Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ivona a głos naturalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ivona a głos naturalny (/Temat-Ivona-a-glos-naturalny-64069)

Strony: 1 2


Ivona a głos naturalny - kleomenes - 30-01-2013 00:51

Hej,
Co sądzicie np. o filmach instruktażowych, prezentacjach zawierających głos Jacka z Ivony, zamiast naturalnego głosu ?
Oczywiście słownictwo, interpunkcja i składnia zdań jak najbardziej prawidłowa, wolna i zrozumiała. Jak bardzo taki film byłby mniej atrakcyjny dla was ? Wiadomo, w programie można sobie wszystko ładnie przygotować jeśli chodzi o zasób informacji, dozowanie ich i ogólną koncepcję. Na "live" to może wyjść różnie, chyba że ktoś ma gadane i niezłą dykcje, ale nawet w takiej sytuacji może zacząć wątek nie związany z tematem, byle by nie było przestoju, ciszy, tak z rozpędu Tongue
Jeżeli szukalibyście filmu tłumaczącego pewne sprawy i znaleźlibyście takowy, tyle że z głosem Jacka, treściwego i na temat, szukalibyście wersji innatural ?
Im więcej opinii tym lepiej, tak że zapraszam.

Zapewne zły dział, jeśli tak to prosiłbym o przeniesienie do docelowego.


Odp: Ivona a głos naturalny - miniek9090 - 30-01-2013 00:56

Mialem glos jacka i ivony (ewy) w gps . Powiem szczerze ze jacek bardziej mnie przekonal . Ivona(ewa) ma strasznie glosny i niewyrazny dzwk , natomiast jacek mowi czysto , zrozumiale i wolno . Czesto spotykam filmy na yt z syntezatorem mowy . Osobiscie wole naturalny glos , ale ujdzie i jacus

Wysłane z mojego GT-S5570


RE: Ivona a głos naturalny - kleomenes - 30-01-2013 01:05

Dzięki za opinię miniek Smile


RE: Ivona a głos naturalny - amcin - 25-02-2013 22:50

Ba że naturalny, te "sztuczne gadanie" jakoś nie przypada mi do gustu.


RE: Ivona a głos naturalny - CasleyFin - 26-02-2013 17:17

kleomenes polecam ci przygotowac sobie caly tekst na karteczce i po prostu robic np tutorial i czytac Smile


RE: Ivona a głos naturalny - Macieqx - 26-02-2013 17:31

Zdecydowanie polecam naturalny głos, IVONA odstrasza Smile


RE: Ivona a głos naturalny - kleomenes - 26-02-2013 17:33

Oki, dzięki wam Smile


RE: Ivona a głos naturalny - Max998 - 26-02-2013 21:12

Często gdy tylko usłyszę, że w filmiku zaczyna mówić ta cała ivona to od razu go przełączam.
Kojarzy mi się z ona z dzieciakami robiącymi ''śmieszne'' przeróbki filmów i gier.


RE: Ivona a głos naturalny - kleomenes - 26-02-2013 23:00

Odnośnie tych przeróbek, wiem dokładnie o co chodzi, ja też zazwyczaj od razu odpuszczałem.
Cóż, będę musiał poprawić gadane albo zrobić jakiś "plan" na kartce.
Dzięki za opinię max Smile


Odp: Ivona a głos naturalny - miniek9090 - 26-02-2013 23:03

To mozna zrobic inaczej . Nagrywasz caly tutorial w ivonie i potem przerabiasz ten glos jakims programem do obrobki Wink powinien przynajmniej troszke mniej odwzorowywac jacka.

zatapatalkowane ala miniacz