Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PRZYJMĘ] Gry komputerowe,konsolowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PRZYJMĘ] Gry komputerowe,konsolowe (/Temat-PRZYJME-Gry-komputerowe-konsolowe-64122)



[PRZYJMĘ] Gry komputerowe,konsolowe - tymekb - 31-01-2013 15:01

Przyjmę każda grę na PC, Xbox360 lub Ps3 bo tylko to posiadam Tongue jak ktos ma to prv


RE: [PRZYJMĘ] Gry komputerowe,konsolowe - bios - 31-01-2013 15:10

Weź nie irytuj ludzi leszczu.


RE: [PRZYJMĘ] Gry komputerowe,konsolowe - Mksuzi - 31-01-2013 17:45

Przyjmę za darmo... Gry na konsole.

Wiesz co... Mam gdzieś na strychu kilkadziesiąt kaset do "konsoli" pod TV.

Chętnie ci je wyśle, tylko musisz zapłacić za przesyłkę. Przesyłka 150 zł - wiesz muszę ubezpieczyć itp itd.

<^^>


RE: [PRZYJMĘ] Gry komputerowe,konsolowe - surfer0700 - 31-01-2013 17:48

(31-01-2013 15:01)tymekb napisał(a):  Przyjmę każda grę na PC, Xbox360 lub Ps3 bo tylko to posiadam Tongue jak ktos ma to prv


Jak zapłacisz za przesyłkę to mogę podesłać kilka gierek, które się u mnie kurzą.


RE: [PRZYJMĘ] Gry komputerowe,konsolowe - bios - 31-01-2013 18:07

(31-01-2013 17:45)Mksuzi napisał(a):  Przyjmę za darmo... Gry na konsole.

Wiesz co... Mam gdzieś na strychu kilkadziesiąt kaset do "konsoli" pod TV.

Chętnie ci je wyśle, tylko musisz zapłacić za przesyłkę. Przesyłka 150 zł - wiesz muszę ubezpieczyć itp itd.

<^^>

Jesteś trochę podejrzany kolego. Wbiłeś na forum i piszesz gdzie i co popadnie. Pamiętaj, że mam Cię na oku Cool


RE: [PRZYJMĘ] Gry komputerowe,konsolowe - Mksuzi - 31-01-2013 21:16

Drogi nieznajomy, piszę tam gdzie mam coś do powiedzenia. I jeśli zamierzasz mnie prześladować to proszę bardzo, będzie mi miło gdy ktoś przeczyta każdy mój post na tym forum.


RE: [PRZYJMĘ] Gry komputerowe,konsolowe - tymekb - 02-02-2013 00:44

To jest dział oddam za darmo itp więc co w tym dziwnego ze nie chce placic? Nie mam duzo kasy, za przesylki moge placic tylko bym musial wiedziec jakie gry itp


Odp: [PRZYJMĘ] Gry komputerowe,konsolowe - miniek9090 - 02-02-2013 00:46

Dzial oddam a nie przyjme agencie . Czytac ze zrozumieniem cb w szkole nie nauczyli??

Wysłane z mojego GT-S5570


[PRZYJMĘ] Gry komputerowe,konsolowe - surfer0700 - 26-06-2013 20:16

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.