Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] 3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! +recenzja tutora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PORADNIK] 3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! +recenzja tutora (/Temat-PORADNIK-3000-4000-miesiac-uzywajac-dwoch-prostych-serwisow-recenzja-tutora-64320)

Strony: 1 2 3 4 5


[PORADNIK] 3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! +recenzja tutora - bahamazzz - 04-02-2013 13:23

Witam wszystkich chcących REALNIE zarobić !
Mam do zaoferowania poradnik (PDF), który zawiera ekstremalnie dochodową metodę, zainteresowanych proszę o przeczytanie całej treści.

Metoda o której mowa:

-jest UNIKATOWA - w pełni działająca
-jest DZIECINNIE prosta
-jest odpowiednia dla KAŻDEGO
-NIE WYMAGA LISTY MAILOWEJ
-nie ma związku z REFAMI, klikaniem w BANERY, resjtracją itp
-NIE POTRZEBUJESZ własnej strony internetowej
-niesamowita sama w sobie!

-----------------------------------------------------------------------
Ja, jak wielu innych ludzi, poszukujemy skutecznych metod i możliwości zarabiania. Od ponad pół roku, nie mam potrzeby wysyłania CV i rozglądania się za etatem. Dlaczego ? Posiadam kilka różnych metod, które przynoszą mi stałe, wysokie zarobki. Faktem jest, że na polskich forach nie znajdziemy poradników, które przynoszą dochody...co ważniejsze SZYBKO, ŁATWO I SKUTECZNIE. Właśnie to skłoniło mnie aby podzielić się tym poradnikiem (z ograniczoną liczbą osób* - może będziesz to właśnie Ty?)

*Jest sporo miejsca aby pewne grono osób mogło również to robić, jednak zbyt duża konkurencja może nie być dobrym wyjściem
-----------------------------------------------------------------------

Metoda działa wspaniale od kilku lat, jednak niecałe pół roku temu udało mi się o niej dowiedzieć. Nie wymaga poświęcenia wielu godzin przed komputerem, wręcz przeciwnie. Niewielki nakład pracy, przynosi niesamowite zyski. Które oczywiście można zwiększać, poświęcając się jeszcze bardziej.
-----------------------------------------------------------------------

WYMAGANIA - 1.znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

-----------------------------------------------------------------------


KOSZT PORADNIKA* - 120zł (Cena może ulec zmianie)

Ograniczona ilość: Zastanawiam się

Po zakupie oferuję wsparcie email, gg.
------------------------------------------------------------------------

Zapraszam do zadawania ewentualnych pytań.
Zainteresowanych kupnem proszę o wysłanie prywatnej wiadomości z adresem email lub numerem gg

-------------------------------------------------------------------------

(05-02-2013 20:37)yazir napisał(a):  Metoda faktycznie może przynosić zyski, ale nie dla kogoś kto myśli o tym że kupi i "hajs będzie się zgadzał" nie jest to cudowna metoda która zagwarantuje zainteresowanym miliony. Nie jest to PPA, CPA buxy, adsense, i podobne metody... raczej coś w stylu outsourcing'u. Tak czy inaczej osoba która interesuje się tym powinna z jednej strony przejawiać chociaż trochę kreatywności, ale z drugiej kreatywna osoba wpadła by na ten pomysł...
Sam korzystam z podobnego sposobu (jednak bardziej rozbudowanego), więc mogę z czystym sumieniem powiedzieć że trzeba poświęcić czas na to, a nie liczyć na grubą kasę za godzinę pracy dziennie... Niezbędna jest znajomość angielskiego na sensownym poziomie, umiejętność rozmowy z inną osobą, cierpliwość, zimna krew, umiejętność kalkulacji i podejmowania ryzyka.
Autor nie wspomniał o jednej dla wielu istotnej kwestii. Mianowicie niezbędny jest wkład własny. Nie jest to wielka kwota, ale minimalnie trzeba mieć ok $20, chociaż optymalna kwota to ok $50, wtedy jest duża szansa (ale nie ma pewności) iż zarobicie wielokrotność tej kwoty.

