Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Justin Bieber ZAGRA W POLSCE! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Justin Bieber ZAGRA W POLSCE! (/Temat-Justin-Bieber-ZAGRA-W-POLSCE-64177)

Strony: 1 2


Justin Bieber ZAGRA W POLSCE! - Ty27mek - 01-02-2013 15:25

[Obrazek: Justin-Bieber_2012.jpg?width=400&quality=0.91]

To dla niektórych dobra, lub zła (Lol) wiadomość, zaś jedno jest pewne - wiele zakochanych fanek Justina Biebera ucieszyła się z faktu, że ten "gwiazdor" przyjedzie po raz pierwszy do Polski. Wiadomość została potwierdzona przez Scooter'a Braun'a - menadżera, który dodał informację o przyjeździe Justina za pośrednictwem Twittera. Również mama Biebera pozdrowiła i utwierdziła w fakcie oczekujących fanów "Wszystkiego najlepszego dla fanów z kraju wielkiego papieża xoxo".

Wiadomo już, że kanadyjski piosenkarz przyleci do Polski 25 marca i wystąpi w hali Atlas Arena w Łodzi. Justin odwiedzi Polskę w ramach trasy koncertowej Believe Tour.

Dodałem głównie dlatego, że może jakieś "pro elo" fanki trafią przez ten tekst na zc i zaczną trzepać miliardy dla Kiljana i reszty PPA :] Jeżeli będą do wygrania jakieś bilety, to życzę dla Szpaka miłego pisania bota i nie ogłuchnięcia na koncercie Lol
PS Banan, chcę 50% z reklam wyświetlonych w tym temacie po nalocie "pro elo" fanek Biebera ;]


RE: Justin Bieber ZAGRA W POLSCE! - Skipi - 01-02-2013 15:29

Bejbe, bejbe uuu..... bejbe.


RE: Justin Bieber ZAGRA W POLSCE! - bios - 01-02-2013 15:38

Daaaaaaaaaamit! Wyczuwam tu niszę? Lol


RE: Justin Bieber ZAGRA W POLSCE! - MartinS - 01-02-2013 15:43

Czekamy Wink
[Obrazek: 2107577-465694-man-with-ak-47-standing-against-wall.jpg]


RE: Justin Bieber ZAGRA W POLSCE! - Satan - 01-02-2013 15:46

tymek, gdzie mam sie zgłosić po odbiór biletu który mi kupiłeś? Lol


RE: Justin Bieber ZAGRA W POLSCE! - damianus627 - 01-02-2013 15:49

No to trzeba przygotować giwery i iść.Jerk


RE: Justin Bieber ZAGRA W POLSCE! - Boonys - 01-02-2013 15:51

Nie wiem co to komu przeszkadza, jak ktoś taką muzykę lubi, to sobie pójdzie, was nikt nie zmusza, przecież was tam siłą nie zabiorą, nie?
Śmieszą mnie ludzie, którzy "szykują giwery" itd. a i tak zapomną kiedy ten koncert będzie.


RE: Justin Bieber ZAGRA W POLSCE! - tylkojedno - 01-02-2013 15:52

Pfff... większość z was i tak będzie grzecznie w domu w papciach siedzieć. beka


RE: Justin Bieber ZAGRA W POLSCE! - Skipi - 01-02-2013 15:54

Niemam papci sprzedałem, żeby mieć na koncert bibera.


RE: Justin Bieber ZAGRA W POLSCE! - miniek9090 - 01-02-2013 15:57

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRvZYwY2qOOJ7gCBCj-wrs...vnzsKR5icg]
moi ludzie czekają Smile

edit
ten przylot bibera do PL ma plusy . to jest świetna nisza do ppa Lol