Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lockerz.com - Tak to się robi - zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Lockerz.com - Tak to się robi - zarabiam.com (/Temat-Lockerz-com-Tak-to-sie-robi-Lockerz-Forum-eu-64)



Lockerz.com - Tak to się robi - zarabiam.com - BeSTeK - 14-11-2009 23:32

Witam,
dzisiaj zapraszam do obejrzenia poradnika jak zaczyna się przygoda z Lockerz.com. Dowiecie się jak uzupełniać dane oraz parę innych rzeczy.
Niestety nie przedstawiłem jak działa gra z powodu iż nie posiadałem, żadnego nowego konta.
Mam nadzieje, że filmik Wam pomoże.

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=A0w7IQWbYrI[/my-youtube]

Pozdrawiam,
Bartek.
[color=#32CD32]


RE: Lockerz.com - Tak to się robi - zarabiam.com - xellos666 - 15-11-2009 00:19

ekstra filmik, sporo informacji szczególnie dla początkującychSmile wie ktoś może czy jak podaje imię i nazwisko to też nie moge używać polskich znaków?


RE: Lockerz.com - Tak to się robi - zarabiam.com - BeSTeK - 15-11-2009 00:22

Tak! Dokładnie, nie możesz podawać polskich znaków. Jak mówiłem w filmiku i w kilkunastu postach 0 polskich znaków Smile


RE: Lockerz.com - Tak to się robi - zarabiam.com - xellos666 - 15-11-2009 00:30

o kurcze, to może być główna przyczyna nie otrzymania koszulki w przypadku wielu osób...dopiero po obejrzeniu filmiku mnie olśniło że też moge mieć źle


RE: Lockerz.com - Tak to się robi - zarabiam.com - BeSTeK - 15-11-2009 00:34

(15-11-2009 00:30)xellos666 napisał(a):  o kurcze, to może być główna przyczyna nie otrzymania koszulki w przypadku wielu osób...dopiero po obejrzeniu filmiku mnie olśniło że też moge mieć źle

W internecie można było wykryć dużo fake koszulek, gdyż prawie każdy na kopercie miał nadruk z PL znakami typu "ę,ą,ś,ć,ń" Smile

Szkoda, że ludzie wcześniej o tym fake nie wiedzieli może wtedy było by mniej tego w necie Smile


RE: Lockerz.com - Tak to się robi - zarabiam.com - Admin - 15-11-2009 00:45

użytkownik Rede stworzył takie dzieło :

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=nUemu_MiNCo[/my-youtube]

filmik dość zabawny ! polecam Big Grin


RE: Lockerz.com - Tak to się robi - zarabiam.com - KiMaHri - 15-11-2009 14:05

hmm naszczescie w moim przypadku polskich znaków ą,ę niebyło xD ale mam pytanie czy w tym STATE trzeba cos wpisywac bo po obejrzeni filmiku dopisałem u siebie te "PL" ale tu na forum w jednym temacie sie doczytałem ze STATE obowiązuje tylko mieszkanców stanów wiec jak ?Smile


RE: Lockerz.com - Tak to się robi - zarabiam.com - Admin - 15-11-2009 14:14

pisz PL Smile


RE: Lockerz.com - Tak to się robi - zarabiam.com - BeSTeK - 15-11-2009 14:15

(15-11-2009 14:05)KiMaHri napisał(a):  hmm naszczescie w moim przypadku polskich znaków ą,ę niebyło xD ale mam pytanie czy w tym STATE trzeba cos wpisywac bo po obejrzeni filmiku dopisałem u siebie te "PL" ale tu na forum w jednym temacie sie doczytałem ze STATE obowiązuje tylko mieszkanców stanów wiec jak ?Smile

Jak będzie potrzebne tylko do US i Kanady to na kopercie tego nie napiszą Smile Jednak wszyscy praktycznie mają w STATE PL wpisane Big Grin Smile


RE: Lockerz.com - Tak to się robi - zarabiam.com - KiMaHri - 15-11-2009 14:30

acha dzięki za objasnienie xD