Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RESTOCK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: RESTOCK (/Temat-RESTOCK-639)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: RESTOCK - Zythus - 04-01-2010 06:22

Właśnie, było tak jak mówi jacek. Nie oskarżać mi tu mojego Adminka :*


RE: RESTOCK - wezox - 04-01-2010 19:19

Rozbij swój Internetowy namiot, weź Lockerzowy kubek kawy, powiedz cześć do Odyssa i odwiedzaj ptzplace.lockerz.com. Zdobędziesz coś. Dostaniesz coś "Zaczerpnięte z innych WWW"
Po co programy to jest dobre xDD

Starałem sie pomóc.Jeśli pomogłem
+ nie obrażę sie ;p



RE: RESTOCK - Odin - 05-01-2010 07:03

Cytat:Congrats! Your PTZ Place order has been approved. Your PSP Assassin's Creed: Bloodlines - PSP will be sent to you by the end of this week.


If you live in the US, please allow one week for delivery. If you live outside the US, please allow 14 to 21 days for delivery. You will receive a shipping confirmation shortly after your prize leaves our warehouse.


If you ordered a Desktop or redeemed for a electronic gift card or PayPal deposit, you should receive your prize by the end of the week.


Thanks for redeeming Lockerz. Enjoy your prize, feel free to tell your friends about it, and keep earning those PTZ.


Sincerely,


The Lockerz Crew



RE: RESTOCK - johnny86 - 05-01-2010 07:05

Wow gratulacje ja jeszcze nic n ie otrzymałem


RE: RESTOCK - lokarz - 08-01-2010 22:02

a kiedy będzie następny restock styczniowy i jak to zrobić żeby mi samo wyskakiwało ? ;-l


RE: RESTOCK - Alcor - 08-01-2010 22:03

Nie wiadomo kiedy będzie ten restock w styczniu, tylko ekipa lockerz to wie.


RE: RESTOCK - mikobro - 08-01-2010 22:04

Na pytanie kiedy bedzie styczniowy restock sam sobie odpowiedziales... W Styczniu !
Nikt nie zna dokladnej daty... Tym razem poinformuja nas o restocku 24 lub 12 h przed wiec na pewno bedzie jakies info na forum
Pozdrawiam Tongue


RE: RESTOCK - Zythus - 08-01-2010 22:12

Nie wierze, że poinformują nas 24 albo 12 godzin przed. Raczej parę minut..