Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebujesz kasy na PP? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Potrzebujesz kasy na PP? (/Temat-Potrzebujesz-kasy-na-PP-64093)

Strony: 1 2 3


RE: Potrzebujesz kasy na PP? - bios - 30-01-2013 21:10

Tak, więc następnym razem powiedz, że chodzi Ci o konkretne dane itd...
Po 2. Vipa się nie kupuje Undecided


RE: Potrzebujesz kasy na PP? - politolog - 30-01-2013 21:13

(30-01-2013 21:10)bios napisał(a):  Tak, więc następnym razem powiedz, że chodzi Ci o konkretne dane itd...
Po 2. Vipa się nie kupuje Undecided

ok, już edytuje temat, i napisz pw czy pasi ok?


RE: Potrzebujesz kasy na PP? - surfer0700 - 30-01-2013 21:15

Ja tylko dodam, że jesteś kolejną osobą na mojej liście ignorowanych. I mam nadzieję, że za takie zachowanie szybko stąd wylecisz.
Przykro mi ale to nie forum dla Chamów.


RE: Potrzebujesz kasy na PP? - daniel42na - 30-01-2013 21:21

Jaki masz kłopot orzeszku w przesłaniu pieniążków z konta pp na bankowe bezpośrednio?


RE: Potrzebujesz kasy na PP? - politolog - 30-01-2013 21:39

(30-01-2013 21:21)daniel42na napisał(a):  Jaki masz kłopot orzeszku w przesłaniu pieniążków z konta pp na bankowe bezpośrednio?

Ja nie mam kłopotu, ale jeżeli ktoś potrzebuje kase instant to raczej tego nie zrobi Idea


RE: Potrzebujesz kasy na PP? - Gremquen - 30-01-2013 21:41

Miałem się z Tobą wymienić, wysłałem pierwszy 17zł na MB, ty miałeś wysłać na PP.
Podałem na PW dane, wiadomość wisi 30min, nie raczysz odpisać a w tym wątku jesteś bardzo aktywny..
Czekam...


RE: Potrzebujesz kasy na PP? - daniel42na - 30-01-2013 21:43

a na PBM skany chodzą po kilka dyszek Lol


RE: Potrzebujesz kasy na PP? - aero2 - 30-01-2013 21:44

Zdziwisz się, zrobić można szybką wpłatę przez BlueCash.

Moim zdaniem szukasz frajera, który wpłaci ci pierwszy i się zwiniesz, jak paru innych świętej pamięci.


RE: Potrzebujesz kasy na PP? - tomazzi - 30-01-2013 21:49

ten obesraniec powinien wylecieć na zbity pysk z banem z tego forum
nie wiem jakim by musiał być ktoś idiotą by pierwszemu lepszemu .... w sieci który przyszedł z pizdu i pójdzie w pizdu wysłać skan dowodu nawet z zamazanymi rzeczami by później dowód został wykorzystany do h**** wie czego a potem ktoś będzie miał wielkie zdziwko jak panowie niebiescy zapukają do drzwi w sprawie danego oszusta


idź dzieciaku szukaj debili na swoim poziomie infantylności gdzie indziej bo tutaj ciężko będzie takich znaleźć a tym bardziej po wpisie jednej osoby już widać, że lecisz w H****


RE: Potrzebujesz kasy na PP? - politolog - 30-01-2013 21:53

(30-01-2013 21:41)Gremquen napisał(a):  Miałem się z Tobą wymienić, wysłałem pierwszy 17zł na MB, ty miałeś wysłać na PP.
Podałem na PW dane, wiadomość wisi 30min, nie raczysz odpisać a w tym wątku jesteś bardzo aktywny..
Czekam...

Juz ci odpisuje na pw, sorki ze tak dlugo ale sam widzisz, troll internetowy rozwalił mi temat i musiałem troche poedytowac Smile