Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MoneyBookers(Skrill) > PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: MoneyBookers(Skrill) > PayPal (/Temat-MoneyBookers-Skrill-PayPal-64005)



MoneyBookers(Skrill) > PayPal - Gremquen - 28-01-2013 20:05

Witam.
Wyślę 17zł na Skrillu w zamian za 15zł na PayPal.
Proszę o kontakt PW.

W przypadku osób ze sporą ilościa postów i reputacji bez problemu mogę wysłać pierwszy.

Pozdrawiam


RE: MoneyBookers(Skrill) > PayPal - matiusd - 28-01-2013 20:23

Odpisz na PW


RE: MoneyBookers(Skrill) > PayPal - politolog - 29-01-2013 00:55

Mogę wysłać pierwszy pod warunkiem, ze jestes pelnoletni i masz zweryfikowane konto to mogę przelać pierwszy. JEzeli jestes jeszcze niepełnoletni moge Ci okazać dowod, jak się zapoznasz jak wyglada moja facjata i jak wyglada dowod to mi wysylasz kase 17zl na pp a ja tobie 15 na MBNK pasi ? Smile


RE: MoneyBookers(Skrill) > PayPal - Gremquen - 29-01-2013 12:57

(29-01-2013 00:55)politolog napisał(a):  Mogę wysłać pierwszy pod warunkiem, ze jestes pelnoletni i masz zweryfikowane konto to mogę przelać pierwszy. JEzeli jestes jeszcze niepełnoletni moge Ci okazać dowod, jak się zapoznasz jak wyglada moja facjata i jak wyglada dowod to mi wysylasz kase 17zl na pp a ja tobie 15 na MBNK pasi ? Smile

Nie jestem pełnoletni więc mogę wysłać pierwszy.
Oczywiście po okazaniu dowodu. Ślij wiadomość na PW ;]


RE: MoneyBookers(Skrill) > PayPal - Fajka - 02-02-2013 00:15

Jak chcesz to dzisiaj przyjmę tę ofertę, bo akurat postawiłbym sobie coś na buku.


RE: MoneyBookers(Skrill) > PayPal - Gremquen - 02-02-2013 10:07

Niestety oferta już nieaktualna.


MoneyBookers(Skrill) > PayPal - Coristo - 04-02-2013 18:30

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.