Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adres IP w telefonie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Adres IP w telefonie (/Temat-Adres-IP-w-telefonie-64105)

Strony: 1 2 3


Adres IP w telefonie - ssvoice - 31-01-2013 00:20

Witam.

Może mi ktoś wytłumaczyć tą zależność ?

Mam powiedzmy stałe IP.
Łącze się tylko przez Wi Fi - modem należy do kolegi, nie mam do niego dostępu, był laskawy więc podał mi hasło.
Koleżanka mnie poprosiła abym zagłosował na nią w konkursie. Z mojego laptopa zagłosowałem i głos przyznano.
Mam internet w telefonie - wszedłem na tą strone aczkolwiek nie mogłem już zagłosować.

Czy telefon też posiada adres IP ?
Skąd oni wiedzą że chciałem zagłosować z telefonu ?

Mam np sieci wifi

wifi1 kolegi z osiedla
wifi2 warszawa

czy jak wejde w tą sięc kolegi i zagłosuje, to czy jak wejde na sieć wifi w warszawie to bede mogl zaglosowac czy nie ? teoretycznie tam powinno być inne IP a więc ?


Odp: Adres IP w telefonie - miniek9090 - 31-01-2013 00:23

Na 1 routerze masz te same ip , jednak na kazdym urzadzeniu ma ono inna koncowke .nie wiem dlaczego nie mozesz zaglosowac. Moze brak odpowiedniej wtyczki??

Wysłane z mojego GT-S5570


RE: Adres IP w telefonie - ssvoice - 31-01-2013 00:24

Ja nie powiedziałem że nie mogę zagłosować ( jeśli chodzi o wifi2 warszawa )
O to pytam ...


Czy jak pojade do Warszawy i jak zaloguje się na wifi warszawa to czy bede mogl zaglosowac ?
czy nie bede mogl, bo to bedzie takie same ip jak wifi mojego kumpla ?


RE: Adres IP w telefonie - politolog - 31-01-2013 00:25

(31-01-2013 00:20)ssvoice napisał(a):  Witam.

Może mi ktoś wytłumaczyć tą zależność ?

Mam powiedzmy stałe IP.
Łącze się tylko przez Wi Fi - modem należy do kolegi, nie mam do niego dostępu, był laskawy więc podał mi hasło.
Koleżanka mnie poprosiła abym zagłosował na nią w konkursie. Z mojego laptopa zagłosowałem i głos przyznano.
Mam internet w telefonie - wszedłem na tą strone aczkolwiek nie mogłem już zagłosować.

Czy telefon też posiada adres IP ?
Skąd oni wiedzą że chciałem zagłosować z telefonu ?

Mam np sieci wifi

wifi1 kolegi z osiedla
wifi2 warszawa

czy jak wejde w tą sięc kolegi i zagłosuje, to czy jak wejde na sieć wifi w warszawie to bede mogl zaglosowac czy nie ? teoretycznie tam powinno być inne IP a więc ?
Może głosujesz z jednego i tego samego konta facebook pokerface


Odp: Adres IP w telefonie - miniek9090 - 31-01-2013 00:28

Przy kazdym nowym polaczeniu dostajesz ip od dostawcy . Wystarczy ze sie polaczysz przez wifi od sasiadki i juz masz inne . Niestety wiele osob ma hasla i trudno sie dostac . Jezeli bedzie mialo zabezpieczenie WEP , to wystarczy laptop i program (lata po necie)

Wysłane z mojego GT-S5570


RE: Adres IP w telefonie - ssvoice - 31-01-2013 00:29

@ 2x UP

Nie, nie głosuje z fejsbuka gdyż to nie jest połączone z tym portalem.


RE: Odp: Adres IP w telefonie - ssvoice - 31-01-2013 00:30

(31-01-2013 00:28)miniek9090 napisał(a):  Przy kazdym nowym polaczeniu dostajesz ip od dostawcy . Wystarczy ze sie polaczysz przez wifi od sasiadki i juz masz inne . Niestety wiele osob ma hasla i trudno sie dostac . Jezeli bedzie mialo zabezpieczenie WEP , to wystarczy laptop i program (lata po necie)

Wysłane z mojego GT-S5570


Czyli tak :

WIFI WARSZAWA
WIFI POZNAŃ

zaglosuje w Warszawie, i mogę pojechać do Warszawki zagłosować, bo będę w telefonie miał inne IP tak ?


Odp: Adres IP w telefonie - miniek9090 - 31-01-2013 00:33

Wystarczy zrobic reconecta i masz inne ip . Ale jak tak lubisz podrozowac to jedz i tam sobie zmien beka

Wysłane z mojego GT-S5570


RE: Adres IP w telefonie - ssvoice - 31-01-2013 00:39

Nie wystarczy.

Siedze na WIFI W POZNANIU

głosy zaliczają się tylko z miejscowości

przeciez jak jestem polaczony z POZNAN WIFI to mam ip 11.222.33.444

wiec jak zrobie reconecta to bede mial 11.222.33.555 a w glosach zaliczany jest początek

natomiast jak pojade do wawki i sie polacze z WARSZAWA WIFI to bede mial 99.888.77.666 więc, tutaj mi drugi głos już zaliczy


RE: Adres IP w telefonie - politolog - 31-01-2013 00:50

1. Jeżeli łączysz się do routera WIFI to masz takie same ip jakie widnieje na Routerze.
2. Jeżeli połączysz się z innym routerem, to masz inne ip.


Ale... ale jestem pewien jeżeli korzystasz z internetu przez karte SIM to masz inny ip przy każdym połączeniu. Daj mi link do zaglosaowania i ja sprawdze u siebie połaczenia sim, laptop wifi, pc stacjonarny Smile