Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obraza publiczna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Obraza publiczna (/Temat-Obraza-publiczna-64101)



Obraza publiczna - politolog - 30-01-2013 22:24

Jakie sa wyroki dla osob ktore publicznie w internecie kogoś obraziły


RE: Obraza publiczna - bios - 30-01-2013 22:27

Wyroków nie ma, a po drugie zależy co to za typ obrazy.


RE: Obraza publiczna - surfer0700 - 30-01-2013 22:31

(30-01-2013 22:24)politolog napisał(a):  Jakie sa wyroki dla osob ktore publicznie w internecie kogoś obraziły

A co? Chcesz siebie oskarżyć?


RE: Obraza publiczna - bios - 30-01-2013 22:43

Jeżeli chodzi o Twój temat to odpuść sobie.


RE: Obraza publiczna - politolog - 31-01-2013 01:18

Jest to przestępstwo z art. 216 par. 2 kodeksu karnego. Jest ono ścigane z oskarżenia prywatnego, jednak z mocy art. 488 par.1 kodeksu postępowania karnego: "Policja na żądanie pokrzywdzonego przyjmuje ustną lub pisemną skargę i w razie potrzeby zabezpiecza dowody, po czym przesyła skargę do właściwego sądu."


RE: Obraza publiczna - daniel42na - 31-01-2013 01:23

No i co.. moge wymienić conajmniej 5 przestępstw karalnych do których przyznałeś się pisząc na tym forum..
bóg wie co tam jeszcze było, jak by dobrze przysiedział to byś się sam wystraszył..


RE: Obraza publiczna - LessiPL - 31-01-2013 01:27

(31-01-2013 01:18)politolog napisał(a):  Jest to przestępstwo z art. 216 par. 2 kodeksu karnego. Jest ono ścigane z oskarżenia prywatnego, jednak z mocy art. 488 par.1 kodeksu postępowania karnego: "Policja na żądanie pokrzywdzonego przyjmuje ustną lub pisemną skargę i w razie potrzeby zabezpiecza dowody, po czym przesyła skargę do właściwego sądu."
Skoro wiesz lepiej to po co pytasz. Polecałbym Ci nie robić z siebie internetowego/forumowego trolla bo póki co wszystko do tego się sprowadza... bez urazy, nie znam Cię, po prostu przeczytałem kilka twoich postów i nie wróżę Ci tu długiej przyszłości, bo administracja na troli jest cięta - i bardzo dobrze.


RE: Obraza publiczna - politolog - 31-01-2013 01:30

(31-01-2013 01:27)LessiPL napisał(a):  
(31-01-2013 01:18)politolog napisał(a):  Jest to przestępstwo z art. 216 par. 2 kodeksu karnego. Jest ono ścigane z oskarżenia prywatnego, jednak z mocy art. 488 par.1 kodeksu postępowania karnego: "Policja na żądanie pokrzywdzonego przyjmuje ustną lub pisemną skargę i w razie potrzeby zabezpiecza dowody, po czym przesyła skargę do właściwego sądu."
Skoro wiesz lepiej to po co pytasz. Polecałbym Ci nie robić z siebie internetowego/forumowego trolla bo póki co wszystko do tego się sprowadza... bez urazy, nie znam Cię, po prostu przeczytałem kilka twoich postów i nie wróżę Ci tu długiej przyszłości, bo administracja na troli jest cięta - i bardzo dobrze.
Znalazłem w internecie Smile A ja zalecam Ci się zamknąć, bo robisz offtop. impreza


RE: Obraza publiczna - LessiPL - 31-01-2013 01:35

(31-01-2013 01:30)politolog napisał(a):  
(31-01-2013 01:27)LessiPL napisał(a):  
(31-01-2013 01:18)politolog napisał(a):  Jest to przestępstwo z art. 216 par. 2 kodeksu karnego. Jest ono ścigane z oskarżenia prywatnego, jednak z mocy art. 488 par.1 kodeksu postępowania karnego: "Policja na żądanie pokrzywdzonego przyjmuje ustną lub pisemną skargę i w razie potrzeby zabezpiecza dowody, po czym przesyła skargę do właściwego sądu."
Skoro wiesz lepiej to po co pytasz. Polecałbym Ci nie robić z siebie internetowego/forumowego trolla bo póki co wszystko do tego się sprowadza... bez urazy, nie znam Cię, po prostu przeczytałem kilka twoich postów i nie wróżę Ci tu długiej przyszłości, bo administracja na troli jest cięta - i bardzo dobrze.
Znalazłem w internecie Smile A ja zalecam Ci się zamknąć, bo robisz offtop. impreza
Z takimi tekstami to do kolegów w piaskownicy odbytologu.
Temat zgłoszony do przeniesienia, na przyszłość używaj przycisku "zgłoś".


Obraza publiczna - Admin - 31-01-2013 01:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.