Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
4 zł a pomoc w weryfikacji paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: 4 zł a pomoc w weryfikacji paypal (/Temat-4-zl-a-pomoc-w-weryfikacji-paypal-64040)

Strony: 1 2


4 zł a pomoc w weryfikacji paypal - pixel21 - 29-01-2013 16:20

Witam.
Chciałbym zweryfikować swoje konto paypal .
Jednak tutaj pojawia sie problem .
Nie posiadam swojego rachunku bankowego.
Chiałbym , aby ktos tylko podał nr swojego rachunku bankowego i po 2-3 dniach zrobił z niego wyciag. Na ten rachunek paypal przeleje dwie kwoty do 1 zł czyli powiedzmy 15 i 20 groszy. Ty podasz mi te kwoty czyli ile dokładnie one wynosiły .
Ja wpisze je na stronie paypal. Jeżeli konto zostanie zweryfikowane pomyślnie ty otrzymasz 4 zł + te grosze co przelał paypal + reput na forum + dozgonna wdzięczność ;]

Jeżeli będziesz chciał podac nieprawdziwe kwoty a ja nie zweryfikuje paypala to nie otrzymasz zapłąty, wiec wszystkie próby oszustwa zostaną wykryte.
https://www.paypal-marketing.pl/klienci_indywidualni/pierwsze_kroki/weryfikacja.html W tym linku jest dokładnie pokazane na jakiej zasadzie to działa .( patrzcie ten drugi sposób niżej )

Kontakt przez PW. ( Nazwa banku , numer IBAN czyli te cyferki )

P.S Ja w żaden sposob nie będę wykorzystywał twojego konta. Posłuży mi ono wyłącznie do weryfikacji także nie musisz sie o to obawiać .


RE: 4 zł a pomoc w weryfikacji paypal - bios - 29-01-2013 16:22

A wiesz, że można wypłacać kasę z pp na tylko ten numer konta Dobrze mówię?


RE: 4 zł a pomoc w weryfikacji paypal - pixel21 - 29-01-2013 16:24

ojć to nie wiedziałem o tym . To przepraszam za błąd . Mam tylko 15 lat więc przepraszam .
Jeżeli tak jest to zadanie nieaktualne.


RE: 4 zł a pomoc w weryfikacji paypal - bios - 29-01-2013 16:25

Z tego co mi się wydaje to niestety tak jest. Może po prostu spytaj rodziców czy nie pozwolili by.


RE: 4 zł a pomoc w weryfikacji paypal - pixel21 - 29-01-2013 16:44

Wiem wiem . Właśnie tak zrobie . DZieki za pomoc . Reput poleciał . Temat wyczerpany .


RE: 4 zł a pomoc w weryfikacji paypal - Pawel Szamotulski - 30-01-2013 17:45

Dziwne bo ja nic nie potwierdzałem... Może dlatego, że dawno konto zakładałem.


RE: 4 zł a pomoc w weryfikacji paypal - bios - 30-01-2013 19:49

A wypłacałeś kasę na konto bankowe?


RE: 4 zł a pomoc w weryfikacji paypal - Skipi - 31-01-2013 21:59

Wymagane jest do wyplaty konto i moga prosic o dowod tozsamosci+potwierdzenie adresu.


RE: 4 zł a pomoc w weryfikacji paypal - Mateusz7764 - 04-02-2013 21:39

Sory za odkop. Smile ( w sumie to 3 dni Big Grin)
A czy można zweryfikować 2 konta na ten sam rachunek?


RE: 4 zł a pomoc w weryfikacji paypal - bios - 04-02-2013 23:25

Nie za bardzo Smile