Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Plusdollars.com - Nowy servis GPT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Plusdollars.com - Nowy servis GPT (/Temat-Plusdollars-com-Nowy-servis-GPT-64288)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - swawolny_senior - 02-06-2013 12:32

(02-06-2013 12:25)twardy napisał(a):  rzadko kiedy kase wyplacaja w ciagu 24h, a weekendy w ogole, bylo kilka razy juz w tym tamcie pisane

masz coś nieświeże informacje
popatrz w proof a zobaczysz, że w weekend wypłacają
wypłaty były realizowane w piątek, sobotę i dzisiaj a ja czekam od czwartku więc już 3 dni, a przy zleceniu wypłaty informacja na paypal jest od 12h do 24 h

duzybodzio ja mam blokadę od czwartku, zazwyczaj w sobotę jak wieczorem miałem w danym dniu osiągnięty limit był już restart, a dzisiaj jest niedziela a ja dalej nie mam resetu i możliwości wykonywania tasków za 4 c


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - twardy - 02-06-2013 12:45

a no tak, zapomnialem, ze zmienili Wink
ktos wczesniej pisal, ze trzeba byc aktywnym, zeby dostac wyplate czy jakos tak


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - swawolny_senior - 02-06-2013 12:49

(02-06-2013 12:45)twardy napisał(a):  a no tak, zapomnialem, ze zmienili Wink
ktos wczesniej pisal, ze trzeba byc aktywnym, zeby dostac wyplate czy jakos tak

ten warunek również mam spełniony bo chodź od czwartku nie mogę robić tasków za 4 c ( jak mi zdejmą limit to będę je robi, a niestety nie wiem kiedy go zdejmą Sad to robię taski za 2 c


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - twardy - 02-06-2013 13:02

to nie wiem... powiem ci tylko, ze od kiedy mam tam konto, a to juz prawie pol roku, chyba tylko raz dostalem kase w ciagu 24h, a najdluzej na wyplate czekalem 3tygodnie


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - swawolny_senior - 02-06-2013 13:24

(02-06-2013 13:02)twardy napisał(a):  to nie wiem... powiem ci tylko, ze od kiedy mam tam konto, a to juz prawie pol roku, chyba tylko raz dostalem kase w ciagu 24h, a najdluzej na wyplate czekalem 3tygodnie

ja tym bardziej nie wiem dlaczego tak selektywnie wypłaca Sad
również niewiem dlaczego jedni mają reset dzisiaj i robią taski za 4 c a np ja czy jak widzę pisze też o limicie duzybodzio nie mamy resetu i taskow za 4 nie możemy robić


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - krisrob - 02-06-2013 17:51

(02-06-2013 13:24)swawolny_senior napisał(a):  
(02-06-2013 13:02)twardy napisał(a):  to nie wiem... powiem ci tylko, ze od kiedy mam tam konto, a to juz prawie pol roku, chyba tylko raz dostalem kase w ciagu 24h, a najdluzej na wyplate czekalem 3tygodnie

ja tym bardziej nie wiem dlaczego tak selektywnie wypłaca Sad
również niewiem dlaczego jedni mają reset dzisiaj i robią taski za 4 c a np ja czy jak widzę pisze też o limicie duzybodzio nie mamy resetu i taskow za 4 nie możemy robić
Przecież to czy masz reset limitu tasków nie zależy od PlusDollars tylko od CrowdFlowers. Musisz poczekać albo z innego IP spróbować.

Tylko nie loguj się do tych serwisów przez proxy albo coś innego bo Cię zbanują.


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - swawolny_senior - 02-06-2013 18:27

(02-06-2013 17:51)krisrob napisał(a):  
(02-06-2013 13:24)swawolny_senior napisał(a):  
(02-06-2013 13:02)twardy napisał(a):  to nie wiem... powiem ci tylko, ze od kiedy mam tam konto, a to juz prawie pol roku, chyba tylko raz dostalem kase w ciagu 24h, a najdluzej na wyplate czekalem 3tygodnie

ja tym bardziej nie wiem dlaczego tak selektywnie wypłaca Sad
również niewiem dlaczego jedni mają reset dzisiaj i robią taski za 4 c a np ja czy jak widzę pisze też o limicie duzybodzio nie mamy resetu i taskow za 4 nie możemy robić
Przecież to czy masz reset limitu tasków nie zależy od PlusDollars tylko od CrowdFlowers. Musisz poczekać albo z innego IP spróbować.

