Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gamehouse.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gamehouse.com (/Temat-Gamehouse-com-64098)



Gamehouse.com - elninio09 - 30-01-2013 21:31

Witam!
Jeśli pisze to w złym dziale z góry przepraszam i prosze admina o przeniesienie.
Otóż mam następujący problem. Zalogowałem się się na stronie Gamehouse.com z Xpango.com i zapomniałem usunąć konta po okresie próbnym 7 dni. Pobrało mi z konta bankowego 77zł i zamieniło na te ich coinsy. I moje pytanie jest takie, czy moge jakoś odzyskać te pieniądze? Z góry dziękuje za pomoc. smutny


RE: Gamehouse.com - cpr - 30-01-2013 21:44

Mało prawdopodobne żeby była taka możliwość. Pisz do support'u.
Ewentualnie jeśli kasa poszła z karty to (tylko, że nie widzę żadnych podstaw) możesz uruchomić chargeback.


RE: Gamehouse.com - elninio09 - 30-01-2013 21:50

A mógłbyś mi to jakoś jaśniej wytłumaczyć, co napisać, jak napisać? Bo jestem troche zielony w tych sprawach i kiepsko u mnie z Angielskim Sad


RE: Gamehouse.com - cpr - 30-01-2013 21:56

Z tego co widzę na ich stronie trial trwa 14 , a nie 7 dni.

edit:
tutaj masz namiary na support, ale raczej małe szanse masz na zwrot kasy:
http://support.gamehouse.com/app/ask


RE: Gamehouse.com - elninio09 - 30-01-2013 21:59

Na stronie o Xpango było napisane, że 7dni :/ no ale to bez różnicy, bo ja to konto zakładałem jakoś na początku miesiąca, więc 14dni na pewno minęło. Sad(, całkowicie zapomniałem o tej stronie, że trzeba usunąć konto, nawet nie miałem pojęcia, że mogą sobie sami zrobić przelew z mojego konta. :O


RE: Gamehouse.com - cpr - 30-01-2013 22:01

(30-01-2013 21:59)elninio09 napisał(a):  Na stronie o Xpango było napisane, że 7dni :/ no ale to bez różnicy, bo ja to konto zakładałem jakoś na początku miesiąca, więc 14dni na pewno minęło. Sad(, całkowicie zapomniałem o tej stronie, że trzeba usunąć konto, nawet nie miałem pojęcia, że mogą sobie sami zrobić przelew z mojego konta. :O

Nie mogą; zapewne podałeś dane z karty przy rejestracji więc obciążyli ci konto na podstawie przypisanej do niego karty.


RE: Gamehouse.com - elninio09 - 30-01-2013 22:02

No tak podałem, no ale żadnego potwierdzenia, zapytania nie dostałem. ;/ Mam nauczkę na przyszłość. Sad


RE: Gamehouse.com - cpr - 30-01-2013 22:04

(30-01-2013 22:02)elninio09 napisał(a):  No tak podałem, no ale żadnego potwierdzenia, zapytania nie dostałem. ;/ Mam nauczkę na przyszłość. Sad

No nie musiałeś, tak działa obciążenia na kartach w tego typu serwisach.
Jeśli nie zrezygnujesz to pewnie co miesiąc będą pobierać ci środki z konta.


RE: Gamehouse.com - elninio09 - 30-01-2013 22:10

:O to usuwam to konto jak najszybciej. Szkoda, że nie można już nic z tym zrobić. Dzięki za pomoc. Smile