Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
politolog - oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: politolog - oszust (/Temat-politolog-oszust-64135)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: politolog - oszust - politolog - 31-01-2013 18:50

(31-01-2013 18:48)tomazzi napisał(a):  
(31-01-2013 18:45)politolog napisał(a):  
(31-01-2013 18:42)tomazzi napisał(a):  nie pełnoletni na 100% to rodzice poniosą konsekwencje prawne a on dostanie kuratora, lub poprawczak gdzie z dupy koledzy mu szafę szybko zrobią i wtedy będzie mógł napisać, że jest strzelającą fochy koleżanką sam osobiście bekabekabeka
Skąd taka wiedza, tata, dziadek, wujek opowiadał o swoim pobycie w poprawczaku? Czy to twoi mądrzy koledzy... A juz wiem, sam masz garderobe ....

moja cierpliwość szczeniaku ma swoje granice, a grabisz sobie
jeszcze trochę a z ojej strony skończy się wobec twojej infantylnej osoby dzień dobroci dla zwierząt a jak się skończy to będziesz płakać i ani rodzice nie pomogą ani Bozia także albo zamknij twarz albo grab sobie dalej
Widze, że się zrozumieliśmy impreza


RE: politolog - oszust - tomazzi - 31-01-2013 18:54

politolog jedna rada :
przygotuj psychicznie rodziców, że zaświadczeń o nie karalności szybko nie wybiorą bo zawiasy za twoje wyczyny mają gwarantowane
na pewno się ucieszą i cię jeszcze pochwalą
dla mnie szkoda lać wody tylko najlepiej działać a admin lub ktoś z modów powinien pożegnać bez żalu z banem to konto


RE: politolog - oszust - politolog - 31-01-2013 18:59

(31-01-2013 18:54)tomazzi napisał(a):  politolog jedna rada :
przygotuj psychicznie rodziców, że zaświadczeń o nie karalności szybko nie wybiorą bo zawiasy za twoje wyczyny mają gwarantowane
na pewno się ucieszą i cię jeszcze pochwalą
dla mnie szkoda lać wody tylko najlepiej działać a admin lub ktoś z modów powinien pożegnać bez żalu z banem to konto
Matka nie żyje, ojciec nie żyje, też zostali wyjebani na poznańskiej przez kierowce ktory zaspał. Big Grin CHcesz wiedzieć więcej? Dzban


RE: politolog - oszust - Skipi - 31-01-2013 19:02

(31-01-2013 18:59)politolog napisał(a):  
(31-01-2013 18:54)tomazzi napisał(a):  politolog jedna rada :
przygotuj psychicznie rodziców, że zaświadczeń o nie karalności szybko nie wybiorą bo zawiasy za twoje wyczyny mają gwarantowane
na pewno się ucieszą i cię jeszcze pochwalą
dla mnie szkoda lać wody tylko najlepiej działać a admin lub ktoś z modów powinien pożegnać bez żalu z banem to konto
Matka nie żyje, ojciec nie żyje, też zostali wyjebani na poznańskiej przez kierowce ktory zaspał. Big Grin CHcesz wiedzieć więcej? Dzban

Wszystko jasne masz zjaraną psychikę, to chyba jeszcze trafisz do bidula beka


RE: politolog - oszust - politolog - 31-01-2013 19:04

(31-01-2013 19:02)Skipi napisał(a):  
(31-01-2013 18:59)politolog napisał(a):  
(31-01-2013 18:54)tomazzi napisał(a):  politolog jedna rada :
przygotuj psychicznie rodziców, że zaświadczeń o nie karalności szybko nie wybiorą bo zawiasy za twoje wyczyny mają gwarantowane
na pewno się ucieszą i cię jeszcze pochwalą
dla mnie szkoda lać wody tylko najlepiej działać a admin lub ktoś z modów powinien pożegnać bez żalu z banem to konto
Matka nie żyje, ojciec nie żyje, też zostali wyjebani na poznańskiej przez kierowce ktory zaspał. Big Grin CHcesz wiedzieć więcej? Dzban

Wszystko jasne masz zjaraną psychikę, to chyba jeszcze trafisz do bidula beka
Lol


RE: politolog - oszust - Gremquen - 31-01-2013 19:05

Dobra, widzę, że dziecko konsekwencje ponieść musi.
Jutro rano politolog zostanie zgłoszony na Policję..
Szykuj dobrego adwokata i przygotuj ciocię czy kogo tam masz, ktoś w końcu musi się Tobą do 18 roku życia opiekować.


RE: politolog - oszust - bios - 31-01-2013 19:07

Czemu jeszcze moderacja nic nie działa? Angry


RE: politolog - oszust - Killer - 31-01-2013 19:16

Jeśli do godziny 20stej autor tematu nie otrzyma zwrotu to może zgłosić się po PEŁNE dane użytkownika politolog.