Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Clixsense-taski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Clixsense-taski (/Temat-Clixsense-taski-64205)

Strony: 1 2


Clixsense-taski - V3nzonPL - 01-02-2013 22:27

Siemka,chcę zrobić swoje pierwsze zadania i zarobić trochę ale gdy wlączam taska to mam jakiś trening mode wgl. nw o co w nim chodzi.Powie ktoś jak to zrobić?Może można to jakoś ominąć.Mam takie coś że muszę kliknąć w jakiś link i sprawdzić czy to jest oficjalna strona jakiegoś tam serwisu,czy zgadza się adres i jakieś tam.Podobnie jest w Neobuxie i to nie w jednym tasku a we wszytskich :|


RE: Clixsense-taski - BlackDead - 01-02-2013 22:43

zrób screna bo nie wiem o co ci chodzi


RE: Clixsense-taski - Matheo249 - 01-02-2013 22:47

Zawsze jest training mode, najlepiej robić te niedozwolone obrazki, bo najłatwiejsze. A po ile ten task tam stoi? Ile centów? I w tym neobuxie.


RE: Clixsense-taski - V3nzonPL - 01-02-2013 22:55

Niedozwolone obrazki?Taski są różnie po 3 centy po 4 po 2.


RE: Clixsense-taski - Matheo249 - 02-02-2013 00:16

To wiem, ale po ile stoją na tej stronce? Big Grin


RE: Clixsense-taski - V3nzonPL - 02-02-2013 00:50

@Maatheo249-No to pisze że róznie chyba że pytasz o konkretny :PCo to te niedozwolone obrazki?
.[Obrazek: beztytuusik.png]
Później mam instrukcje którą mogę zwinąć,później jakieś ramki w których muszę kliknąć w link i muszę ustalić czy ta strona np.jest oficjalną stroną,i takie podobne albo mam jakiś plik pdf. i muszę znaleźć nazwiska jakiś osób na podanych stronach-to to już jest zadanie czy to jest ten trening mod,bo nie kumam? :|


RE: Clixsense-taski - bmw - 03-02-2013 11:40

Trening mod masz zawsze na początku taskow,wtedy nie dostajesz pienadze po prosto chodzi o to ze by zrozumiec zadania lepiej.A potem jezely zrobis zadanie tak jak trzeba to dostajes kasy.Ale ci powiem ze taski sa trudne jezely nie znasz angielskiego


RE: Clixsense-taski - bmw - 03-02-2013 11:56

(01-02-2013 22:27)V3nzonPL napisał(a):  Powie ktoś jak to zrobić?Może można to jakoś ominąć.Mam takie coś że muszę kliknąć w jakiś link i sprawdzić czy to jest oficjalna strona jakiegoś tam serwisu,czy zgadza się adres i jakieś tam.Podobnie jest w Neobuxie i to nie w jednym tasku a we wszytskich :|
Wszedzej taski sa w taki sam sposob czy to neobux czy clixsense..Nie mozna to ominac.I cos jeszcze nagorze pisze jakie masz procent,na poczatku masz 100% jezely nie zrobis task prawidlowo to bedzies mial co raz mniej,2-3 Błedne odpowiedzi i blokuja task i trzeba szukac innego,tak ze muszis uwazac.


RE: Clixsense-taski - V3nzonPL - 03-02-2013 13:31

Aha,czyli te wszystkie zadania pod instrukcją to jest trening,a jak go zrobię dobrze to muszę jeszcze raz odpowiedzieć na te same pytania i wtedy dopiero dostaję kasę?


RE: Clixsense-taski - bmw - 03-02-2013 15:35

(03-02-2013 13:31)V3nzonPL napisał(a):  Aha,czyli te wszystkie zadania pod instrukcją to jest trening,a jak go zrobię dobrze to muszę jeszcze raz odpowiedzieć na te same pytania i wtedy dopiero dostaję kasę?
Tak,tylko ze pytania nie beda takie same tylko moga sie powtorzic .W trening mod nie tracis procentow ktore sa na gorze,a jak juz zacznes dostawac kase kazda bledna odpowiedz bedzies mial mniej tych procentow.I jak juz zarabiasz to odświeżaj strone od czasu do czasu ze by sprawdzic czy nalicza kase i ile
P.S. Nie probuj w tych taskach co daja wiecej $ bo sa za bardzo skomplikowane,rob tych latwiejszych ze bys zalapal o co chodzi najpierw(Taski ktore daja wiecej centow maja takie wymagania ze na przyklad jest ze twoj procent nie moze byc mniejszy od powiedz mi 90%,a wystarczy jedna bledna odpowiedz i juz masz 20-40% mniej a to koniec z tym taskem.Powodzenia Smile