Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Intymność program partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Intymność program partnerski (/Temat-Intymnosc-program-partnerski-64052)

Strony: 1 2


Intymność program partnerski - krzysiekmat - 29-01-2013 19:02

http://programpartnerski.intymnosc.pl/aff/krzysiekmat Reflink

http://programpartnerski.intymnosc.pl

Zgarniaj aż 41% prowizji za każdą transakcję! Chyba najwyższa prowizja na rynku.

Za każde zakupy z Twojego polecenia przyznawana jest prowizja bezpośrednia w wysokości od 10 do 35% w zależności od produktu. Polecaj produkty, aby otrzymywać naprawdę wysokie prowizje.
Za każdego klienta, który pierwszych zakupów dokonał z Twojego polecenia dostaniesz od nas dodatkowe 5% prowizji wiecznej.

Dla kogo?

Partnerami Programu Partnerskiego mogą zostać zarówno pełnoletnie osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej, jak i firmy (ze względu na specyfikę produktów osoby małoletnie powyżej 16 roku życia mogą zostać partnerami wyłącznie za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów).

Warunkiem przystąpienia do programu jest bezpłatna rejestracja na stronie i akceptacja regulaminu.
Program sprawdzony wypłacalny


RE: Intymność program partnerski - Arkadiusz z AB - 09-03-2013 20:00

Jaknajbardziej wypłacalny, mogę zobić screenshoty z przelewów jakby co Wink Ostatnio wypłacili nawet w bodajże 2-3 dni az mnie zaskoczyli.


RE: Intymność program partnerski - surfer0700 - 09-03-2013 20:03

To ja poproszę o screeny.


RE: Intymność program partnerski - Arkadiusz z AB - 09-03-2013 20:18

Okej, nie ma sprawy, daj mi kilka dni to zrobię na ten temat wpis na blogu - już od dawna chodził mi pomysł aby opisać intymność bo to dobry PP jest. IMHO chyba najlepszy w tematyce około seksshopowej.


RE: Intymność program partnerski - kamil540 - 12-03-2013 17:14

Ja też jestem ciekaw zarobków z tego programu.


RE: Intymność program partnerski - krzysiekmat - 13-03-2013 23:59

Mogę dodać iż oni za was się rozliczają z podatku tzn. odprowadzają podatek a wy tylko uwzględniacie w zeznaniu.


RE: Intymność program partnerski - nieglowicz - 24-03-2013 19:17

Trzy dni temu wpadło mi 60.95pln a przed godzinką następne 32.50pln. Na ten program poświęcam średnio 10min dziennie. Myślę, że jest w tym duży potencjał!

Grunt, to dobrze trafić w grupę docelową i powinno być git. Mogę tylko polecić ten program!
Ja tam zarabiam od dłuższego czasu.


Ciekawy program partnerski - intymnosc.pl - wysokie prowizje - xvgh - 24-02-2015 09:50

Oferują całkiem spore prowizje od sprzedaży, od 20% do 41%. Wypłaty od 100zł co 20 dni. Konkretniej o produktach jakie oferują nie będę się rozpisywać, możecie sprawdzić sami Smile.

Do programu należy kilkanaście stron:

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Ciekawy program partnerski - intymnosc.pl - wysokie prowizje - aero2 - 24-02-2015 10:07

Dowód wypłaty jest?


RE: Ciekawy program partnerski - intymnosc.pl - wysokie prowizje - mlody16918 - 24-02-2015 10:19

Program dostępny od dłuższego czasu, raczej wypłacalny.
Na fejsbukowych grupach klientów raczej nie znajdziecie Big Grin Poza tym nie wiem czy regulamin zezwala na spam.