Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na androidzie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na androidzie (/Temat-Zarabiaj-na-androidzie-63909)



Zarabiaj na androidzie - szufliko - 26-01-2013 16:44

Witam wszystkich. Chciałbym przedstawic wszystkim program na system android dzieki, ktoremu mozna zarobic niezbyt wielkie ale pieniądze. Program to "tapporo". Pieniądze zarabia się poprzez pobieranie i uruchamianie gier. Zarabia sie punkty które wymienia się na pieniądze(1000pkt=1$) bądż na gadżety czy też zabawki, karty podarunkowe itp. Punkty zbiera sie naprawde szybko-polecam. Tutaj link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tapporo&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS50YXBwb3JvIl0.
Aby uzyskac premię wpiszcie kod: TAPMS12538
Premia to 250pkt=0.25$
Naprawde polecam i dziekuje za wpisanie kodu. Mi tez wpadnie kilka groszy.
POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Odp: Zarabiaj na androidzie - miniek9090 - 26-01-2013 17:43

Dostaje sie 10c za wpisanie kodu , ale jak osoba polecona zdobedzie dolara dostajesz 50c

Wysłane z mojego GT-S5570


RE: Zarabiaj na androidzie - AnnaKa - 26-08-2013 15:59

Poszedł Kod a co mi tam


RE: Zarabiaj na androidzie - lons - 26-08-2013 21:10

To jest SCAM. Zarobiłem na wypłatę 5$, którą wypłaciłem jakieś półtorej miesiąca temu i nie przyszło mi nic. Jak chcecie to zaśmiecajcie sobie telefon jak ja to zrobiłem i cały czas teraz mi się jakieś aktualizacje robią ;(


Zarabiaj na androidzie - Hybrid1990 - 27-08-2019 21:27

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.