Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P (/Temat-SCAM-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894)



RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - pepe67 - 04-07-2014 10:34

@Xardas: Pozwól, że się zapytam w celach doszkolenia. Smile

W takim przypadku, który teraz jest opisywany, rozumiem, że przedłużać trzeba wszystkich RR? Czy tylko tych którzy aktywnie, lub w miarę aktywnie klikają? Bo jak dla mnie, to nie opłaca się przedłużać RR, który już nie klika w ogóle.

Rozumiem, że w tym przypadku należy zwracać uwagę na AVG?


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 04-07-2014 10:42

(04-07-2014 10:34)pepe67 napisał(a):  @Xardas: Pozwól, że się zapytam w celach doszkolenia. Smile

W takim przypadku, który teraz jest opisywany, rozumiem, że przedłużać trzeba wszystkich RR? Czy tylko tych którzy aktywnie, lub w miarę aktywnie klikają? Bo jak dla mnie, to nie opłaca się przedłużać RR, który już nie klika w ogóle.

Rozumiem, że w tym przypadku należy zwracać uwagę na AVG?


rr kupujesz po to by ich mieć, jeśli nie przedłużysz to tracisz rr jeśli minie jego czas wynajmu i zamiast mieć daną ilość to gdy stracisz to maleje ich suma, i by mieć znowu taką samą musisz ponownie kupować
każdy rr który jest nie aktywny przez 14 dni wymieniany jest za free przez system, rr przedłuża się wszystkich by nie tracić żadnego


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - pepe67 - 04-07-2014 10:45

A OK, myślałem, że nieaktywni nie są wymieniani przez system Smile Dzięki za wyjaśnienie


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 04-07-2014 13:19

Pytanie ogolne, bo bylem na urlopie, czy probuxa ciagle sie wiesza?dzisiaj juz dwa razy sie wylozyl:/

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 04-07-2014 14:00

(04-07-2014 13:19)sbgorka napisał(a):  Pytanie ogolne, bo bylem na urlopie, czy probuxa ciagle sie wiesza?dzisiaj juz dwa razy sie wylozyl:/

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

w ostatnim news admin wspominał, że wprowadzają jakieś nowości i czasem bywa, że strona ma info :Please, try again later!
a czasem serwer "siada" na chwilę jak przeciążony


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 04-07-2014 14:03

Czasem to za malo powiedziane:)nic dziwnego, ze naliczenia siadaja w dodatku dzisiaj puscil3m reklame probuxa, o losie:/

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - mateusz4699 - 04-07-2014 14:03

przeważnie pada w godzinach 23-24


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Halunek - 04-07-2014 14:39

mi teraz nie dziala
klikam wszystkie reklamy+progrid i naliczenia 0.5
powoli zaczyna mne to irytowac


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 04-07-2014 20:49

Pop* mnie z ta strona dzisiaj, non stop niedostepna... jak rr maja klikac:/


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 04-07-2014 23:05

Xardas czekam na Twoj wykres!!!!3 etaty nap* ponoc, w pracy painta nie masz ale 60 reklam na probuxie klikasz... no jak? Z dala od tego Pana....