Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P (/Temat-SCAM-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894)



RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Cytrynowy012 - 13-08-2014 11:00

Ile trzeba czekać na odpowiedź od supportu?


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - madox91 - 13-08-2014 11:18

(13-08-2014 11:00)Cytrynowy012 napisał(a):  Ile trzeba czekać na odpowiedź od supportu?
ja czekam 4-y dzień i nic, a w suporcie pisze, ze maja 24 h. na odpowiedź. Poczytaj posty na forum probuxa. Ludzi zlewają, kasa znika. Chyba jeszcze tak xle nie było.


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Cytrynowy012 - 13-08-2014 11:33

Przynajmniej nie jestem sam; na forum dużo osób ma podobny problem. Wydaje mi się, że probux niedługo się zescamiSad


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - madox91 - 13-08-2014 11:50

Myślę podobnie, choc wszyscy by na pewno chcieli żeby tak nie było ... i tak na standardzie udało mi sie wyciagnąć na czysto ładnych pare $$$. Szkoda będzie, bo drugiej takiej strony nie ma.


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 13-08-2014 11:58

(13-08-2014 11:50)madox91 napisał(a):  Myślę podobnie, choc wszyscy by na pewno chcieli żeby tak nie było ... i tak na standardzie udało mi sie wyciagnąć na czysto ładnych pare $$$. Szkoda będzie, bo drugiej takiej strony nie ma.

to co straciłeś czas na standard, w tym czasie na golden miałbyś znacznie więcej
to co ja miesięcznie na golden przy niecałych 2 k mam na wypłaty ty rok zbierasz na standard przy 200 rr i założeniu, że klikają

nie wiem jak jest obecnie z wypłatami, wypłacałem w poniedziałek więc dopiero w niedzielę będę mógł wypłacić ponownie
w każdym bądź razie bzdury wypisywane na polskim forum, że nie ma wypłat od hohoho czasu są kłamstwem i kalumnią - niczym więcej, bo ja 11.08 wypłaciłem Smile


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Cytrynowy012 - 13-08-2014 12:46

Jakie bzdury, może tak samo jak ja nie dostali wypłaty...


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - madox91 - 13-08-2014 12:48

Ludzie sieją ferment gdzie popadnie i nie wiadomo kto mówi prawde.

Z moich obserwacji wynika, że support milczy ( o tym również pisze na forum p. ),
żadnych nowych wieści od admina nie ma, moderatorzy forum - znikoma aktywność.
Takie nie udzielanie się przez " górę " też nie świadczy dobrze i burzy zaufanie do firmy ( przykład PTCSL ).
Nie wiem czy tam ludziom znika kasa, ale chyba by nie kłamali na forum publicznym.

Z tego co widzę u mnie to przez ok. rok aktywność RR - ów stała na bardzo wysokim poziomie do czasu z przed tygodnia aż do teraz. Prawie zawsze było pomiędzy 300 - 380 klików. Obecnie il. klików nie przekracza 100 , i nie pomagają żadne gridy, czy przedłużanie refów o 60 dni, umieszczanie $$$ w rental balance ... i z tego co widzę na forum pro nie jestem jedynym, który ma tego typu problem.


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 13-08-2014 13:23

(13-08-2014 12:48)madox91 napisał(a):  Ludzie sieją ferment gdzie popadnie i nie wiadomo kto mówi prawde.

Z moich obserwacji wynika, że support milczy ( o tym również pisze na forum p. ),
żadnych nowych wieści od admina nie ma, moderatorzy forum - znikoma aktywność.
Takie nie udzielanie się przez " górę " też nie świadczy dobrze i burzy zaufanie do firmy ( przykład PTCSL ).
Nie wiem czy tam ludziom znika kasa, ale chyba by nie kłamali na forum publicznym.

Z tego co widzę u mnie to przez ok. rok aktywność RR - ów stała na bardzo wysokim poziomie do czasu z przed tygodnia aż do teraz. Prawie zawsze było pomiędzy 300 - 380 klików. Obecnie il. klików nie przekracza 100 , i nie pomagają żadne gridy, czy przedłużanie refów o 60 dni, umieszczanie $$$ w rental balance ... i z tego co widzę na forum pro nie jestem jedynym, który ma tego typu problem.
95% osób mających problem z rr to osoby ze standard i w zasadzie się nie dziwię bo prawie wszyscy to osoby które nic nie wnoszą do bux-a $ a je "wynosili"
przez rok ile wypłaciłeś ? ze 100 $ się uzbierało ? niech takich osób będzie kilkadziesiąt tysięcy i się robi pokaźna kwota
konto standard i osoby z nim to nie jest zarobek ani dla admina ani nic dobrego dla ogółu wszystkich osób
jeśli admin podjął decyzję o wygaszeniu rr na koncie standard to ja jestem za taką decyzją bo albo wnosisz coś do bux dla dobra swojego,wszystkich i bux albo STOP dla pasożytów i koniec życia w "dobrobycie" kont standard
ja na golden nie narzekam, jestem krótko w bux ale wypłacone prawie 600$ gdzie odjąć inwestycję to prawie 500$ zysku w pół roku jak dla mnie jest zadowalającą kwotą Smile

na ten przykład np w neobux na koncie standard nie zarobisz za dużo - kilka $ miesięcznie to maxymalna kwota, w probux było więcej i jeśli admin probux korzysta z mądrości prowadzonego swojego pierwowzoru to czas już najwyższy na takie ruchy, rozpoczęły się od zakupu paczek rr w danych godzinach,teraz STOP dla pasożytów kont standard
takie działania i prowadzenie probux doprowadzą do długich lat życia i płacenia jak pierwowzór który naśladują o nazwie neobux Smile


co do wypowiedzi admina to w przepychanki na forum nie wchodził nigdy, 2x w miesiącu zamieszcza informacje w news które i tak wielu nie czyta
co do bałaganu, pisaniu bzdur i sianiu fermentu to przydałby się dobry moderator i sprzątanie z banami dla wielu


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Cytrynowy012 - 13-08-2014 13:48

@xardas1020 po przeczytaniu twoich postów, wiem już jak myślą admini scamówSmile


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - bbr - 14-08-2014 08:09

Nie moge zlecic wyplaty w probux nawet jak otwiera sie okienko. pisze ze przelali kase a na paypal nic nie ma. Pisalem do supportu ale nie odpowiedzieli .tez tak ktos ma?