Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P (/Temat-SCAM-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894)



RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - pepe67 - 03-07-2014 15:24

(03-07-2014 14:12)xardas1020 napisał(a):  tylko masz mały problem ....
minimalna kwota wpłaty do bux-a wynosi 5$, więc z tymi 3 co posiadasz nic nie zwojujesz

ahh, no tak, zapomniałem o tym w sumie. Czyli trzeba jednak przelać trochę funduszy na paypal jeszcze, ale do niedzieli jeszcze czas, więc coś się wymyśli Smile
Mam tylko nadzieję, że ten mały wkład nie pójdzie na marne i po jakimś (pewnie dłuższym) czasie się zwróci Smile


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 03-07-2014 16:45

(03-07-2014 15:24)pepe67 napisał(a):  
(03-07-2014 14:12)xardas1020 napisał(a):  tylko masz mały problem ....
minimalna kwota wpłaty do bux-a wynosi 5$, więc z tymi 3 co posiadasz nic nie zwojujesz

ahh, no tak, zapomniałem o tym w sumie. Czyli trzeba jednak przelać trochę funduszy na paypal jeszcze, ale do niedzieli jeszcze czas, więc coś się wymyśli Smile
Mam tylko nadzieję, że ten mały wkład nie pójdzie na marne i po jakimś (pewnie dłuższym) czasie się zwróci Smile

bez inwestowania, zbieranie na 200 rr na standard i na nim na golden to kwestia bagatela 1,5 roku
jak coś włożysz to ten czas lekko skrócisz, więc jeśli już inwestować to w golden i 200 rr i się będzie kręcić


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - pepe67 - 03-07-2014 18:39

Wiadomo, chcę włożyć, na początek właśnie małą sumę, bo aktualnie tyle posiadam wolnych środków. Powoli acz sukcesywnie chciałbym rozwijać to konto, dlatego pytam, czy taka mała pierwsza wpłata przyniesie mi przynajmniej zwrot, by inwestować dalej. A w razie wolnych środków wpłacać dalej na budowę zaplecza. Co jak rozumiem przyśpieszy zyski.

Czyli dajmy na to, teraz kupie 25 - 30 poleconych, po jakimś czasie się zwróci z aktywnych. Znowu przy wolnych środkach kupię kolejnych poleconych i tak do 200rr, którzy zakładając, że będą w miarę aktywni przyniosą trochę zysku. Jako, że będzie to maksymalna liczba poleconych to zostanie mi zbieranie na paypal (z wypłat, czy też wkładu własnego) na konto Golden i znowu inwestować w rr.

Chodzi o to, że chcę inwestować tzw. "Lewe" pieniądze, których będzie mi w razie czego mniej żal niż tych własnych. Smile

Moje myślenie ma jakiś sens? I pozostaje mieć nadzieję, że w tym czasie bux nie stanie się SCAM'em. A prawdopodobieństwo jest chyba małe, bo temat ma już ponad rok i bux nadal płaci z tego co widzę.


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 03-07-2014 18:47

(03-07-2014 18:39)pepe67 napisał(a):  Wiadomo, chcę włożyć, na początek właśnie małą sumę, bo aktualnie tyle posiadam wolnych środków. Powoli acz sukcesywnie chciałbym rozwijać to konto, dlatego pytam, czy taka mała pierwsza wpłata przyniesie mi przynajmniej zwrot, by inwestować dalej. A w razie wolnych środków wpłacać dalej na budowę zaplecza. Co jak rozumiem przyśpieszy zyski.

Czyli dajmy na to, teraz kupie 25 - 30 poleconych, po jakimś czasie się zwróci z aktywnych. Znowu przy wolnych środkach kupię kolejnych poleconych i tak do 200rr, którzy zakładając, że będą w miarę aktywni przyniosą trochę zysku. Jako, że będzie to maksymalna liczba poleconych to zostanie mi zbieranie na paypal (z wypłat, czy też wkładu własnego) na konto Golden i znowu inwestować w rr.

Chodzi o to, że chcę inwestować tzw. "Lewe" pieniądze, których będzie mi w razie czego mniej żal niż tych własnych. Smile

Moje myślenie ma jakiś sens? I pozostaje mieć nadzieję, że w tym czasie bux nie stanie się SCAM'em. A prawdopodobieństwo jest chyba małe, bo temat ma już ponad rok i bux nadal płaci z tego co widzę.

o zachowanie rr na standard to pytaj Workis
on jest tutaj chyba jedynym specjalistą który zatrzymał konto w rozwoju na standard na okres x miesięcy
ja od startu byłem na golden więc o koncie standard ciężko mi pisać jakieś szczegóły


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Workis - 03-07-2014 22:37

@pepe67,
pisałem wcześniej - na standard masz ~30% ROI miesięcznie, statystycznie.
Zakładając, że nie trafisz na jakas uposledzona pule RR to jesli teraz kupisz 30 RR to powinienes na poczatku sierpnia moc kupic kolejnych 10 z samych naliczen tych 30. Pamietaj jednak, ze nie jest to takie proste, bo :
- kupujac RR ma on 30 dni do konca waznosci
- warto wlaczyc autopay (tniesz koszta o 15%, oprocz tego nie masz co tydzien wielkiej puli RR do przedluzenia, tylko przedluzasz ich stopniowo po pare % ogolnej ilosci RR)
- autopay dziala jesli RR ma 20+ dni do przeminiecia, czyli musisz byc w stanie przedluzyc RR na 30 dni z jego zarobkow z czasu 10dni + tylu dni o ile przedluzyl go autopay zanim osiagnal 20 dni do konca waznosci

