Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P (/Temat-SCAM-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894)



RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - woojohn - 27-07-2014 10:54

Jesteś moderatorem, żeby się tak czepiać? Jak nie chcesz ileś tam razy czytać tego samego to nie czytaj, proste. Jakoś nikomu nie przeszkadza, że temat się powtórzył, ale oczywiście zawsze musi się znaleźć jakiś dzieciak z przerośniętym ego i misją - internetowy ''ja wiem wszystko najlepiej''

e/ Staremu facetowi, będzie wmawiał gówniarstwo, będzie mówił kto co ma robić i wyzywał, a sam pierd*li już któryś post nie na temat o tym jak to go denerwują osoby, które nie czytają wcześniejszych stron. DZIECIAKU idź na dwór, przewietrz się, a nie 800 postów nabiłeś w miesiąc i teraz rżniesz fachowca i pouczasz. Od tego jest moderator!

e/ Gdybyś kulturalnie zwrócił mi uwagę, że to moje pytanie padło już wcześniej, to grzecznie bym sprawdził. (W porównaniu do ciebie, nie czerpie przyjemności z szydzenia i ''ustawiania'' innych użytkowników.) Niestety, ty oczywiście jak na chama przystało, musiałeś dołożyć epitetów (niepotrzebnych) Z czego zrobił się offtop jeszcze większy. Nie pozwolę sobie by ktoś, kto nawet mnie nie zna, obrażał mnie bez powodu. Nie będę jednak komentował wszystkich twoich wywodów i tym samym dawał ci pożywkę, do dalszego obrażania mojej osoby. Mam nadzieję, że temat jest skończony.

A co do daty rejestracji, z tym się w pełni zgadzam - mój błąd, patrząc na moją datę i twoją po prostu pomyliły mi się miesiące. Bije się w pierś.


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 27-07-2014 11:21

K ludzie forum probux!!!!! Tam masz odp. Tu pisac jak kase robic


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 27-07-2014 11:27

(27-07-2014 11:21)sbgorka napisał(a):  K ludzie forum probux!!!!! Tam masz odp. Tu pisac jak kase robic

górka nie poradzisz
małolaty mają wakacje i trzeba zacząć lać na te pytania i ZAPRZESTAĆ UDZIELAĆ ODPOWIEDZI na pytanie jedno i to samo na każdej stronie tematu
niech gnojki śmierdzące za szukanie i czytanie się zabiorą bo temat na temat wypłat wałkowany tutaj i opisywany jest odkąd paypal nałożył na probux limity
na forum probux też każdy z osobna temat zakłada, nie poszuka gnojek jeden z drugim tylko każdy swój temat o tym samym pisze


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 27-07-2014 11:30

Zaczynam mnie wk,ze wyskakuje powiadomienie w tel o watku otwieram i znowu to samo!!! Sa limity i koniec. Dramat to co sie dzieje, myslec i czytac...


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 27-07-2014 11:37

(27-07-2014 11:30)sbgorka napisał(a):  Zaczynam mnie wk,ze wyskakuje powiadomienie w tel o watku otwieram i znowu to samo!!! Sa limity i koniec. Dramat to co sie dzieje, myslec i czytac...

mnie podobnie
każda strona w temacie to 2-3 leniwców pytających o to samo
daj małolatom test wyboru bo tego ich szkoła nauczyła
logicznego myślenia i szukania nie umieją bo tego nie ma w programie nauczania szkoły i nie będzie bo matołami się łatwo steruje i każdy kit wciśnie

(27-07-2014 10:54)woojohn napisał(a):  e/ Staremu facetowi, będzie wmawiał gówniarstwo, będzie mówił kto co ma robić i wyzywał, a sam pierd*li już któryś post nie na temat o tym jak to go denerwują osoby, które nie czytają wcześniejszych stron. DZIECIAKU idź na dwór, przewietrz się, a nie 800 postów nabiłeś w miesiąc i teraz rżniesz fachowca i pouczasz. Od tego jest moderator!

po pytaniach widać jakim tokiem edukacji szedłeś bo stara edukacja tzn 8-śmio klasowa podstawówka i szkoła średnia a potem studia uczyły ludzi logicznego myślenia, czytania i szukania a na końcu zadawania pytania jeśli poszukiwania odpowiedzi nie przyniosły skutku

natomiast ty jesteś człowiekiem skrzywdzonym przez reformę oświaty gdzie zakończyłeś podstawówkę w 6 klasie i poszedłeś do gimbazy
właśnie ta reforma kształci już ułomnych którzy nie umieją czytać i szukać co pokazałeś
liczyć ciebie też nie nauczyli bo 7 miesięcy a 1 miesiąc to wielka różnica

ja wychodzę na pole a nie na dwór
a dlaczego to już ci nie powiem, poszukaj jeśli potrafisz może google ci wytłumaczą ten aspekt


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 27-07-2014 13:07

(27-07-2014 12:45)ManiekHoNoTu napisał(a):  Ludzie miejcie litosc i niedenerwujcie nikogo ani nieoslabiajcie !!!!
SZUKAC SZUKAC SZUKAC I CZYTAC!!!!! TO O CO PYTACIE- TO WSZYSTKO JEST NAPISANE
WYSTARCZY TYLKO CHCIEC TO ZNALEZC
PRZYSLOWIE STAROEGIPSKIE MOWI:
SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE

szkoda sobie szarpać nerwy, krzyk nie pomoże
najlepiej kolejne pytania o temat wypłat olewać, nie pisać nic i niech czytają temat od końca to znajdą odpowiedź
już wystarczająco razy było w tym temacie odpowiedziane każdemu z osobna o co chodzi z wypłatami


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Stalmer - 27-07-2014 19:19

Dzisiejsza wypłata tygodniówki:
http://screenshooter.net/1486109/27_07_2014__20_17_03
Jak zwykle instant.


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 27-07-2014 19:52

(27-07-2014 19:19)Stalmer napisał(a):  Dzisiejsza wypłata tygodniówki:
http://screenshooter.net/1486109/27_07_2014__20_17_03
Jak zwykle instant.

gratuluję i przy okazji coś cienka ta twoja tygodniówka wypłacona Tongue
ja kwotę na wypłatę którą wypłacam 44-45 zbieram w 2,5 dnia Tongue
tygodniowo wychodzi więcej ale ze względu na ograniczenia kwoty wypłaty muszę co 5 dni takie kwoty wypłacać


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Stalmer - 27-07-2014 20:24

Normalnie wypłacałbym +/- 50 $ ale przez limity wypłacam mniej
50 $ to optymalna kwota by zostało na przydłużenie RR


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - ingro85 - 27-07-2014 20:30

Ziomki a po ile tygodniowo wyplacacie dolarkow .? Ja tak 48$ mi taka przechodzi prubowalem 80$i ni h.... odzucalo mi wie jakis limit jest pewnie