Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypa-- weryfikacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypa-- weryfikacja (/Temat-Paypa-weryfikacja-64124)



Paypa-- weryfikacja - pixel21 - 31-01-2013 15:36

Witam .
Mam 15 lat .
Chciałbym zweryfikować swoje konto paypal.
Rodzice zgodzili się użyczyć swojego konta bankowego.
Tutaj nasuwają się moje 2 pytania .
1) Czy jako iż mam na imię Przemysław xxxxx i chce zrobic potwierdzenie konta na Zofie xxxxx to nie ma to znaczenia ? ( nazwisko to samo,lecz konto w banku na imię mamy )
2) Przy weryfikacji oni wysyłają 2 kwoty do 1 zł . Czy trzeba im potem jakoś te kwoty zwracać czy można je zachować dla siebie ?


RE: Paypa-- weryfikacja - darkmatthew - 31-01-2013 15:41

1.Według mnie ma.Musi być imie,nazwisko i chyba adres takie samo.
2.NIe


RE: Paypa-- weryfikacja - bios - 31-01-2013 15:49

Kiedyś potwierdziłem na konto rodziców i wszystko było ok Smile
Co do drugiego to nie, nie trzeba zwracać.


RE: Paypa-- weryfikacja - tomazzi - 31-01-2013 15:58

gorzej będziesz miał jak zażądają skanu dokumentów i wtedy możesz mając środki je stracić bo na skanie osoby pełnoletniej nie będzie twojego imienia
lepiej byś założył konto na dane któregoś z rodzicielów za jego zgodą bo w przypadku blokady w opcji z jakiej chcesz skorzystać będzie wielkie kuku z weryfikacją

dodatkowo masz jasno w paypal przy zakładaniu konta zaznaczone, że konto w ich systemie może posiadać tylko osoba pełnoletnia


RE: Paypa-- weryfikacja - darkmatthew - 03-02-2013 19:15

A ja mam nawet w ustawieniach 1998r i jest ok a nawet zwerfikowane konto i nic Tongue


RE: Paypa-- weryfikacja - youtuber86 - 03-02-2013 20:52

1) Nie ma znaczenia możesz weryfikować również na konto sąsiada itp
2) Tych kwot nie musisz zwracać ;-)

a tak na marginesie czasami PP blokuje konta i żąda celem odblokowania przesłania skanów DO lub innych dokumentów potwierdzających tożsamość, adres zamieszkania itp.

Wtedy mogą zacząć się schody dlatego nie polecam trzymania większych kwot na PP. Fakt z zablokowanego konta można pieniądze wypłacić ale bodajże po +45 dniach od zablokowania konta....


RE: Paypa-- weryfikacja - kris009c - 05-02-2013 13:38

u mnie minęło pół roku i co raz się z nimi kłócę aby oddali hajs. Dzięki Bogu mam 40 zł tam, ale drogą nie chodzi i nie odpuszczę. Ogólnie nie polecam pp. Syf, kiła i mogiła.


RE: Paypa-- weryfikacja - Melex - 06-02-2013 11:05

u mnie bylo 1.5 roku 30zl, napisalem z glupa do nich ze nie moge wyplacic, dodac rachunku itd. odblokowali w tym samym dniuBig Grin