Tylko nie loguj się do tych serwisów przez proxy albo coś innego bo Cię zbanują.
zmiana ip ( restart modemu), usunięcie cache, wejście na innym ip z karty orange i tabletu nic nie daje
na 4 c mam cały czas :

You've completed all your work!
Thank you so much for your hard work! You've reached the work limit for this particular task. We track your progress across all your accounts and we've detected that you also worked on this task via another rewards site. If we're mistaken, please visit our support forum and make sure to reference 'Bad Work Limit Tracking' in the title of your post.

restart z CF zawsze do 24 h był, tutaj już prawie 4 dni go nie widać, na koncie informacji, że konto cheeter czy jak to się nazywa blokada też nigdzie nie mam więc nie wiem co się dzieje
co dziwne, na taskach za 2 c mam normalnie reset po osiągnięciu limitu, a na tych za 4 c go nie ma 3 dzień


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - krisrob - 02-06-2013 19:28

(02-06-2013 18:27)swawolny_senior napisał(a):  
(02-06-2013 17:51)krisrob napisał(a):  
(02-06-2013 13:24)swawolny_senior napisał(a):  
(02-06-2013 13:02)twardy napisał(a):  to nie wiem... powiem ci tylko, ze od kiedy mam tam konto, a to juz prawie pol roku, chyba tylko raz dostalem kase w ciagu 24h, a najdluzej na wyplate czekalem 3tygodnie

ja tym bardziej nie wiem dlaczego tak selektywnie wypłaca Sad
również niewiem dlaczego jedni mają reset dzisiaj i robią taski za 4 c a np ja czy jak widzę pisze też o limicie duzybodzio nie mamy resetu i taskow za 4 nie możemy robić
Przecież to czy masz reset limitu tasków nie zależy od PlusDollars tylko od CrowdFlowers. Musisz poczekać albo z innego IP spróbować.

Tylko nie loguj się do tych serwisów przez proxy albo coś innego bo Cię zbanują.
zmiana ip ( restart modemu), usunięcie cache, wejście na innym ip z karty orange i tabletu nic nie daje
na 4 c mam cały czas :

You've completed all your work!
Thank you so much for your hard work! You've reached the work limit for this particular task. We track your progress across all your accounts and we've detected that you also worked on this task via another rewards site. If we're mistaken, please visit our support forum and make sure to reference 'Bad Work Limit Tracking' in the title of your post.

restart z CF zawsze do 24 h był, tutaj już prawie 4 dni go nie widać, na koncie informacji, że konto cheeter czy jak to się nazywa blokada też nigdzie nie mam więc nie wiem co się dzieje
co dziwne, na taskach za 2 c mam normalnie reset po osiągnięciu limitu, a na tych za 4 c go nie ma 3 dzień
To w takim razie ta blokada jest na twoje konto w CrowdFlower tzw. Contributor ID (jest to w zakładce help - na stronie z taskiem). To musisz chyba czekać na reset albo w innym serwisie się zarejestrować z innego IP. Jak chcesz mogę Ci coś polecić na PW(wypłata na drugi dzień-zawsze)


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - duzybodzio - 02-06-2013 23:42

no ja mam podobnie blokadę i to na gpt, honey i plusdollars więc lipa :/ Krisrob jakbyś mógł to i mi na pw napisz jakiś serwis, z tym że próbowałem i zmieniać ip jak byłem w domu i nie dało nic a teraz jestem w Warszawie i mam stałe ip więc wątpie, że to coś da, ale spróbować można.


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - swawolny_senior - 03-06-2013 11:00

wygląda na to, że polacy ogólnie mają bana na taski 4 c

bylem dzisiaj u lekarza, 200 km od swojego miejsca zamieszkania, wstąpiłem do kuzyna, założyłem nowe konto w gpt ( on nigdy tasków nie robił, nie zna nawet tych stron) taski nie były więc u niego nigdy robione i na taskach za 4 c u niego na założonym nowym świeżutkim koncie informacja taka sama jak u mnie :

You've completed all your work!
Thank you so much for your hard work! You've reached the work limit for this particular task. We track your progress across all your accounts and we've detected that you also worked on this task via another rewards site. If we're mistaken, please visit our support forum and make sure to reference 'Bad Work Limit Tracking' in the title of your post.