Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PPA VIDEO] Jak podejrzeć czyjeś pliki? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: [PPA VIDEO] Jak podejrzeć czyjeś pliki? (/Temat-PPA-VIDEO-Jak-podejrzec-czyjes-pliki-64294)

Strony: 1 2


[PPA VIDEO] Jak podejrzeć czyjeś pliki? - matiop - 03-02-2013 20:13

Jak podejrzeć czyjeś Pliki?
Blog: http://matiop.sharebay.pl
GaduGadu: 21398769





RE: [PPA VIDEO] Jak podejrzeć czyjeś pliki? - ciamciaj - 03-02-2013 22:58

Jak dla mnie trochę nie etyczne zeby mentor cos takiego proponował, ale każdy ma swoje metody.

W AC dzięki programiście znajdziecie mało linków.

Za to polecam takie wyszukiwanie jak już bawimy się w takie praktyki Smile - http://bit.ly/WiMchD - stron 10, bardzo ciekawe Smile


RE: [PPA VIDEO] Jak podejrzeć czyjeś pliki? - Leaders - 03-02-2013 23:09

Nie jestem przekonany czy to akurat dobra decyzja z Waszej strony. W ShareBay działaliśmy wręcz przeciwnie i serwis tworzyliśmy pod kątem SEO, aby linki właśnie w Googlach były do odnalezienia jak najłatwiej.

Ktoś chcący kraść nisze i tak wygoogluje sobie blogi z hackami, banalnie odnajdzie filmy na YT chociażby poprzez drugi poradnik Matiopa (sztuczki stare jak świat i nie oszukujmy się, że wieeelu z nich korzysta). Natomiast jeśli komuś zaindeksuje się sam link i nagle pobrania zaczną wpadać mu bezpośrednio z samych Googli, np. po usunięciu jego bloga z blogspota, to może być to dla niego bardzo miłe zaskoczenie Smile


RE: [PPA VIDEO] Jak podejrzeć czyjeś pliki? - ciamciaj - 03-02-2013 23:16

Rozumiem, ale jak sztuczki takie sa znane przez wszystkich to nagle mamy od saturowaną nisze (jak mozna tak powiedziec) i ciezko wybic sie linkiem sb ponad blogi.

Ja po prostu nie jestem za tą metodą, nie lubie złodziejstwa.

A ze brakowało w filmie waszego serwisu to dodałem Smile


RE: [PPA VIDEO] Jak podejrzeć czyjeś pliki? - Leaders - 03-02-2013 23:33

Ty nie lubisz złodziejstwa, a my nie lubimy oszustw i naciągania ludzi, które też jest złodziejstwem, a takie funkcje udostępnia AC (np. fejkowa waga, fejkowa liczba pobrań itp. - narzędzia typowe pod to, zachęcające do oszukiwania, czyli okradania ludzi). Wiemy też jak działa PPA i że to Uploaderzy wypracowali sobie takie metody i stosują je baaardzo powszechnie (a niektórzy tylko na tym się opierają), także myślę, że możemy sobie darować teksty "nie lubię złodziejstwa", bo to frazesy, które może powiedzieć każdy. A z ust reprezentanta serwisu, który nastawia się w swej idei na fake'i brzmi to podwójnie komicznie (bo naciąganie na coś czego nie ma to właśnie forma złodziejstwa w najczystszej postaci).

A my też nie lubimy złodziejstwa ciamciaju. I hipokryzji również. Ale to chyba nie temat na to.


RE: [PPA VIDEO] Jak podejrzeć czyjeś pliki? - ciamciaj - 04-02-2013 00:15

1. Nie ja wybierałem opcje na astro.
2. Takich opcji chcieli uzytkownicy - masz racje ze to złodziejstwo.
3. Nie podobało mi się w filmie ze matiop nie pokazał opcji wyszukania linków od sb. To je dodałem.

Kwestia złodziejstwa fejkami to inna sprawa, masz racje. Warto sie zastanowic tez kto to pobiera...nie ten kto chce oszukac?

