Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Maskowanie IP/ Zmiana IP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Maskowanie IP/ Zmiana IP (/Temat-Maskowanie-IP-Zmiana-IP-64074)



Maskowanie IP/ Zmiana IP - mr. nobody - 30-01-2013 13:38

Witajcie,

Jeśli był już taki temat, to wybaczcie, ale nie mogłem znaleźć.

Jakie znacie sprawdzone i bezpieczne programy do maskowania / zmiany IP, jeśli posiada się stałe IP ze swojej sieci?

Znalazłem coś takiego jak Torproject.org, ale nie jestem pewien co do tego czy to dobry sposób.

Proxy nie do końca spełnia moje oczekiwania - chcę normalnie korzystać z neta, ale z ukrytym/innym IP.

Jakieś sugestie? Będę wdzięczny za pomoc Smile

Pozdro


RE: Maskowanie IP/ Zmiana IP - ciekma - 30-01-2013 13:44

Hospot Shield oferuje kilka IP amerykańskich, po każdym włączeniu i wyłączeniu programu jest inne IP, do pewnego momentu aż potem od nowa się powtarzają.

Hideman, aczkolwiek darmowa wersja ma tylko 5 h używania i kilkanaście IP do wyboru, najtańszy pakiet to na tydzień 3$ i masz ok 140 IP, więc jeśli wiesz że zwroci Ci się szybko to polecam ten.


RE: Maskowanie IP/ Zmiana IP - mr. nobody - 30-01-2013 14:28

A jeśli szukam czegoś, o dziwo, z IP z Polski? Tongue

Czytałem sporo o tym Hotspot Shieldzie i znalazłem zbyt dużo negatywnych opinii, żeby się na to zdecydować. Chyba. ;P


RE: Maskowanie IP/ Zmiana IP - daniel42na - 30-01-2013 15:05

Ip Sharkk - około 500 adresów do dyspozycji
Drogi - niecałe 30 baksów na miesiąc

Dobry do tworzenia kont yt.


RE: Maskowanie IP/ Zmiana IP - Majka - 30-01-2013 16:36

Polecam hidemyass. Sama używam i nie narzekam


http://www.hidemyass.com/vpn/


RE: Maskowanie IP/ Zmiana IP - mr. nobody - 31-01-2013 10:16

Dzięki. Smile Możliwe, że skorzystam z tego ostatniego. 30 zł przy zysku, jaki zakładam, to grosze, także luz.

Jeszcze jakieś typy?