Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P (/Temat-SCAM-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894)



RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 26-07-2014 18:26

(26-07-2014 17:35)Jacuss napisał(a):  Mam już 300 poleconych i konto golden i już mam na następnych poleconych ale tamtych nie długo będe musiał przedłużyć i nie wiem co i jak czy wynajomować czy czekać i przedłużać, jak myślicie? pomóżcie Smile

pierwsze przedłużanie, co zostanie po tych działaniach wydajesz na nowych rr lub wypłacasz by odzyskać inwestycję czy by mieć już na paypal kwotę zysku


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Jacuss - 26-07-2014 18:51

czyli teraz tydzien po tygodniu przedluzac nowych bo co tydzien kupowałem Big Grin Myslałem że uda mi sie dobic do 400 rr i wtedy bym przedłuzał Tongue


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 26-07-2014 22:22

(26-07-2014 18:51)Jacuss napisał(a):  czyli teraz tydzien po tygodniu przedluzac nowych bo co tydzien kupowałem Big Grin Myslałem że uda mi sie dobic do 400 rr i wtedy bym przedłuzał Tongue

pierwsze przedłużasz, a po tym co zostanie ci kasy kupujesz nowych
nie po to kupiłeś rr by ich nieprzedłużać i stracić płacąc karę a potem znowu wydać $ na zakup ponownie rr by dojść do tego co miałeś



dawno probux nie padł
Please, try again later!


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - woojohn - 27-07-2014 09:58

Ktoś się orientuje co jest nie tak z wypłatami na Probuxie? Już od kilku dni chcę zlecić wypłatę (małą bo małą - 5$) i wyskakuje informacja: ''The daily limit for transfers today has been exceeded.
Please try again at 00:00 or 12:00 server time'' To standardowa procedura, czy coś jest nie tak? Dodam, że moje pierwsze wypłaty w Probuxie nie napotkały takich problemów.


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - ingro85 - 27-07-2014 10:03

(27-07-2014 09:58)woojohn napisał(a):  Ktoś się orientuje co jest nie tak z wypłatami na Probuxie? Już od kilku dni chcę zlecić wypłatę (małą bo małą - 5$) i wyskakuje informacja: ''The daily limit for transfers today has been exceeded.
Please try again at 00:00 or 12:00 server time'' To standardowa procedura, czy coś jest nie tak? Dodam, że moje pierwsze wypłaty w Probuxie nie napotkały takich problemów.
tak limit im wprowadził paypal i mozna wypłacac o 5:00 rano i o 17:00 czasu polskiego ale płaca ostatnio wypłacałem 48$ i 32$ więc jak narazie wypłacalny tylko te limity sa ale pisza ze niedługo bedzie znowu płynnie wypłacac Smile


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 27-07-2014 10:12

(27-07-2014 09:58)woojohn napisał(a):  Ktoś się orientuje co jest nie tak z wypłatami na Probuxie? Już od kilku dni chcę zlecić wypłatę (małą bo małą - 5$) i wyskakuje informacja: ''The daily limit for transfers today has been exceeded.
Please try again at 00:00 or 12:00 server time'' To standardowa procedura, czy coś jest nie tak? Dodam, że moje pierwsze wypłaty w Probuxie nie napotkały takich problemów.

stronę wcześniej już o tym pisane było
nawet szukać daleko nie trzeba ale po co "męczyć" się czytaniem, najlepiej niech każdy z osobna pyta o jedno i to samo


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - woojohn - 27-07-2014 10:22

(27-07-2014 10:12)xardas1020 napisał(a):  
(27-07-2014 09:58)woojohn napisał(a):  Ktoś się orientuje co jest nie tak z wypłatami na Probuxie? Już od kilku dni chcę zlecić wypłatę (małą bo małą - 5$) i wyskakuje informacja: ''The daily limit for transfers today has been exceeded.
Please try again at 00:00 or 12:00 server time'' To standardowa procedura, czy coś jest nie tak? Dodam, że moje pierwsze wypłaty w Probuxie nie napotkały takich problemów.

stronę wcześniej już o tym pisane było
nawet szukać daleko nie trzeba ale po co "męczyć" się czytaniem, najlepiej niech każdy z osobna pyta o jedno i to samo

A czy Ty myślisz, że ja mam czas wszystkie 83 strony przeglądać i szukać odpowiedzi na swój ''problem'' ? jeśli nie chcesz odpowiadać, to nie, zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże (jak kolega powyżej)

e/ Wyedytuję, żeby nie robić śmietnika (tak jak ty to robisz teraz, pisząc nic nieznaczące wywody) śmierdzącym gnojem nie jestem, bo w porównaniu do ciebie mam trochę lat, więc wypraszam sobie takie określenia. Co do strony, jeszcze raz powtórzę i będę pisał powoli (to może zrozumiesz) nie będę czytał każdej strony, a temat o probuxie jest o probuxie i nie ma żadnej ujmy w tym, że ktoś zadał to samo pytanie 2, czy 50 stron wcześniej, bo nadal jest to W TEMACIE! Jeśli za 20 stron znów ktoś zada podobne pytanie, to też będziesz wyzywał ludzi, że nie chce im się X stron wstecz przeczytać? W porównaniu do ciebie, niektórzy nie siedzą przed komputerem 24h a tym bardziej na zarabiam.com (widać to po ilości postów i dacie rejestracji) więc wyluzuj...


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 27-07-2014 10:35

(27-07-2014 10:22)woojohn napisał(a):  
(27-07-2014 10:12)xardas1020 napisał(a):  
(27-07-2014 09:58)woojohn napisał(a):  Ktoś się orientuje co jest nie tak z wypłatami na Probuxie? Już od kilku dni chcę zlecić wypłatę (małą bo małą - 5$) i wyskakuje informacja: ''The daily limit for transfers today has been exceeded.
Please try again at 00:00 or 12:00 server time'' To standardowa procedura, czy coś jest nie tak? Dodam, że moje pierwsze wypłaty w Probuxie nie napotkały takich problemów.

stronę wcześniej już o tym pisane było
nawet szukać daleko nie trzeba ale po co "męczyć" się czytaniem, najlepiej niech każdy z osobna pyta o jedno i to samo

A czy Ty myślisz, że ja mam czas wszystkie 83 strony przeglądać i szukać odpowiedzi na swój ''problem'' ? jeśli nie chcesz odpowiadać, to nie, zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże (jak kolega powyżej)

akuratnie o to samo 2 osoby pytały i pisały aż na 82 stronie tego tematu
ale jak ktoś jest takim gnojem śmierdzącym jak ty to każdy z osobna będzie pytał o to samo bo nawet 2-3 stron od końca ostatnich nie przeczyta bo po co
lepiej śmietnik robić w temacie postami z pytaniem o jedno i to samo


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - ingro85 - 27-07-2014 10:41

panowie bez takich wyzwisk


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 27-07-2014 10:49

ingro a powiedz ileż można SPOKOJNIE czytać wpisów i pytań kilkudziesiętnej osoby o tym samym gdzie nawet odpowiedź ma 2-3 posty wyżej nad swoim postem i nawet tego nie przeczyta bo pyta kolejny o to samo na co już kilkadziesiąt razy było pisane
gnojstwo, lenistwo, wtórny analfabetyzm to są odpowiednie określenia na takie osoby
w tym temacie masz co stronę 2-3 pytających o to samo, na 82 miałeś dwóch, na 83 na razie jeden
zakończy się strona 83 to na 84 pojawi się kolejny lub kolejni z tym samym pytaniem chodź odpowiedź jest stronę wcześniej