Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak promować bloga? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Jak promować bloga? (/Temat-Jak-promowac-bloga-64199)

Strony: 1 2


RE: Jak promować bloga? - Oliwa98 - 02-02-2013 10:48

dzięki za pomoc Smile Postaram się ulepszyć bloga, wasze rady mi się na pewno przydadzą Lol


RE: Jak promować bloga? - Mazurashi - 03-02-2013 19:08

Po pierwsze jak chcesz mieć ruch na nowych niszach. To pierwsze co to nie podawaj linka do bloga. Teraz polecam ci zrobić nowego bloga.


RE: Jak promować bloga? - Oskarox - 06-02-2013 16:03

Sorki, za drobny odkop Xpokerface Ale mam pytanie: Mianowicie jeśli mam bloga z kilkunastoma postami to czy najlepiej go promować filmikami na yt ? A jeśli tak to do ilu wyświetleń mniej więcej je wypromować? Z góry dziękuje za odpowiedź Lol . Póki co mam około 3 wejścia dziennie na bloga a to troszkę mało smutny


RE: Jak promować bloga? - octawius - 06-02-2013 16:22

Ja promuję tak 300-400 na filmik. A dodałeś stronę do google i do binga?? Smile


RE: Jak promować bloga? - Oskarox - 06-02-2013 18:50

To znaczy to jest blog na blogerze więc chyba do google jest już dodany. Poza tym wpisałem jego adres w jakimś tam okienku dot. dodania adresu do wyszukiwarki. A co do bingo to ( wstyd się przyznać) ale nie wiem co to jest Xpokerface


RE: Jak promować bloga? - rozekrr - 06-02-2013 19:10

Nie wpisuj w coś o czym nie masz pojęcia. W internecie, jak i na tym forum masz wiele odnośnie SEO. Póki co twórz nowe nisze i blog sam będzie się indexował.


RE: Jak promować bloga? - Oskarox - 06-02-2013 19:20

Jasne, nie omieszkam jeszcze raz przeszukać forum . Dzięki Smile


RE: Jak promować bloga? - HAUKA - 06-02-2013 21:23

(06-02-2013 18:50)Oskarox napisał(a):  To znaczy to jest blog na blogerze więc chyba do google jest już dodany. Poza tym wpisałem jego adres w jakimś tam okienku dot. dodania adresu do wyszukiwarki. A co do bingo to ( wstyd się przyznać) ale nie wiem co to jest Xpokerface

Bing Webmaster Tools Wink