Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zachowanie amerykanskich dzieci podczas restocku! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zachowanie amerykanskich dzieci podczas restocku! (/Temat-Zachowanie-amerykanskich-dzieci-podczas-restocku-6425)



Zachowanie amerykanskich dzieci podczas restocku! - RaZoR_xD - 02-05-2010 09:26

Zachowanie amerykanskich dzieci podczas restocku!

Nie będe nic mowil tylko obejzcie sobie to:

http://www.youtube.com/watch?v=rYEZjew2CNM


RE: Zachowanie amerykanskich dzieci podczas restocku! - pespe - 02-05-2010 09:33

haha XD ale te hamburgery są serio grube XD


RE: Zachowanie amerykanskich dzieci podczas restocku! - dzidzej - 02-05-2010 13:27

haha ;D dobre ;D


RE: Zachowanie amerykanskich dzieci podczas restocku! - Karpik - 02-05-2010 13:33

Oryginalna wersja zawierała ten filmik co się labiryntem chodziło i nagle jebs xDDD Co do filmiku to zapewne i Polacy niektórzy tak robią Big Grin


RE: Zachowanie amerykanskich dzieci podczas restocku! - Noeki - 03-05-2010 11:55

Polacy?hmm możliwe;] ja tylko kopnęłam krzesłoTongue Ale nie przesadzajmy;]


RE: Zachowanie amerykanskich dzieci podczas restocku! - Andre101 - 03-05-2010 13:25

Ja tam tylko po restocku zaczynam ćwiczyć i w ogóle zmęczenia nie czuję i po jakiś 30 min mi przechodzi ale żeby tak wariować to nie. Przynajmniej nie będę taki gruby jak te hamburgery.


RE: Zachowanie amerykanskich dzieci podczas restocku! - rj7rad - 03-05-2010 13:38

haha, niezłe ;P


RE: Zachowanie amerykanskich dzieci podczas restocku! - Kalis - 04-05-2010 15:26

lol ale dziecko Big Grin oni nie maja tam s tylko xxs Big Grin


RE: Zachowanie amerykanskich dzieci podczas restocku! - Kilol - 04-05-2010 16:04

Haha, dobre, ale przesada.Big Grin To tylko Lockerz.