Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Plusdollars.com - Nowy servis GPT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Plusdollars.com - Nowy servis GPT (/Temat-Plusdollars-com-Nowy-servis-GPT-64288)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - RainbowDash - 31-05-2013 17:18

(31-05-2013 16:29)krisrob napisał(a):  
(31-05-2013 16:07)RainbowDash napisał(a):  Wie ktoś może czemu na każdym serwisie w którym mam CrowdFlower wyskakuje mi takie info gdy próbuję wypełnić taski "There is no work currently available in this task." ? Wypełniłem kilka miesięcy temu 42 taski na Get-Paid i teraz nie mam żadnych dostępnych :<
Ja wiem daj sobie odświeżanie w chrome za pomocą Monitor Page lub w Mozilli za pomocą check4change i będziesz miał taski.

Wielkie dzięki! Smile


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - razor1914 - 31-05-2013 18:26

Żadnego komunikatu, ale już wiem dlaczego tak jest: wpisałem w tym polu który jest z prawej strony jakiś tekst - chciałem sprawdzić do czego to służy, jest to jakaś opcja beta i po wpisaniu tam jakiegoś słowa system zabezpieczeń tak jakby nas banuje. Z resztą wszystko jest opisane w tej skrzynce "Inbox" . Na razie napisałem do supportu, ale jest to IMO chore umieszczać opcje która nie działa i banuje użytkownika (!) facepalm


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - krisrob - 31-05-2013 18:43

(31-05-2013 18:26)razor1914 napisał(a):  Żadnego komunikatu, ale już wiem dlaczego tak jest: wpisałem w tym polu który jest z prawej strony jakiś tekst - chciałem sprawdzić do czego to służy, jest to jakaś opcja beta i po wpisaniu tam jakiegoś słowa system zabezpieczeń tak jakby nas banuje. Z resztą wszystko jest opisane w tej skrzynce "Inbox" . Na razie napisałem do supportu, ale jest to IMO chore umieszczać opcje która nie działa i banuje użytkownika (!) facepalm
Informacja żeby nie korzystać z opcji szukaj(jest to opcja w fazie testów) była podana przez admina dla wszystkich użytkowników jak sam zauważyłeś, więc nie ma co mieć pretensji. Myślę że jak napisałeś to Cię odblokuje bo w końcu to nie jakieś przestępstwo.


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - razor1914 - 31-05-2013 19:43

Oj, można mieć pretensje, bo raczej żaden szanujący się serwis nie umieszcza niedziałającej funkcji, a już w ogóle funkcji która zawiesza konto. Skrzynkę odwiedziłem dopiero niedawno, ta informacja powinna być bardziej wyeksponowana. bo raczej niewiele osób czyta te wewnętrzne skrzynki mailowe. Ale tragedii nie ma, powinni odblokować.


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - RainbowDash - 01-06-2013 14:18

(31-05-2013 19:43)razor1914 napisał(a):  Oj, można mieć pretensje, bo raczej żaden szanujący się serwis nie umieszcza niedziałającej funkcji, a już w ogóle funkcji która zawiesza konto. Skrzynkę odwiedziłem dopiero niedawno, ta informacja powinna być bardziej wyeksponowana. bo raczej niewiele osób czyta te wewnętrzne skrzynki mailowe. Ale tragedii nie ma, powinni odblokować.

U mnie podziałało zrestartowanie routera.


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - pmarek - 01-06-2013 14:20

U mnie niestety nie zadziałało... No i konto niestety do wyrzucenia :/ A szkoda, bo czasami jakieś ciekawe taski wpadały ...


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - krisrob - 01-06-2013 15:12

(01-06-2013 14:20)pmarek napisał(a):  U mnie niestety nie zadziałało... No i konto niestety do wyrzucenia :/ A szkoda, bo czasami jakieś ciekawe taski wpadały ...

Czemu od razu do wyrzucenia. Admin nie odblokuje? Próbowałeś?



RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - swawolny_senior - 02-06-2013 07:13

same problemy na tej stronie Sad
w czwartek osiągnięty limit na taskach za 4 c, dzisiaj niedziela i dalej resetu na nich nie ma, cały czas informacja :
You've completed all your work!
Thank you so much for your hard work! You've reached the work limit for this particular task. We track your progress across all your accounts and we've detected that you also worked on this task via another rewards site. If we're mistaken, please visit our support forum and make sure to reference 'Bad Work Limit Tracking' in the title of your post.

w czwartek również zlecona wypłata, dziś niedziela i również jej nie ma


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - twardy - 02-06-2013 12:25

rzadko kiedy kase wyplacaja w ciagu 24h, a weekendy w ogole, bylo kilka razy juz w tym tamcie pisane


RE: Plusdollars.com - Nowy servis GPT - duzybodzio - 02-06-2013 12:28

kiedy minie mi blokada za zrobienie wszystkich tasków "You've reached the work limit for this particular task..."?