Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zaproszenie do 20 ;d - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zaproszenie do 20 ;d (/Temat-Zamkniety-Zaproszenie-do-20-d-6391)



[Zamknięty]Zaproszenie do 20 ;d - Persil74 - 01-05-2010 18:12

Edytowałem posta, piszcie na gadu komu posłać zaproszenie 10259432


RE: Zaproszenie do 20 ;d - Noeki - 01-05-2010 18:45

Ludzi zapraszasz w tej czerwonej zakładce, w pierwszym oknie wpisujesz e-mail osoby która chcesz zaprosić a w drugiej byle co..
Mam nadzieje, że pomogłamSmile
Nabijać punkty można poprzez oglądanie filmików, klikanie na datę oraz odpowiadania na pytania w "DAILES" tuż obok stanu twojego konta:]


RE: Zaproszenie do 20 ;d - Persil74 - 01-05-2010 20:30

No tak, zaproszenia próbowałem już wysłać, lecz wyskakiwał jakiś komunikat. No cóż pokombinuję później Smile
(To nie był komunikat o wysłanym zaproszeniu, aż taki słaby z anglika nie jestem Tongue)


[Zamknięty]Zaproszenie do 20 ;d - Killer - 21-05-2011 09:57

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.