Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własna strona, tylko do zarabiania na wyświetleniach reklam. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Własna strona, tylko do zarabiania na wyświetleniach reklam. (/Temat-Wlasna-strona-tylko-do-zarabiania-na-wyswietleniach-reklam-64204)

Strony: 1 2


Własna strona, tylko do zarabiania na wyświetleniach reklam. - aero2 - 01-02-2013 22:12

Tak sobie myślę stworzyć własną stronę do reklam i zarabiać na ich wyświetleniach z InfoLinks czy jakimś innym CPM, PTP.
Najlepiej, żeby był jakiś pusty skrypt PHP, że tylko wstawia się kody reklam, nie ma nic innego na stronie.
Wpakował bym wszystkie reklamy z serwisów płacących za wyświetlenia na jedną stronę.
Żeby przy 1 unikalnym wejściu, zarabiać na wszystkich reklamach jednocześnie.
O wyświetlenia się nie martwię, jakoś sobie poradzę z nimi.
Strona typu wejdź i zobacz nic więcej.
Jak to widzicie? Proszę o opinie + Smile


RE: Własna strona, tylko do zarabiania na wyświetleniach reklam. - surfer0700 - 01-02-2013 22:14

Sam mam coś podobnego - polecam Big Grin


Odp: Własna strona, tylko do zarabiania na wyświetleniach reklam. - miniek9090 - 01-02-2013 22:50

Hmm . Czyli sztuczny ruch?? Jesli ktos wejdzie i wyjdzie to wiecej nie wroci xd czy rozne sieci z reklamami nie beda siebie "zaczepiac"??

Wysłane z mojego GT-S5570


RE: Własna strona, tylko do zarabiania na wyświetleniach reklam. - aero2 - 01-02-2013 22:58

Można powiedzieć, że sztuczny, bo nikt nie wejdzie na stronę ponownie, na której są tylko reklamy.

Chyba, że wymienia się traffic'iem to musi.

Te wyskakujące reklamy też mają być, jak wszystko to wszystko.


Odp: Własna strona, tylko do zarabiania na wyświetleniach reklam. - miniek9090 - 01-02-2013 23:05

Mozna zrobic sprytna sztuczke , zeby nie dostac bana w sieci reklamowej
Robisz dwie strony . Jedna to np . http://Www.zabawnedziecizafryki.cba.pl, a druga to twoja strona z reklamami . Na 1 stronie wrzucasz kod js , ktory przekierowuje automatycznie na twoja strone z reklamami . Dzieki temu mozesz miec trafic z roznych autosurfow itp . A kasa leci . Co jaki czas zmieniasz domene stronki Wink

Wysłane z mojego GT-S5570


RE: Własna strona, tylko do zarabiania na wyświetleniach reklam. - surfer0700 - 02-02-2013 21:35

Niekoniecznie musi być to sztuczny ruch, ludźmi można manipulować do takiego stopnia by ponownie weszli na stronę Tongue


RE: Własna strona, tylko do zarabiania na wyświetleniach reklam. - Skipi - 02-02-2013 22:00

Może zrobimy jakiś łancuszek/piramidke i bedziemy sobie klikac w blogach ? Big Grin


Odp: Własna strona, tylko do zarabiania na wyświetleniach reklam. - miniek9090 - 02-02-2013 22:05

Ta i kazdy bedzie klikal w reklame xs

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Własna strona, tylko do zarabiania na wyświetleniach reklam. - surfer0700 - 02-02-2013 22:05

Kliki też są dobrym pomysłem, ale ~1000 wejść piramidką nie nabijemy Big Grin


RE: Własna strona, tylko do zarabiania na wyświetleniach reklam. - Skipi - 02-02-2013 22:12

A co polecacie zeby za samo wejscie na strone naliczalo kase ? Bo w adsense np tylko za klik jest Big Grin