Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc w języku angielskim - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc w języku angielskim (/Temat-Pomoc-w-jezyku-angielskim-64299)

Strony: 1 2


Pomoc w języku angielskim - Driver494 - 03-02-2013 20:52

Mógłby ktoś kto ma jako takie pojęcie o angielskim sprawdzić mój list z angielskiego? Zależy mi na dobrej ocenie.
[Obrazek: imgp2172h.jpg]
[Obrazek: imgp2173h.jpg]

Za każdą sensowną wypowiedz daje repa.


RE: Pomoc w języku angielskim - miniek9090 - 03-02-2013 21:04

dlaczego nie przepisałes? nic nie widać Big Grin


RE: Pomoc w języku angielskim - Driver494 - 03-02-2013 21:09

Bo zawsze można wpisać w google i powiedzieć że nie ja pisałem ten list tylko jakiś sławny Driver494 z zarabiam Jerk2


RE: Pomoc w języku angielskim - miniek9090 - 03-02-2013 21:15

hhaha Big Grin to wrzuc na wklej.org Big Grin tam napewno nie znajdaBig Grin
ps. jak coś podasz jej pasy do konta heh


RE: Pomoc w języku angielskim - Mazurex1 - 03-02-2013 21:16

Twój list jest dobry, nie znalazłem jakiś błędów. Jest prosty, i gdybym był nauczycielem to 4 bym ci dał Big Grin


RE: Pomoc w języku angielskim - Driver494 - 03-02-2013 21:18

Zrobię zdjęcie po sprawdzeniu. Już 2 osoby mówią że 0 błędów Smile

Prawidłowo uzyłem present perfect? "I have liked it" (polubiłem to i dalej to lubie więc ma wpływ na teraźniejszość)
btw. Mogłem napisać, że moje nowe hobby to zarabianie w internecie ale już za późno Big Grin


RE: Pomoc w języku angielskim - ciekma - 03-02-2013 22:34

Pozwólcie że wtrące swoje 3 grosze Smile

zamiast which użyj who, which używamy do zwierząt i rzeczy
have liked - może być ale ogólnie to wyrazów wyrażających jakieś uczucia możemy po prostu użyć 'I liked it (a nawet dodać) very much.
zmień a lots of ona 'a lot of', lots było by w przypadku gdyby nie było 'a', "give me lots of" lub "give me a lot of" ale jeśli mówimy o satisfaction to powinno być "a lot of"
"I love (dodaj tutaj słowo "this") feeling", but motocross is (możesz dodać) a very dangerous activity / sport.
zamiast Motocross give to gives gdyż to 3 os. l.poj, możesz zmienić to zdanie na np " Motocross gives me an opportunity to make new friends" czyli okazję do poznawania nowych ludzi
następne zdanie popraw na "A lot of people" peoples używamy bardzo bardzo żadko gdy mówimy o narodowościach np.

To chyba na tyle Smile


RE: Pomoc w języku angielskim - Oxygen - 04-02-2013 16:50

Pisze się albo "a lot of" albo "lots of". Nie stosuje się "a lots of". Tak mi się wydaję, jak chcesz to sprawdź dla pewności Wink


RE: Pomoc w języku angielskim - Driver494 - 05-02-2013 17:51

Sprawdziłem. Masz rację. Smile


RE: Pomoc w języku angielskim - ciekma - 05-02-2013 22:42

Driver i jak tam zadanie wyszło Smile