Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy biznes HourlyRevShare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy biznes HourlyRevShare (/Temat-Nowy-biznes-HourlyRevShare-63927)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Nowy biznes HourlyRevShare - Anonim13598 - 26-01-2013 23:56

Witam,

Chciałbym Wam pokazać ciekawy program, który znalazłem kilka dni temu: HourlyRevShare. Program wystartował na początku grudnia 2012. Posiada trzy plany zarobkowe, naliczenia są regularnie, CO GODZINĘ! Program działa SUPER! Nie ma żadnych problemów z wypłatami, są realizowane na bieżąco, bez żadnych opóźnień. Kontakt z supportem praktycznie 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu przez e-mail oraz Skype. Poniżej opisałem, co oferuje nam program:

*** Basic Plan ***

Wpłata minimalna: 5$
Wpłata maksymalna: 295$

Zysk co godzinę: 0.1875%
Zysk dzienny (skumulowane zyski godzinowe): 4.5%
Zarobek po 30 dniach: 135%

Zysk z poleconych:
Direct Refferal: 6%
2 linia: 3%
3 linia: 1%

*** Premium Plan ***

Wpłata minimalna: 300$
Wpłata maksymalna: 995$

Zysk co godzinę: 0.2291%
Zysk dzienny (skumulowane zyski godzinowe): 5.5%
Zarobek po 30 dniach: 165%

Zysk z poleconych:
Direct Refferal: 7%
2 linia: 4%
3 linia: 2%

*** VIP Plan ***

Wpłata minimalna: 1000$
Wpłata maksymalna: 10000$

Zysk co godzinę: 0.278%
Zysk dzienny (skumulowane zyski godzinowe): 6.5%
Zarobek po 30 dniach: 195%

Zysk z poleconych:
Direct Refferal: 8%
2 linia: 5%
3 linia: 3%

Wypłaty realizowane na: STP, LR, PM, EgoPay.

Dzienne zyski możemy reinwestować, zwiększając swój kapitał, co daje nam większe możliwości zarobkowe.

Kontakt z supportem:

e-mail: [email protected]
Skype: analiestway

*** UWAGA ***

Przy doładowywaniu eWallet środki z procesora powinny od razu pojawić się na naszym koncie w HourlyRevShare. Jeżeli jest jakiś problem, śmiało piszcie do supportu. Rozwiązują problemy w 24h lub krócej!

Tak jak napisałem, program super, wszystko w porządku, płaci cały czas od GRUDNIA.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt na priv.


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - damianus627 - 27-01-2013 00:06

Nie masz postów na refa.


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - Ropsont - 25-03-2013 23:49

Czy to jest oficjalny temat o HRS? Bo wyszukiwarka pokazuje mnóstwo w koszu i dwa takie, które nie są umieszczone w koszu. Jako, że osoba której jestem poleconym została zbanowana, chciałbym zadać pytanie pozostałym inwestującym w tym programie. Płaci jeszcze? Po tej całej aferze z LR przekonwertowali mi środki na SolidTrustPay, gdzie następnie zleciłem wypłatę części zarobków. Mimo wszystko wypłata jest cały czas w "pending", a support milczy. Kwota wypłaty to około 100$. Mam pytanie do was czy macie również problemy czy program się już zwija? Może po prostu powinienem jeszcze poczekać?


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - lamparciczka - 26-03-2013 00:04

ja ostatnią wypłatę dostałam 21, zamieściłam temat, ale pomimo braku zakazu w regulaminie, komuś się nie spodobał link do dowodu jako adf.ly i ktoś usunął temat
kolejne wypłaty zlecałam 22 i 24, na razie nie mam ich zrealizowanych też są pending, patrząc na dole strony w dział wypłat to codziennie jest 1000-1500 realizowanych
z ostatnich informacji ze strony hrs to nadrabiają wszystkie wypłaty z zamiany lr na stp i to wszystko trwa bo realizują ręcznie


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - lamparciczka - 26-03-2013 09:41

dzisiaj otrzymałam wypłatę zleconą 22 marca Smile
dobrze, że u mnie już z górki, ad pack wygasają, wkład i duży % zarobku wypłacony więc wszystko na lajtowoSmile


http://adf.ly/Lf3d5


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - Ropsont - 26-03-2013 14:44

W takim razie poczekam jeszcze cierpliwie. Dziękuję za odpowiedź.


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - lamparciczka - 26-03-2013 15:13

(26-03-2013 14:44)Ropsont napisał(a):  W takim razie poczekam jeszcze cierpliwie. Dziękuję za odpowiedź.
proszę uprzejmie Smile
cwaniaki nie odpowiadają na wiadomości odnośnie wypłat, ale wystarczy już napisać w innej sprawie i odpowiedź w 2 godziny Smile
w swoją wiadomość wplotłam zapytanie o czas realizacji, to teraz z 72 h wydłużony został do 96 h
najważniejsze, że wypłacają Smile i ja tak w ciągu 4 dni otrzymałam Smile


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - lamparciczka - 28-03-2013 17:38

z dnia wczorajszego przelew zapełnił konto stp które tylko od hrs widzi przelewy Smile

http://adf.ly/Lndr9


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - kleomenes - 29-03-2013 21:05

Konferencja związana z HRS, zapraszam Smile
http://login.meetcheap.com/conference,skuteczne-systemy-zarabiania


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - kawa09 - 30-03-2013 11:26

ile jest min do wypłaty i jak długo sie czeka ?? sa realizowane automatycznie czy czeba samemu zlecić ??