Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] (/Temat-Astrocash-org-Wasze-Zarobki-AC-Dzienne-Miesieczne-Alltime-owe-64258)



RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - AstroCash.org - 07-03-2016 00:51

Gratulacje Brzeziu Smile Całkiem sporo u nas takich, to parę screenów od userów:

[Obrazek: gfn4t2.jpg]
[Obrazek: THCokrZ.jpg]
[Obrazek: iI6oYoA.png]
[Obrazek: 77Vp68M.png]


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - comanche - 07-03-2016 18:49

To ja dorzucę również coś od siebieWink

Konwersja słabsza niż tydzień/dwa tygodnie temu ale co jakiś czas grubsze leady wpadają.


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - comanche - 09-03-2016 06:22

W końcu jakiś pozytywSmile


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - smagalaz - 13-03-2016 09:01

[Obrazek: 32b337a61937b772c135a3698125c8f1.jpeg]

Od 22 grudnia 100$ na autopilocie Big Grin Akurat na Xiaoyi Wink


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Gremquen - 13-03-2016 14:00

Ja cisnę na jednej niszy na autopilocie od początku stycznia.
Nie wiem co się stało, ale ostatnio mam coraz większą konwersję :
[Obrazek: J4I4frR.png]

Nad ranem takiego SMSa dostałem:
[Obrazek: OGSEIQj.png]

I ogólnie kilka dni temu przebita granica:
[Obrazek: MMzb5ZP.png]

Ja sądziłem, że już się nie da tak łatwo zarobić, ale się myliłem.
Także chłopaki, szukać niszy i do roboty! Smile


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - flown - 13-03-2016 14:54

A to i ja sie pochwale, bo ostatnio też wskoczyła mi okrągła sumka w Totalu, która cieszy tym bardziej, że nie działam już w PPA ponad pół roku Big Grin
[Obrazek: 5KASjO6.jpg]

W zeszłym miesiącu konwersja była na prawdę świetna. W marcu to już zupełnie inna bajka :|


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Waldes93 - 14-03-2016 00:20

To i ja dodam cos od siebieSmile Dopiero zaczynam z AstroCashTongue

[Obrazek: image.jpg]

ps: Francja i Niemcy


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - comanche - 14-03-2016 17:49

Ja Niemiec nie mam za więcej niż 1,20$Smile


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Brzeziu - 15-03-2016 08:20

U mnie Niemcy często się łapią za 0,22$ Tongue


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - comanche - 27-03-2016 23:56

Takie pobranie z naszego kochanego kraju budujeWink

Ogólnie ostatnie dni zaliczam do bardzo udanych tylko konwersja ciut większa mogłaby byćSmile