Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wirus ukash policja jak usunąć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wirus ukash policja jak usunąć? (/Temat-Wirus-ukash-policja-jak-usunac-64046)



Wirus ukash policja jak usunąć? - stubborn9494 - 29-01-2013 17:53

Witam.
z góry piszę, że jeżeli nie ten dział, to proszę o przeniesienie...

Wiec:
przeglądam neta i nagle niby strona policji polskiej, że jakieś piractwo rozprzestrzeniam z mojego kompa i żeby zapłacić od razu mandat ;d miał ktoś takie coś? ale się wystraszyłem.
nie mogłem zrobić nic. tylko resnąć kompa...


RE: Strona "Policji" - damianus627 - 29-01-2013 17:54

Wirus którego musisz usunąć.


RE: Strona "Policji" - tomazzi - 29-01-2013 17:55

masz wirusa za chwilę taki sam komunikat ci się pokaże i po restarcie chwila będzie spokoju
jedyne rozwiązanie to wyczyszczenie z wirusów bio-sa i reinstalacja windows i zmiana anty virusa lub aktualizacja posiadanego


RE: Strona "Policji" - surfer0700 - 29-01-2013 17:56

Jeżeli to stara wersja tego wirusa, to możesz skorzystać z "fake" kodu UKASH.


Odp: Strona "Policji" - miniek9090 - 29-01-2013 17:59

To sie nazywa whell sofe czy cos takiego . Wejdz w tryb awaryjny kompa z dostepem do neta i sciagnij combofixa . Powinien znalesc i usunac to cholerstwo . Pisze ze trzeba zaplacic 400 zl w euro kodami ukash . Nie plac tylko znajdz poradnik na necie

Wysłane z mojego GT-S5570


RE: Wirus ukash policja jak usunąć? - Admin - 29-01-2013 18:19

Ostatnio moja dziewczyna ten syf załapała, dałem jej combofixa na pendrivie i sama sobie poradziła - więc z zakmniętymi oczami powinneś dać radę.


RE: Wirus ukash policja jak usunąć? - stubborn9494 - 29-01-2013 18:44

no spoko, tylko, że Ty masz supergirl jakąś ;D

okok, dzięki za pomoc, kamień z serca ;D


RE: Wirus ukash policja jak usunąć? - MeTonaTOR - 29-01-2013 18:47

ja to wykonalem ciutke inaczej... wusun internet explorer (najlepiej by usunac ieframe.dll z system32) i problem powinien zniknac.

powiecie poewnie "ale uzywa firefoxa, chrome" ... to nic.... internet explorer i jego bugi moga wszystko


Odp: Wirus ukash policja jak usunąć? - miniek9090 - 29-01-2013 18:50

Najlepiej zwalczyc to cholerstwo od srodka - czyli tryb awaryjny i combofix . Nawet dziecko to potrafi zrobicTongue

Wysłane z mojego GT-S5570