Nie atakuje was, nie lubie po prostu tej metody bardzo.


RE: [PPA VIDEO] Jak podejrzeć czyjeś pliki? - Leaders - 04-02-2013 00:34

Też nie przepadam za tą metodą, natomiast chcąc stworzyć dłuuugą serię poradników związanych z PPA nie da się jej nie poruszyć, bo to - niestety - jedna z częstszych metod, podobnie co wyszukiwanie przez YT bądź proste googlowanie blogów. Pech chciał, że akurat to jeden z pierwszych filmów, więc może nie wygląda to zbyt dobrze.

Co do nie pokazania ShareBay - owszem, może to nie było zbyt w porządku, ale z drugiej strony, czy to powinno dziwić? A tutaj i tak pokazany jest tylko pewien schemat, który można powielić na każdej innej stronie, również na ShareBay i to chyba widać wyraźnie. Tak działają Google.

I zaznaczam też od razu, że to nie jest żaden oficjalny materiał od ShareBay, a tylko poradnik naszego Użytkownika-Mentora.


RE: [PPA VIDEO] Jak podejrzeć czyjeś pliki? - HAUKA - 04-02-2013 03:26

W sumie to mogliście tak zrobić tylko z zagranicznymi PPA. niepotrzebne dyskusje wychodzą teraz


RE: [PPA VIDEO] Jak podejrzeć czyjeś pliki? - matiop - 04-02-2013 07:34

(04-02-2013 03:26)HAUKA napisał(a):  W sumie to mogliście tak zrobić tylko z zagranicznymi PPA. niepotrzebne dyskusje wychodzą teraz

Masz racje HAUKA. Teraz rozpętałem dwie wojny na forum.lockerz z Firecash a na zarabiam z Astrocash. Więc jednak jest niemile zaskoczony tym że, ludzie bronią się noga i rękoma przed pokazaniem tak łatwego sposobu z którego każdy stary wyjadacz korzystał. A taki nowy co ma zrobić? Wink


RE: [PPA VIDEO] Jak podejrzeć czyjeś pliki? - yazir - 04-02-2013 07:46

(04-02-2013 07:34)matiop napisał(a):  
(04-02-2013 03:26)HAUKA napisał(a):  W sumie to mogliście tak zrobić tylko z zagranicznymi PPA. niepotrzebne dyskusje wychodzą teraz

Masz racje HAUKA. Teraz rozpętałem dwie wojny na forum.lockerz z Firecash a na zarabiam z Astrocash. Więc jednak jest niemile zaskoczony tym że, ludzie bronią się noga i rękoma przed pokazaniem tak łatwego sposobu z którego każdy stary wyjadacz korzystał. A taki nowy co ma zrobić? Wink

matiop wojną bym tego nie nazwał Tongue
No ale fakt faktem wprowadziłeś małe zamieszanie i to co zrobiłeś jest / było nie fair. Pominąłeś ShareBay czym możesz sugerować że u was nie da się tak zrobić Smile
Gdybyś pokazał ten poradnik jako przykład dając zagraniczne serwisy lub ShareBay wydaje mi się że nie było by najmniejszego problemu.

Większość dyskusji w tym temacie nie będzie spowodowana tym że cytuję "ludzie bronią się noga i rękoma przed pokazaniem tak łatwego sposobu...", chodzi tylko i wyłącznie o to w jakim świetle stawiasz ShareBay, a w jakim pozostałe serwisy.

Jako oficjalny mentor ShareBay powinieneś wiedzieć o tym iż Twoje posty / poradniki będą czytane również przez konkurencję. Dlatego ważna jest coś co można określić "poprawnością polityczną" (wygoogluj sobie o co chodzi dokładniej). Takimi poradnikami (gdzie omawiasz coś na przykładzie innych serwisów) zachowujesz się jak marny showman który chce zabłysnąć i zdobyć uznanie w sposób kontrowersyjny.