Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostane refem na 4 hostingach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zostane refem na 4 hostingach (/Temat-Zostane-refem-na-4-hostingach-63956)



Zostane refem na 4 hostingach - Blackers - 27-01-2013 18:05

Witam, zostane refem na kazdym z serwisów na ktorych będę zarabiał, mysle, że bedzie ich około 4 wzamian za pożyczenie mi swojego konta shell z vnc na czas uploadu myśle 1-2 dni plus czasami tak jakbym potrzebował coś dorzucić.

Znam się na tym takżę za pożyczenie mi konta shell oferuję dość spore zarobki z reffa.

ps: wystarczy shell z vnc możliwość pobierania z jdwonloadera, dysk twardy moze być mały bo pliki będę na bieżąco wrzucał na hostingi


RE: Zostane refem na 4 hostingach - Kzn - 28-01-2013 22:41

Jebie złodziejem na odległość.


Odp: Zostane refem na 4 hostingach - miniek9090 - 28-01-2013 23:28

Moze i jedzie , ale wyrazaj sie . Koles kto by takiemu swiezakowi dal konto shell za minimum 30-50 zl . Nie potrzebnie marnujesz czas piszac takie tematy Lol

Wysłane z mojego GT-S5570


RE: Zostane refem na 4 hostingach - Blackers - 29-01-2013 01:38

(28-01-2013 22:41)Kzn napisał(a):  Jebie złodziejem na odległość.


Wypraszam sobie takie odzywki nie doświadczyłeś żadnego oszustwa z mojej strony wiec proszę Cie uszanuj mnie i zamilcz jeżeli masz robić offtop takimi postami.

Ps. A po drugie jak według Ciebie mogę coś zabrać/ukraść czy coś w tym stylu mając dostęp tylko i wyłącznie do VNC? Bo tego nie potrafię zrozumieć, nie ma tam możliwości czegokolwiek zmienić wiec Twoje domysły są dalekie od prawdy.


Zostane refem na 4 hostingach - Admin - 10-02-2013 11:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.