Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P (/Temat-SCAM-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894)



RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 01-08-2014 22:09

(01-08-2014 22:05)sbgorka napisał(a):  Mi avg wywalilo mocno) swiat nie ma a prezenty lecaWink

u mnie na 1.30 od 2-3 dni jest a było poniżej 1
rr mam wszystkich na powyżej 90 dni więc mogę 100% dziennych zbierać na wypłatę spokojnie Smile
chyba, że każdemu jeszcze dołożę po 60 dni minimum by z 4 miesiące spokoju z przedłużaniem było Smile


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 01-08-2014 22:18

Avg jest ladne, rozciagam tabele bo za mocno poszedlem w nowych rr. Wraca do normy wszystko 2,3 dni i zbieram na wyplatySmile


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 01-08-2014 22:25

(01-08-2014 22:18)sbgorka napisał(a):  Avg jest ladne, rozciagam tabele bo za mocno poszedlem w nowych rr. Wraca do normy wszystko 2,3 dni i zbieram na wyplatySmile

najlepsi są ci co tam zamilkli a tak pyskowali, że scam beka
łyso się dzieciom zrobiło Big Grin

admin zbyt znany w e-biznesie by się bez słowa miał zawinąć Big Grin
kiedyś powiedział, że jak będzie zwijać interes to wyłączy naliczenie z rr każdy co będzie miał na main balance $ wypłaci i on zrealizuje Smile
i wtedy nastąpi koniec


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - draksone - 01-08-2014 22:28

@xardas
dlatego ze tydzien temu wyplacilem 30$
przedluzam poleconych na tyle ile wystarczy ,i 4 na recykling.Cały czas 1300 poleconych bo nie uzbieram na kolejne 100,a chce wypłacać troche zeby sie zwrocila inwestycja ;/
Problem jest z przedłużaniem poleconych bo niektórzy mają date wygasniecia za 7 dni no i avg 0,8
Nie mam pojecia o co jeszcze moze chodzic,ale tragedii nie ma 35$ jak narazie wyplacone


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 01-08-2014 22:38

(01-08-2014 22:28)draksone napisał(a):  @xardas
dlatego ze tydzien temu wyplacilem 30$
przedluzam poleconych na tyle ile wystarczy ,i 4 na recykling.Cały czas 1300 poleconych bo nie uzbieram na kolejne 100,a chce wypłacać troche zeby sie zwrocila inwestycja ;/
Problem jest z przedłużaniem poleconych bo niektórzy mają date wygasniecia za 7 dni no i avg 0,8
Nie mam pojecia o co jeszcze moze chodzic,ale tragedii nie ma 35$ jak narazie wyplacone

a wytłumacz mi po co tracisz kasę na wymianę poleconych ???
to co tracisz na wymianę przeznacz na przedłużenie lub zakup nowych
system za free wymienia po 14 dniach
dodatkowo jak nie masz na 100 to kup 30-40-50 ale coś dokup, nie musi to być 100
jak ci doradzałem co robić czy gdzieś pisałem byś tracił na recykling kasę ???
skoro i tak robisz po swojemu to po co czyichś rad szukasz ....


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - draksone - 01-08-2014 23:05

Na recykling wydaje 0.28$ dziennie i dzięki niemu własnie avg mi wzrosło i może jeszcze nie jest tak jak być powinno ale jest już przynajmniej stabilnie.Dokupie za jakiś czas paczkę poleconych tak jak mówisz.


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Workis - 02-08-2014 11:33

Recykling (rozsadny) nie jest marnowaniem pieniedzy. Dokladnie tak jak mowi @draksone - zwieksza AVG. Czasem jest tak, ze przez 3 miesiace AVG jest +- stabilne i daje sie zarobic, ale w pewnym momencie nastepuje 'boom' i wtedy niestety, ale bez recyklingu nie wyjdzie sie na plus. Jakis czas temu dokladnie tak mialem, ze przez 10 dni bylem na minus dopoki nie wymienilem kilkudziesieciu (takie mniejsze kilkadziesiat Wink ) emerytów.

pozdrawiam


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 02-08-2014 12:54

ja uważam, że recykling płatny to marnowanie pieniędzy które można wykorzystać w lepszy sposób : a większa wypłata, b na dłużej rr przedłużeni
co człowiek to opinia Tongue
u mnie "emerytów" wymienia tylko i wyłącznie system za free


Odp: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Xkr - 02-08-2014 14:07

Placi, dzisiaj dotarla wyplata Smile, wyplacalem 40 min przed 18 server time

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 02-08-2014 14:09

No i eleganckoSmile

Czyli lepie orzed i po czasie wyplacac z tego co widze niz czekac na dokladna