Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Plusdollars.com - Nowy servis GPT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Plusdollars.com - Nowy servis GPT (/Temat-Plusdollars-com-Nowy-servis-GPT-64288)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - Ratchet - 03-07-2013 11:31

A mi cofnął moją pierwszą wypłatę (z 9 czerwca), także musiałem zlecić ją jeszcze raz. Jak teraz mi nie wypłaci do czwartku to będę mu wysyłał dziesiątki, może nawet setki ticketów, zaspamuję go, innego wyjścia chyba nie ma.


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - twardy - 03-07-2013 12:05

(03-07-2013 11:31)Ratchet napisał(a):  A mi cofnął moją pierwszą wypłatę (z 9 czerwca), także musiałem zlecić ją jeszcze raz. Jak teraz mi nie wypłaci do czwartku to będę mu wysyłał dziesiątki, może nawet setki ticketów, zaspamuję go, innego wyjścia chyba nie ma.

albo Cie zignoruje i zrobi wyplaty kiedy bedzie mu sie chcialo albo dostaniesz bana Tongue


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - razor1914 - 03-07-2013 12:23

Lol, co dziwne dostałem wypłatę, ale nie zleciłem instanta tylko zwykłą.


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - Ratchet - 03-07-2013 12:30

@twardy
Nie ma innego wyjścia Tongue Jutro kulturalnie wyślę mu jednego ticketa, jak nie zareaguje to w piątek wyślę mu 5 ticketów, jak znowu nie zareaguje to w sobotę wyślę 10, w niedzielę 20, itd. Tongue

@EDIT
Niewiarygodne, ale admin wysłał mi kasę i to w godzinę od zlecenia wypłaty Tongue Teraz zlecam 4 następne (kwotę, którą mi cofnął podzieliłem na 5 mniejszych, z czego zleciłem pierwszą na próbę i ją mi właśnie teraz wypłacił) i piszę o weryfikacje aby odblokować Instant PayPal Tongue


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - krisrob - 03-07-2013 17:29

Wypłacił po 2 godz oczekiwania całą zaległość 34$.
Widzę, że weryfikuje oferty z matomy bo dostaję punkty minusowe z poleconych(prawdopodobnie fraudowane).
Chyba jest szansa że serwis będzie działał.


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - damianus627 - 03-07-2013 17:40

Sprawdza bo mi tak jak mówię nie wypłacił nic bo miałem parę fraudów za oferty które były źle zrobione.

Zrobię chyba drugie konto i coś porobię.


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - krisrob - 05-07-2013 18:54

Cłopaki i dziewczyny, serwis wygląda bardzo dobrze(po niepewnościach w czerwcu), wygląda, że admin uzbierał dostateczną ilość kasy "na wakacjach". Instant Pay Pal działa(to rzadkość w tego typu serwisach). Zapowiada się dobrze.

Co Wy na to?


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - Ratchet - 05-07-2013 22:19

Wszystko działa jak należy, ale szkoda, że obniżono wartość tasku "Flag Images 2", wcześniej był za 2C, a teraz jest za 1C Rolleyes.


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - twardy - 05-07-2013 23:09

hm no nie wiem, Admin to straszny zamulacz, boje sie ze pewnego dnia wylaczy instant paypala i znowu go nie bedzie trzy tygodnie Tongue


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - razor1914 - 06-07-2013 12:22

Na czym polega weryfikacja? Trzeba przesłać im skan dowodu osobistego, czy zupełnie co innego?