Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PPA VIDEO] Jak podejrzeć czyjeś pliki? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: [PPA VIDEO] Jak podejrzeć czyjeś pliki? (/Temat-PPA-VIDEO-Jak-podejrzec-czyjes-pliki-64294)

Strony: 1 2


RE: [PPA VIDEO] Jak podejrzeć czyjeś pliki? - matiop - 04-02-2013 13:58

(04-02-2013 07:46)yazir napisał(a):  
(04-02-2013 07:34)matiop napisał(a):  
(04-02-2013 03:26)HAUKA napisał(a):  W sumie to mogliście tak zrobić tylko z zagranicznymi PPA. niepotrzebne dyskusje wychodzą teraz

Masz racje HAUKA. Teraz rozpętałem dwie wojny na forum.lockerz z Firecash a na zarabiam z Astrocash. Więc jednak jest niemile zaskoczony tym że, ludzie bronią się noga i rękoma przed pokazaniem tak łatwego sposobu z którego każdy stary wyjadacz korzystał. A taki nowy co ma zrobić? Wink

matiop wojną bym tego nie nazwał Tongue
No ale fakt faktem wprowadziłeś małe zamieszanie i to co zrobiłeś jest / było nie fair. Pominąłeś ShareBay czym możesz sugerować że u was nie da się tak zrobić Smile
Gdybyś pokazał ten poradnik jako przykład dając zagraniczne serwisy lub ShareBay wydaje mi się że nie było by najmniejszego problemu.

Większość dyskusji w tym temacie nie będzie spowodowana tym że cytuję "ludzie bronią się noga i rękoma przed pokazaniem tak łatwego sposobu...", chodzi tylko i wyłącznie o to w jakim świetle stawiasz ShareBay, a w jakim pozostałe serwisy.

Jako oficjalny mentor ShareBay powinieneś wiedzieć o tym iż Twoje posty / poradniki będą czytane również przez konkurencję. Dlatego ważna jest coś co można określić "poprawnością polityczną" (wygoogluj sobie o co chodzi dokładniej). Takimi poradnikami (gdzie omawiasz coś na przykładzie innych serwisów) zachowujesz się jak marny showman który chce zabłysnąć i zdobyć uznanie w sposób kontrowersyjny.

To przepraszam jak kogoś uraziłem. Po prostu chciałem pomóc. Smile


RE: [PPA VIDEO] Jak podejrzeć czyjeś pliki? - lolekxp - 14-02-2013 13:38

To podstawy korzystania z google, sam jestem świeżakiem w PPA i bez poradników ani nic sam na to wpadłem bo to banalne.. i kazdy kto kiedys prowadzil jakas stronke www, forum czy cos to nie jest dla niego tajemnica, sa duzo lepsze sposoby i dziwie sie ze ktos jeszcze zbulwersowal sie ze ktos to wstawil tutaj skoro kazdy czlowiek z przecietnym IQ sam to "odkryje" bez problemu.

Pozdrawiam Wink


RE: [PPA VIDEO] Jak podejrzeć czyjeś pliki? - ciamciaj - 14-02-2013 16:18

Tu nie chodzi o odkrycie tylko moralnosc. Chodzi o to zeby samemu wymyslac nisze a nie krasc od innych filmy. Jak dla Ciebie to podstawa, to gratuluje wychowania.


RE: [PPA VIDEO] Jak podejrzeć czyjeś pliki? - octawius - 14-02-2013 16:55

Hahahaha a co tu ma wychowanie do tego?facepalm I czy lolekxp wymienił chociaż jedno zdanie związane z filmikami? Dobry pomysł do szukania nisz wielu nowym osobom w PPA to na pewno pomoże nie wiem co w tym złego. Teraz to pojechałeś po całości ciamciaj, widzę że ci wszystko przeszkadza. I obrażanie lolekxp nic nie zmieni. Zarabiaj i patrz się na siebie Smile Jak zaczynałeś to na pewno sam kopiowałeś filmiki.


RE: [PPA VIDEO] Jak podejrzeć czyjeś pliki? - ciamciaj - 14-02-2013 18:46

Nie, nie kopiowałem filmów, wiec g o mnie wiesz. Zaczynałem od zupelnie innych rzeczy niz cracki i hacki.

Pomoze im co? Nauczyc sie szukania nisz? Raczej nie, lepiej zrobic to porzadnie, dac komuś wędkę a nie rybę...


RE: [PPA VIDEO] Jak podejrzeć czyjeś pliki? - kuba48 - 14-02-2013 19:17

Zbędna dyskusja, google indeksuje strony to linki są, ale z tego względu, że jest ich masa to wątpie czy ktoś znajdzie sobie ,, super nisze "


RE: [PPA VIDEO] Jak podejrzeć czyjeś pliki? - matiop - 20-03-2013 17:50

Proszę o zamknięcie tematu nieaktualne Smile