Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na sejfiku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na sejfiku (/Temat-Zarabianie-na-sejfiku-64179)



Zarabianie na sejfiku - sebens - 01-02-2013 15:39

Może zacznę od tego jak można zarabiać na sejfiku:

Płatne kliki- Najbardziej pierwotna forma zarobku w sejfiku i każdym innym programie get-paid Smile

Konkursowe kliki- Klikasz i klikasz ale one wciąż się pojawiają... Początkowo może się wydawać to syzyfową pracą ale czym więcej punktów, tym więcej są warte!

System referencji (poleceni)- Każdy marzy o tym aby być szefem i inni zarabiali dla niego - w sejfiku to możliwe i to, aż na 4 poziomach (inni, tych innych, którzy polecili komuś innemu też na nas zarabiają)

Płatne promowanie- Bardzo popularna i nieograniczona (przynajmniej w sejfiku) metoda zarobku polegająca na reklamowaniu specjalnego linku PTP

Płatne zapisy- Świetna i prosta metoda zarobku, zapisz się na stronie X i otrzymaj Y gr Smile

Płatne zadania- Wykonaj różne, ciekawe zadania, od bardzo prostych po wymagające większego zaangażowania ale zarazem gratyfikowane odpowiednio więcej Wink

Płatne pisanie- Na co dzień piszesz i komentujesz, czemu nie dostać za to kilka groszy?

Płatne pobieranie- Pobierz plik, wpisz kod i odbierz premie.

Reklamy gadu-gadu- Zgarnij pojedynczą premię za powiązanie konta z numerem gadu-gadu. Od czasu do czasu otrzymasz też reklamę na gg premiowaną jak mailing

Surf -Podreperuj swój budżet punktów prostym oglądaniem reklam przez manualsurf

Strona startowa -Ustaw specjalny link jako strona startowa - staramy się aby to były wartościowe strony Wink

Handel punktami -Pokaż jak potrafisz analizować rynek sejfikowych punktów i wyjść w odpowiednim momencie z odpowiednią ceną

Aukcje -W e-świecie krąży plotka, że jest to najbardziej dochodowa forma zarobienia pieniędzy w sejfiku. Faktycznie może to być prawdą gdy możesz zaoferować coś interesującego..

mKonkurs- Konkurs to tylko nazwa ale to tak naprawdę stały zarobek na poleceniu produktów bankowych - np. popularne eKonto (mBank)

Usługi SMS- To już może nie forma zarobku ale też warto pamiętać gdy np. zostanie na telefonie kilka złoty, które nie mamy na co wydać, a możemy je zamienić na normalne punkty

Wypłatę z sejfika można przelać dopiero po 7 dniach od rejestracji. Ja zarejestrowałem się wczoraj i już mam na koncie nieco powyżej 6zł (co prawda zainwestowałem 3zł bo wykonywałem zadanie) dopiero wdrążam się w ten portal, ale myślę, że coś z niego można wyciągnąć. Są wypłacalni, ponieważ w internecie jest dużo potwierdzeń.
Proszę o rejestrację z reflinka http://sejfik.com/pages/index.php?refid=sebens

a oto czysty link http://sejfik.com/pages/index.php?refid=


RE: Zarabianie na sejfiku - tomazzi - 01-02-2013 15:42

opcja szukaj nie gryzie i skorzystanie z niej nie sprawi tego, że upierdoli ci rękę lub połknie myszkę

temat dubel a jego miejsce to kosz


Zarabianie na sejfiku - Coristo - 01-02-2013 16:08

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.