Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodatkowy styl - Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Dodatkowy styl - Zarabiam.com (/Temat-Dodatkowy-styl-Zarabiam-com-64027)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Dodatkowy styl - Zarabiam.com - Admin - 29-01-2013 11:30

Hejka,
dotarły do mnie prośby o stworzenie dodatkowego jasnego stylu forum dla zarabiam.com, mimo tego że jestem zwolennikiem czarnych kolorów to postanowiłem spełnić Wasze oczekiwanie, wczoraj przysiedziałem i przerobiłem jasny styl wzorowany na domyślnym layoucie IPB : http://community.invisionpower.com/

Mimo że spędziłem sporo czasu na modyfikacjach to jestem pewny, że jeszcze sporo takowych będzie trzeba wykonać. Nowy styl został dodany tymczasowo, jeśli będzie na niego zainteresowanie to będzie dalej rozwijany. Na chwilę obecną brakuje spolszczonych przycisków na jasnej wersji (pomoc mile widziana).

Obecnie styl można zmienić poprzez naciśniecie jednego z trzech przycisków znajdujących się w nagłówku forum:
[Obrazek: ciemne.png][Obrazek: jasne.png][Obrazek: mobilne.png]
z czasem zostaną one przeniesione do sidebara na stronie głównej.


[attachment=1448]
(tak screena robił metonator.)Tongue

Wkrótce zajmę się przywróceniem odznaczeń o które pytaliście.
Jeśli coś się nie podoba i wymaga zmiany lub jeśli znaleźliście jakieś błędy to w tym temacie możecie je zgłaszać a w miare możliwości będę je systematycznie poprawiał.


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - Leaders - 29-01-2013 11:33

Podoba się! Brakuje tylko reklamy szerbeja i tych przycisków do ponownej zmiany stylu, poza tym jest świetnie Smile


Odp: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - miniek9090 - 29-01-2013 11:34

Nq tapatalku wyskakuje blad z data , chociaz w ustawieniach mam poprawna .
Przyklad
[Obrazek: zyge9ube.jpg]
Nie wiem czy to wina forum czy jednak mojej wersji tapatalka

Wysłane z mojego GT-S5570


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - MrocznyKILL - 29-01-2013 15:11

Przez pomyłkę kliknąłem wersje mobilną a link "Zmień na Full Wersje" nie spełnia swojej funkcji bo ciągle jestem na mobilu Sad


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - lozo55 - 29-01-2013 15:23

fajna sprawa, ale też mam troche problemow z wersją mobilną


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - Majka - 29-01-2013 15:37

Bardzo ładne - nowe style wow.
Jednak nie ma jak stara ciemna szata Smile


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - Admin - 29-01-2013 15:40

(29-01-2013 11:33)ShareBay.net napisał(a):  Podoba się! Brakuje tylko reklamy szerbeja i tych przycisków do ponownej zmiany stylu, poza tym jest świetnie Smile
Zrobione.

(29-01-2013 15:11)MrocznyKILL napisał(a):  Przez pomyłkę kliknąłem wersje mobilną a link "Zmień na Full Wersje" nie spełnia swojej funkcji bo ciągle jestem na mobilu Sad

Naprawione.


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - bios - 29-01-2013 16:07

Jest ok, ale jak dla mnie tekst + obrazki powinny być wyrównane do linii?
[Obrazek: tuqk9m.jpg]


Prawdę powiedziawszy to obrazki mi nie pasują i wolałbym rozwijaną listę. Takie moje zdanie.

Pozdrawiam Smile


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - Driver494 - 29-01-2013 16:56

Ja zostaje przy starym stylu. Tego jakoś nie mogę ogarnąć Smile


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - rozekrr - 29-01-2013 17:16

Jak dla mnie jasny jest sto razy lepszy.

Admin, mogę spolszczyć przyciski. Jeżeli chcesz, wyślij link do paczki z plikami graficznymi na PW.