Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P (/Temat-SCAM-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894)



RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - kazjana - 18-07-2013 15:34

Dziala jeszcze ta strona,czy juz sie zawineli?


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - adrianos - 18-07-2013 17:02

dziala placa caly czas instant


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Workis - 18-07-2013 20:03

Jak z tymi ofertami matomy itd, na probuxie? Dzialaja nie dzialaja? Są prowizje od poleconych jak na neo?

pzodrawiam


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Horusssek - 22-07-2013 10:32

Czy te wszystkie reklamy trzeba oglądać czy wystarczy mieć włączone na innej karcie?


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Workis - 22-07-2013 11:12

Wystarczy mieć włączone. Są tzw. reklamy ad-focus, czyli otworzona zakladka musi byc otwarta (oczywiscie, mozesz byc w innym pokoju, ale nadal zakladka musi byc otwarta), ale na probuxie ich na szczescie nie ma.
Mozesz otworzyc nawet i 20 buxow, a siedziec na jeszcze innej stronie, a i tak timer w reklamach bedzie plynal. Wink Inaczej te buxy nie mialy by sensu, ja obrabiam 10 buxow 10 minut i mam spokoj na 24 godziny, gdybym mial przy tym siedziec np. 1,5h to bym dawno to olał. Wink

pozdrawiam


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - woj9928 - 22-07-2013 13:58

dokladnie Workis czeba na raz robic na kilku buxach


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Stalmer - 22-07-2013 16:41

Czy, aby wpłacić pieniądze z payzy konto też musi być zweryfikowane ? Czy jak wpłacę pieniądze z konta pp kolegi, to muszę wypłacić na jego zweryfikowane konto czy mogę na moje niezweryfikowane ?


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - kornela415 - 23-07-2013 19:32

ja wlasnie wypelniam oferty matomy tam. elegancko mi zalicza, mimo ze te same oferty robilam na neobux.czy moze byc problem z ich spieniezeniem, jesli robilam te oferty na neobuxie? czy probux nie ma nic do tego i male jest prawdopodobienstwo, ze nie wyplaca?


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - kornela415 - 23-07-2013 22:19

nie mam pojecia czy paypal musi byc zweryfikowany


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - draksone - 24-07-2013 08:38

nie wiem jak na neobuxie ale na probuxie na ofertach z matomy nie zarobicie.Wycwanili sie i teraz już trzeba wysyłać smsy a nie tylko potwierdzać pinem