Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]zwrot ptz przy restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]zwrot ptz przy restocku (/Temat-Zamkniety-zwrot-ptz-przy-restocku-640)

Strony: 1 2


[Zamknięty]zwrot ptz przy restocku - madison - 31-12-2009 23:55

dobra, na SB nie idzie sie dogadac. jest grono osob ktore zamowiło, wszystko pieknie ladnie, bylo podsumowanie ptz odjelo. po zalogowaniu sie ponownym okazalo sie ze te ptz znow sa na koncie,tak jak gdyby cofneli nasze zamowienie. pytanie do tych osob: dostaliscie jakiegos meila z potwierdzeniem juz?


RE: zwrot ptz przy restocku - Jeppers - 01-01-2010 00:31

ja nie dostałem Sad ale czekam


RE: zwrot ptz przy restocku - jacekchr4 - 01-01-2010 00:31

Nie nic jeszcze nie dostałem.


RE: zwrot ptz przy restocku - trawel - 01-01-2010 00:31

Póki co głucho, a sytuacja taka sama jak u Ciebie, ale jestem dobrej myśli;D


RE: zwrot ptz przy restocku - Odin - 01-01-2010 00:32

Nie dostałem żadnego meila potwierdzającego, i PTZ też wróciły, ale gdzieś (chyba tutaj) wyczytałem, że po prostu po czasie sobie PRZ znikną, pewnie tak samo z mailem...


Zostaje czekać bo co innego? :-P


RE: zwrot ptz przy restocku - sobczuk21 - 01-01-2010 00:32

ja tez czekam
ale nic innego zamówić nie moge bo pokazuje ze juz zamówiłem na grodę wiec jestem dobrej mysli


RE: zwrot ptz przy restocku - HcK - 01-01-2010 00:32

Również odjęło mi punkty po zamówieniu PSP, a jak już chcę zamówić jakąś nagrodę to wywala mi: 15 PTZ
Sorry, you've already redeemed! Więc powinienem mieć PSP zamówione w takim razie..


RE: zwrot ptz przy restocku - sykus14 - 01-01-2010 00:43

ja poblokowalem obrazki zeby szybciej chodzilo a oni kolejnosc zmienili, do tego jeszcze sie spoznilem duzo wybranych bylo i zamowilem jakies gowno nawet nie widzialem orazka ;/
POTWIERDZENIA jeszcze nie dostalem ;/
na lockerz.com ptz nie odjelo tylko na ptzplace ;p


RE: zwrot ptz przy restocku - mikobro - 01-01-2010 20:49

Ja sie juz zaczynam denerwowac już 21 a po emeilu ani widu ani słychu ;/
Kuuurde no !


RE: zwrot ptz przy restocku - Magnus - 01-01-2010 23:20

to jak do 24 ci nie napisza do napisz do nich emaila ... najlepsze rozwiazanie bedzie w takiej sytuacji