Tak czy siak - oplaca sie wynajmowac i tyle. Trafic mozesz tak, ze nawet i 100 RR nie kliknie ani razu, ale jest to malo prawdopodobne.
Kazda kwote (do 40$ wlacznie) jaka zainwestujesz w probuxa powinienes odzyskac z 30% zysiem po miesiacu. Powyzej 40$ jest to trudniejsze do wyliczenia, bo nie ma sensu inwestowac 50, 60 czy 70 tylko jesli juz to 120 (lub w dwoch turach 40$ a pozniej 80$)

pozdrawiam


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - draksone - 04-07-2014 09:39

Tak,tak odzyskasz odzyskasz.Słuchaj ich dalej...
Zainwestowałem 210$,mam teraz 1200 poleconych,dzisiaj 1300 kupie i ledwo stać mnie żeby kolejną paczke wykupić nie mówiąc o tym czy coś odłoże,bo jak na razie to nic nie wypłaciłem.Naliczenia z poleconych to zazwyczaj 800-880 klików a mam jeszcze 60 poleconych wynajętych poniżej 10 dni i nie ma ich za co przedłużać.Codziennie klikam wszystkie reklamy,przedłużam minimum kilku poleconych,wyklikuje progrid,oczywiście 60 reklam nie ma szans wyklikać,chyba że ktoś siedzi non stop na kompie i co pół godziny,godzine sprawdza czy są nowe.
3-4 razy wejść w ciągu dnia nie wystarczy żeby wyklikać dużą ilość reklam.Być może klikam ich za mało,ale na wyklikanie większej ilości niż 40 nie mam czasu.Ma ktoś jakiś pomysł skąd takie beznadziejne naliczenia ??


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 04-07-2014 09:47

(04-07-2014 09:39)draksone napisał(a):  Tak,tak odzyskasz odzyskasz.Słuchaj ich dalej...
Zainwestowałem 210$,mam teraz 1200 poleconych,dzisiaj 1300 kupie

złą taktykę obrałeś w sytuacji gdy masz kiepskie naliczenia ( wyjątkowy pech i kiepskie paki rr )
tych co masz poniżej 21 dni autopay nawet nie opłaca

na twoim miejscu zastosowałbym 5 ruchów w przypadku kiepskich naliczeń :
1 wyłączył już autopay bo wyłączenie autopay da ci opcję kilkudziesięciu $ miesięcznie więcej na main balance które przeznaczysz czy to miesięczne przedłużenie rr, na zakup nowej paki, czy sobie wypłacisz
2 pierwsze zabezpieczył przedłużenie rr
3 co pozostanie po zabezpieczeniu przedłużenia rr przeznaczyć na zakup nowej paki powiedzmy 40-50-60 no na ilu będzie ciebie stać i np z przerwą pomiędzy zakupami pak większymi jak tydzień jeśli w tydzień nie uzbierasz na taką minimalną pakę powiedzmy 40-50 rr
4 dojść do 1500-1600 rr i się zatrzymać, przedłużyć rr na co najmniej 3-4 miesiące, wypłacać
5 mając zrealizowany punkt 4, dobić do 2k rr, przedłużać i wypłacać


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 04-07-2014 10:05

U mnie tez pospadalo, moze chwilowy dolek, trzeba przeczekac

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - draksone - 04-07-2014 10:07

@2xUp
dzięki za rady,spróbuje może to coś da
1 pytanie,na ile ich przedłużać 30,60 dni ?


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 04-07-2014 10:17

(04-07-2014 10:07)draksone napisał(a):  @2xUp
dzięki za rady,spróbuje może to coś da
1 pytanie,na ile ich przedłużać 30,60 dni ?

na twoim miejscu pierwsze bym leciał na 30 dni
zrób sobie tak ( ja bym tak zrobił w twojej sytuacji) :

mamy lipiec więc - załóż sobie, że w lipcu zakup tylko 200 rr w ciągu całego miesiąca
wyłączony autopay, przedłużanie rr nawet z 1 dniem na 30 dni by tych rr nie stracić a na main balance niech się tam zbiera co pozostanie po tych działaniach
31 lipca widzisz ile masz na main balance i wtedy za $ podzielić pół na pół :
pół wypłata, pół przedłużenie rr na 60 dni ( wtedy będziesz miał kilkudziesięciu mniej na przedłużenie w sierpniu)
w sierpniu dokupić albo 100 rr do 1500 albo również tylko 200 do 1600 i się zatrzymać, przedłużać rr na 30 dni, na koniec miesiąca znowu pół na pół taktyka z lipca, we wrześniu już będziesz miał więcej $ na przedłużenie bo rr nie będziesz kupował Smile
im więcej rr na dłużej tym więcej spokoju z daną ilością i tym więcej na przedłużenie kolejnych no i wypłacać
jak tych 1500-1600 rr będziesz miał przedłużonych na 90-120 dni to wtedy dobić do 2 k i sobie przedłużać by byli na kilka miechów a potem przez kilka miesięcy będziesz miał 100% miesięcznych kwot do wypłaty, gdy dojdą do 40 dni ( daj sobie tyle zapasu) to ponownie przedłużanie na kilkadziesiąt dni i znowu jak przedłużysz na taki okres to będziesz miał spokój i 100% z main balance do wypłaty

mam nadzieję, że nie za chaotycznie ale wszystko "na kolanie" w pracy Smile