Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pytanie dot. karty graficznej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: pytanie dot. karty graficznej (/Temat-pytanie-dot-karty-graficznej-63926)



pytanie dot. karty graficznej - masterex2 - 26-01-2013 23:07

Witam mam takie pytanie co bedzie bardziej wydajniejsze grafika
Intel HD Graphics 4000 (zintegrowana z procesorem Intel Core i5 3570K 3.4GHz Socket 1155 6MB - Ivybridge)
czy normalna karta graficzna ATI radeon HD 4300/4500 Seria


RE: pytanie dot. karty graficznej - Limitless - 27-01-2013 02:00

Wiadome , że normalna karta Smile


RE: pytanie dot. karty graficznej - Stachu - 28-01-2013 15:48

Oddzielna karta graficzna, ale jak już to przynajmniej HD7850 do tego procka, bo na starszych nie będzie komfortu gry (jeżeli oczywiście zamierzasz grać).


RE: pytanie dot. karty graficznej - Max998 - 28-01-2013 16:01

Jak już nie raz mówiłem zintegrowana karta graficzna nie jest przeznaczona do gier a jedynie do np. przeglądania internetu czy pisania pracy w wrod'zie. Niektóre komputery wyposażone są w dwie karty graficzne które można samemu bądź automatycznie przestawiać wedle potrzeb.


RE: pytanie dot. karty graficznej - remigiuszm5 - 29-03-2013 11:42

Lepsza normalnaSmile


RE: pytanie dot. karty graficznej - CZolg - 31-03-2013 06:31

dobrego GTSa 450 dostaniesz juz za 300 zl. a pociagnie on w sumie wszystkie gry na wysokich ustawieniach, Przynajmniej z moim i5 2500k. Zintegrowana karta jest przeznaczona do biurowych komputerów, zazwyczaj z plytą głowna NLX. Po to żeby wszystko upakować w jak najmniejszej skrznce z jak anjslabszym zasilaczem. Na domowym komuterze karty zintegrowane mijaja sie z celem, nie wiem jak poradzilyby sobie np z filmem BR HD. Smile