Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebujesz kasy na PP? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Potrzebujesz kasy na PP? (/Temat-Potrzebujesz-kasy-na-PP-64093)

Strony: 1 2 3


Potrzebujesz kasy na PP? - politolog - 30-01-2013 20:34

Dopóki admin nie zaingeruje w wypowiedzi użytkownika tomazzi oferta nie ważna.

Kod:
Dzisiaj mam ofertę nie do odrzucenia. Potrzebujesz pieniędzy na bank ale wszystkie oszczędności uzbierałeś na [size=medium][font=Impact][color=#4682B4]Pay[/color][color=#87CEEB]Pal[/color][/font][/size]?

Możesz wymienić się ze mną na [u][color=#FF69B4]DWA[/color][/u] sposoby.
[b][color=#6B8E23]A[/color][color=#FFA500])[/color][/b] Ja pierwszy wysyłam Ci pieniądze na podane konto bankowe. Po wysłaniu do mnie wiadomości z danymi i załącznikami.
[b][color=#6B8E23]B[/color][color=#FFA500])[/color][/b] Ty pierwszy wysyłasz do mnie pieniądze na konto [size=medium][font=Impact][color=#4682B4]Pay[/color][color=#87CEEB]Pal[/color][/font][/size]. Gdy otrzymam środki zaczynam procedurę przelewu na twoje konto.

Warunki i Zasady wymiany, w obydwóch przypadkach jest taka, że rozmawiamy kulturalnie, gdy nie odpiszę 10 minut to znaczy, że jestem zajęty a nie, że chce Cie "wypier****ć". Osoby które będą niekulturalne, nieodpowiednio się zachowywały dostaną swoje pieniądze w dłuższym terminie.

[b][color=#FFA500]([/color][color=#6B8E23]A[/color][color=#FFA500])[/color][/b] załącznikiem jest dokument tożsamości potwierdzający dane z [size=medium][font=Impact][color=#4682B4]Pay[/color][color=#87CEEB]Pal[/color][/font][/size]'[color=#87CEEB]a[/color][/font][/size]. Jedynie oryginalne fotografie nie przerabiane będą akceptowane. Wielkość takiego pliku to max 4,9mb i nie przekraczający rozmiarów 1900x2300. Można zamazać nr. dokumentu LLLCCCCCC* i podpis.

[b][color=#FFA500]([/color][color=#6B8E23]B[/color][color=#FFA500])[/color][/b] Jeżeli już się dogadamy do kwoty i prowizji podaje Ci adres email na który masz wysłać pieniądze. Potem ja Tobie wysyłam.

[color=#000011]Jak długo to potrwa? [/color]
Minimalnie 15 minut, maksymalnie 48 godzin.

________________________________
Oznaczenie L - Litera
Oznaczenie C - Cyfra



RE: Potrzebujesz kasy na PP? - bios - 30-01-2013 20:36

Rozumiem, że dowód osobisty itd... To może jeszcze umowę spiszesz? Jerk2


RE: Potrzebujesz kasy na PP? - tomazzi - 30-01-2013 20:44

co temat świeżaka to coraz bardziej inteligentny ...
skąd się takie inteligenty biorą to ja już nie wiem ... za stary chyba jestem już by to ogarnąć i mózg mi się za bardzo lasuje

ja jestem 1 który od razu tobie nie znajomemu z sieci wyśle skan dowodu itp
kolejny który się z głupim przez ścianę za często macał


RE: Potrzebujesz kasy na PP? - politolog - 30-01-2013 20:47

(30-01-2013 20:44)tomazzi napisał(a):  co temat świeżaka to coraz bardziej inteligentny ...
skąd się takie inteligenty biorą to ja już nie wiem ... za stary chyba jestem już by to ogarnąć i mózg mi się za bardzo lasuje

ja jestem 1 który od razu tobie nie znajomemu z sieci wyśle skan dowodu itp
kolejny który się z głupim przez ścianę za często macał
Gimbazjum, skończ swoj offtop. Albo zadzwonie do matki i zaraz weźmie za pasa to sie skończy babki sranie Angry


RE: Potrzebujesz kasy na PP? - bios - 30-01-2013 20:49

facepalm

Ma rację w sumie. Dowód jest zbyt "osobistym" dokumentem.


RE: Potrzebujesz kasy na PP? - tomazzi - 30-01-2013 20:49

(30-01-2013 20:47)politolog napisał(a):  
(30-01-2013 20:44)tomazzi napisał(a):  co temat świeżaka to coraz bardziej inteligentny ...
skąd się takie inteligenty biorą to ja już nie wiem ... za stary chyba jestem już by to ogarnąć i mózg mi się za bardzo lasuje

ja jestem 1 który od razu tobie nie znajomemu z sieci wyśle skan dowodu itp
kolejny który się z głupim przez ścianę za często macał
Gimbazjum, skończ swoj offtop. Albo zadzwonie do matki i zaraz weźmie za pasa to sie skończy babki sranie Angry
źle trafiłeś ... takie teksty obesrańcu do kolegów, a ja nie przypominam sobie bym miał w gronie znajomych takiego szczeniaka jak ty
za moich czasów nawet jeszcze o gimnazjum nikt nie myślał także chciałbyś błyszczeć a nawet nie zaiskrzyłeś a dobrze by zrobiło twojej mamie powiedzenie by ci internet odłączyła


RE: Potrzebujesz kasy na PP? - bios - 30-01-2013 20:51

Znowu się zaczyna. Tomazzi, jako starszy odpuść sobie.


RE: Potrzebujesz kasy na PP? - daniel42na - 30-01-2013 20:51

Zweryfikuj mi konto pp, wyslij skan dowodu.. co będzie następne?
Kreatywność nabrała obrotów widze Wink szkoda że lewych


RE: Potrzebujesz kasy na PP? - politolog - 30-01-2013 21:08

(30-01-2013 20:49)bios napisał(a):  facepalm

Ma rację w sumie. Dowód jest zbyt "osobistym" dokumentem.

Ale można zasłonić część dowodu i poprostu przeczytać dane dot. zdjęcia. Część gimbazy nie ma pojęcia o takich zabezpieczeniach. Pozatym ingerencja w photoshopie odpada bo idzie to wykryć.

@tomazzi- Sex , mowisz, ze renta po mamusi i tatusiu starcza Ci na Vipa?

@daniel42na- A jakie są twoje zabezpieczenia, ja wole mieć chociażby zdjęcie dowodu na takie same dane jakie widnieją w PP czy to ciężko zrozumieć? Pozatym staż na forum sam się zrobi tak samo respekt Smile


RE: Potrzebujesz kasy na PP? - cpr - 30-01-2013 21:09

(30-01-2013 21:08)politolog napisał(a):  
(30-01-2013 20:49)bios napisał(a):  facepalm

Ma rację w sumie. Dowód jest zbyt "osobistym" dokumentem.

Ale można zasłonić część dowodu i poprostu przeczytać dane dot. zdjęcia. Część gimbazy nie ma pojęcia o takich zabezpieczeniach. Pozatym ingerencja w photoshopie odpada bo idzie to wykryć.

@tomazzi- Sex , mowisz, ze renta po mamusi i tatusiu starcza Ci na Vipa?

@daniel42na- A jakie są twoje zabezpieczenia, ja wole mieć chociażby zdjęcie dowodu na takie same dane jakie widnieją w PP czy to ciężko zrozumieć? Pozatym staż na forum sam się zrobi tak samo respekt Smile

lecz się; taka moja sugestia!