Czy poradnik jest warty swojej ceny?
Trudno powiedzieć, z jednej strony jest dość konkretny i szczegółowy. Ale z drugiej dość "ograniczony" do tylko jednej metody.

Dodatkowe pytania? Śmiało zadawajcie



RE: [PORADNIK] 3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! - MartinS - 04-02-2013 13:27

1. Zły dział.
2. Dziś założyłeś konto - to Twój pierwszy post i myślisz, że ktoś w ciemno kupi ? Smile


Po co Ci takie grosze (100zł) skoro zarabiasz 3-4k $ miesięcznie? bitch please ;*


RE: [PORADNIK] 3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! - WazzaP - 04-02-2013 13:36

Pisz do kogoś o recenzję:

http://zarabiam.com/User-yazir-36808
http://zarabiam.com/User-nitram-12851
http://zarabiam.com/User-Coristo-9435


RE: [PORADNIK] 3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! - bahamazzz - 04-02-2013 13:37

(04-02-2013 13:27)MartinS napisał(a):  1. Zły dział.
2. Dziś założyłeś konto - to Twój pierwszy post i myślisz, że ktoś w ciemno kupi ? Smile


Po co Ci takie grosze (100zł) skoro zarabiasz 3-4k $ miesięcznie? bitch please ;*

Widzisz...ludzie zarabiają po 1200zł, a po 5gr zawsze się schyląSmile
Dlaczego miałbym zrezygnować ze 100zł ?

(04-02-2013 13:36)WazzaP napisał(a):  Pisz do kogoś o recenzję:

http://zarabiam.com/User-yazir-36808
http://zarabiam.com/User-nitram-12851
http://zarabiam.com/User-Coristo-9435

Świetny pomysł, miałem kontakt z yazirem, więc napiszę do niego!

(04-02-2013 13:29)matimus napisał(a):  Hmmm troszkę przypomina mi temat yazira...


Być może, zakupiłem 2 miesiące temu metodę od yazira, była i jest świetna, ale nie ma nic z tym wspólnego!


RE: [PORADNIK] 3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! - MartinS - 04-02-2013 13:42

W takim razie czekamy na recenzję Wink


RE: [PORADNIK] 3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! - bahamazzz - 04-02-2013 13:43

(04-02-2013 13:39)Limitless napisał(a):  Oddaj komuś do recenzji np. yazirowi

Coristo będzie w domu po 18, podeślę mu poradnik !
Więc powinna być dziś aktualizacja

Cytat:bo pewnie na tym polega ta metodaBig Grin taka piramida, zarabianie na sprzedaży poradnika

Nie jest to żadna piramida, i poradnik możesz zachować tylko i wyłącznie dla siebie. Nie ma to związku z zarobkiem.

Yazir właśnie przegląda. Jeśli nie było tego na forum, pojawi się niedługo recenzja Smile

(04-02-2013 15:08)Nicktim napisał(a):  3-4k$/Miesiąc bez strony, bez reflinków itp. to ja nie wiem na czym ty zarabiasz chyba pod latarnią.


Nie musisz posiadać własnej strony, korzystasz jedynie z dwóch już istniejących. Latarnia też nie będzie potrzebnaSmile


RE: [PORADNIK] 3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! - yazir - 04-02-2013 15:47

Poradnik dostałem do sprawdzenia i wysłałem do poprawienia Jerk2

Jutro dostanę poprawioną wersję, i wtedy będzie recenzja. Za zbędny spam polecą warny.


RE: [PORADNIK] 3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! - Babcia_Irenka - 04-02-2013 15:53

Czyli na samym początku widać, że coś jest nie wporządku.


RE: [PORADNIK] 3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! - bahamazzz - 04-02-2013 16:04

(04-02-2013 15:53)Babcia_Irenka napisał(a):  Czyli na samym początku widać, że coś jest nie wporządku.

Do poprawki, nie oznacza, że odrzucone Smile


RE: [PORADNIK] 3000-4000$ / miesiąc - używając dwóch prostych serwisów ! - Coristo - 04-02-2013 16:39

Bez spamu, czekajcie na recenzję od Yazira a później będziecie oceniać. Następnym razem nie będę się bawił w usuwanie postów tylko polecą warny.