Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RESTOCK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: RESTOCK (/Temat-RESTOCK-639)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: RESTOCK - KrisK - 01-01-2010 01:43

Mam nadzieję, że druga fala, warto poczekać do tej ~ 2:00.
Próbowałem wydać punkty na Modern Warfare 2 albo God of War Collection na PS3, ale po kliknięciu na "reedem now" wywalało mnie z powrotem do wyboru tych kategorii (elektronika itp.) to normalne?


RE: RESTOCK - Zolix - 01-01-2010 01:43

tez mam nadzieje ;d a my tu z tego forum robimy sobie czata zamiast 2 czy 3 posty dziennie
tak kazdy to ma


RE: RESTOCK - Psychol324 - 01-01-2010 01:45

Nie wiem czy podłączać nowego kompa bo teraz na starym siedzę może na 2 uda mi się coś zamówić ale wątpię, że w ogóle o 2 ten restock będzie bo to tylko jakiś użytkownik z tego forum gadał, że o 2 będzie a jest w ogóle jakiś dowód na to?


RE: RESTOCK - Zolix - 01-01-2010 02:00

nie ma i prawdopodbnie go nie bendzie ale nic niegdy nie wiadomo


RE: RESTOCK - mefisto04 - 01-01-2010 02:03

dziwnie jakoś. nie znaliśmy godziny i daty restocku a tylko jeden rzut? ja już ich mam ich grudniową dostawę w głębokim poważaniu i ide w kimę. życzę powodzenia jeżeli jeszcze coś będzie. Narazie


RE: RESTOCK - Zolix - 01-01-2010 02:12

ja chyba tak samo ja zbieram na styczniowy wtedy bende meic wiecej pzt to cos zgarne a teraz to wale to


RE: RESTOCK - Psychol324 - 01-01-2010 02:13

Sprzedam jakiemuś frajerowi to konto za parę zeta bo mam 780 pkt i to pierdolę bo przecież nie mamy szans z Ameryką bo tego ludu jest pełno i zawsze znajdzie się większy hardcor od nas który wyrwie najlepszy sprzęt a nam zostanie tylko tapeta ;/


RE: RESTOCK - Zolix - 01-01-2010 02:14

http://ilock.pl/prezent-na-swieta-a-co-po-nich-oraz-kiedy-bedzie-restock.html

lektura na dobranoc ;p
heh jak cos to daj za free a nie pare zloty bys zalowal cwaniaczku i to nie jest targ zeby handlowac zaloz wlasny temat i tam sprzedawaj ;p


RE: RESTOCK - Psychol324 - 01-01-2010 02:15

W ogóle największym haczykiem tej zasranej akcji jest zbuggowana i wyruchana stronka która chodzi jak stara kórwa.
Ooo dzięki Zolix za link, skoro ta strona ma być kiedyś normalną stroną z stałym restockiem to jednak zostawię sobie konto, lecz pewnie będzie taki haczyk iż wszystko 10x droższe bezie ;/ bo to by było nie fair dla tych któzy maniaczyli po nocach by wyrwać ostatni buggy bag.


RE: RESTOCK - buron - 01-01-2010 02:22

eh pewnie juz dlugo restocku nastepnego nie ebdzie.. trzeba do stycznia czeka ci dupa