 05-02-2013 20:58

Cytat:Nie mam pojęcia czy te pytanie zadajesz serio czy robisz sobie jaja.
Bez doświadczenia napewno w pierwszym miesiącu nie dasz rady, dodatkowo pisząc o tych $50 miałem na myśli pierwszy zysk (średnio ok $150-$250, więc na czysto $100-$200, to wyliczenia teoretyczne mające na celu zobrazowanie poziomu zysku), a nie zarobek $3k. Bądźmy poważni.

Bez doświadczenia - służę pomocą, a przy uzyskaniu kwoty 150-200$ otwiera się w tej motodzie (pod-metoda), która można powiedzieć dodaje wiele więcej pewności do wyciągania przychodów. Wtedy "główna" metoda, nie jest konieczna, choć można korzystać z obu.

A jeśli ktoś potraktowałby to w kierunku....coś JAKBY "biznesu" w 2-4+ miesięcznej perspektywie te teoretyczne wyliczenia są bardzo zaskakujące.


RE: [PORADNIK] 3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! - surfer0700 - 05-02-2013 20:58

W takim razie mogę zaoferować 50 PLN.


RE: [PORADNIK] 3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! - bahamazzz - 05-02-2013 21:16

(05-02-2013 20:58)surfer0700 napisał(a):  W takim razie mogę zaoferować 50 PLN.

W porządku, jestem w stanie zaoferować JEDNEJ osobie poradnik w kwocie 50zł, jednak w miarę uprzejmości mógłbym liczyć na obiektywną ocenę po otrzymaniu poradnika ?


3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! - surfer0700 - 05-02-2013 21:47

Jak widzisz na forum jestem od roku, przez ten czas napisałem sporo postów i zdobyłem wiele punktów reputacji, myślę że moja opinia będzie wartościowa - może nie dla wszystkich, ale na pewno dla osób które mnie znają albo ze mną współpracowały - a uwierz, że jest ich sporo Smile


Re: [Poradnik] - Skipi - 05-02-2013 22:18

Kupno poradnika + wklad wlasny i przez 1 miesiec raczej nie wyjde na plus ?


[PORADNIK] 3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! +recenzja tutora - Nicktim - 05-02-2013 22:32

Mam rozumieć, że metoda jest legalna ?


RE: [Poradnik] - bahamazzz - 05-02-2013 22:33

(05-02-2013 22:18)Skipi napisał(a):  Kupno poradnika + wklad wlasny i przez 1 miesiec raczej nie wyjde na plus ?


Tak na prawdę, ciężko jest określić czy wyjdziesz na plus czy nie, ponieważ jest to dość specyficzna metoda. Ale jeśli będziesz postępował zgodnie z poradnikiem i skorzystasz z mojej ewentualnej pomocy, jest to do zrobienia.

Powiem tak. Jak wspomniał yazir: jest to outsourcing:
Kupujesz gotowy "produkt" za 5-15$ (można za więcej) i sprzedajesz go w innym miejscu za 150-500$.

Nie są od Ciebie wymagane techniki handlowca, zachęcania do kupna itp. Twój produkt w zasadzie mówi sam za siebie, jedyne co musisz zrobić to kilka prostych czynności.

Oczywiście po zakupie w razie jakichkolwiek pytań, udzielam pomocy. Pomimo łatwych mechanizmów tych dwóch "miejsc" w internecie, ktoś może czegoś nie zrozumieć. Więc po to właśnie jestem ja.