Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Plusdollars.com - Nowy servis GPT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Plusdollars.com - Nowy servis GPT (/Temat-Plusdollars-com-Nowy-servis-GPT-64288)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - fryzjer - 12-06-2013 20:40

czemu na wakacjach ?


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - twardy - 12-06-2013 21:44

zamula z wyplatami i na tickety nie odpisuje :x


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - krisrob - 15-06-2013 19:43

Ma ktoś jakieś wieści na temat płatności?


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - twardy - 15-06-2013 19:45

moja wisi juz tydzien Tongue


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - Ratchet - 16-06-2013 01:19

Dzisiaj robiłem taski na PlusDollars (ten za 4C i ten za 2C) i Surewardsgpt (za 4C), jakież było moje zdziwienie gdy na końcu chciałem sprawdzić ile zarobiłem, a tu się okazało, że stan konta nawet nie drgnął, ani na jednym, ani na drugim serwisie. Na obu stronach pokazuje mi (a właściwie nie pokazuje), że nie zrobiłem ani jednego taska smutny nic, zero, nul, ktoś wie o co może chodzić, pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Nie dostałem bana, ani nic takiego, po prostu robiłem taski, na stronie Crowdflower wszystko wyglądało w porządku, z każdym wykonanym taskiem licznik wzrastał, po odświeżaniu pojawiały się kolejne itd. tutaj wszystko było w normie, ale obie strony zarobkowe pokazują, że nie zrobiłem dzisiaj nic.

EDIT: Punkty i kasa trafiły w końcu na moje konto, ale dopiero po kilku godzinach. Mimo wszystko było to dziwne, bo zawsze zaliczało na bieżąco Rolleyes


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - krisrob - 16-06-2013 12:48

(16-06-2013 01:19)Ratchet napisał(a):  Dzisiaj robiłem taski na PlusDollars (ten za 4C i ten za 2C) i Surewardsgpt (za 4C), jakież było moje zdziwienie gdy na końcu chciałem sprawdzić ile zarobiłem, a tu się okazało, że stan konta nawet nie drgnął, ani na jednym, ani na drugim serwisie. Na obu stronach pokazuje mi (a właściwie nie pokazuje), że nie zrobiłem ani jednego taska smutny nic, zero, nul, ktoś wie o co może chodzić, pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Nie dostałem bana, ani nic takiego, po prostu robiłem taski, na stronie Crowdflower wszystko wyglądało w porządku, z każdym wykonanym taskiem licznik wzrastał, po odświeżaniu pojawiały się kolejne itd. tutaj wszystko było w normie, ale obie strony zarobkowe pokazują, że nie zrobiłem dzisiaj nic.

EDIT: Punkty i kasa trafiły w końcu na moje konto, ale dopiero po kilku godzinach. Mimo wszystko było to dziwne, bo zawsze zaliczało na bieżąco Rolleyes
Każdy tak miał. Domyślałem się że zaliczy z opóźnieniem ale na wszelki wypadek nie robiłem bo nie miałem pewności czy zaliczy


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - swawolny_senior - 17-06-2013 15:51

czy wie ktoś co się dzieje z adminem i dlaczego 5 dni brak chociaż jednej zrealizowanej wypłaty ?
to zastój jak kiedyś przez wakacje admina, czy też strona to już scam ?


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - twardy - 17-06-2013 15:59

pewnie na wakacjach, jakby to byl scam to by pewnie przed zniknieciem nie robil jednemu kolesiowi wyplaty na 700$


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - swawolny_senior - 17-06-2013 16:04

(17-06-2013 15:59)twardy napisał(a):  pewnie na wakacjach, jakby to byl scam to by pewnie przed zniknieciem nie robil jednemu kolesiowi wyplaty na 700$

albo to ostatnia wyplata, dla reszty już nie ma bo admin wypłacił i bawi się na wakacjach dzięki nam a my już wypłat nie zobaczymy Big Grin


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - krisrob - 17-06-2013 18:07

(17-06-2013 15:59)twardy napisał(a):  pewnie na wakacjach, jakby to byl scam to by pewnie przed zniknieciem nie robil jednemu kolesiowi wyplaty na 700$
Czy on ostatnio nie za często na tych "wakacjach"?
W "ShoutBoxie" nie było jakichś wieści od moderatora albo admina?