Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P (/Temat-SCAM-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894)



RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Workis - 26-06-2014 21:05

@SmigolMarek,
wygląda to tak :
załózmy, że pierwsze 10 RR, które kupisz beda wybitnei nieaktywni. Kupiles 100, klika 90 a 10 nie klika - zarabiasz w miare. Druga wersja - kupiles 15, kika 5 a 10 nie klika - jestes w plecy ~50-60% inwestycji. Wink
Zeby w miare sie odniesc do tego czy RR sa czy nie sa oplacalni, nalezy ich wynajac wiecej.
Ale nie martw sie, predzej czy pozniej powinni sie rozkrecic.

pozdrawiam

(25-06-2014 19:18)xardas1020 napisał(a):  
(25-06-2014 15:30)Workis napisał(a):  @Xardas,
570$ to kwota ponad 2-krotnie nizsza od sredniej krajowej, a nie wyzsza. Wink

coś problem u ciebie z matematyką bo najniższa średnia krajówka to 1380 pln a 570 $ to ponad 1600 zł więc od kiedy 1600 zł to mniej od średniej krajówki
nie kompromitowałbyś się, już wystarczy, że podniecałeś się kilkoma $ ze standard w tym bux bojąc się wydać na golden i zamiast zarabiać to traciłeś kilkaset dolarów co miesiąc

Studiuje budownictwo na politechnice, więc nie pitol mi tu, że jest u mnie problem z matematyka, bo na 99,99% umiesz ja zdecydowanie gorzej ode mnie.
570$ to ~1600-1700 zł (zależy od przewalutowania). Srednia krajowa to ~3800 zł (nie pamietam czy brutto czy netto, mniejsza z tym). Od kiedy 1500 zł jest większe od 3800 zl to ja nie wiem. Srednia krajowa nie jest rowna minimalnej krajowej. Jesli mylisz srednia krajowa z minimalna krajowa, to ja bardzo chetnie Cie zatrudnie na srednia krajowa. ^^
I nie ma czegos takiego jak najniższa srednia krajowka. Srednia krajowa to srednia krajowa, a minimalna krajowa to minimalna krajowa. Wracaj do szkoły.

btw. Skoro ja traciłem kilkaset dolarów miesiecznie, to gdzie sa te Twoje setki, skoro w sygnaturze widze u Ciebie 500 zł?

I jesli mowisz, ze ja sie "podniecilem kilkoma $ na standard" to prosze pokaz mi swoje dowody zarobków w internecie, bo samym Ojooo-scamem czy Neobuxem Cie mogę przyciszyć.

btw. z PTCSl prawdopodobnie sie doczekasz, ale czy to bedzie w tym roku to ciezko stwierdzic, bo leca dopiero wyplaty z 10 lutego. Sam czekam na wyplate z 16 lutego, ciekawe kiedy ja otrzymam. Wink

btw2. Jesli masz cos interesujacego do powiedzenia w kwestii buxow/inwestycji w buxy to do cholery jasnej to po prostu napisz. Natomiast jesli chcesz obrzucac wszystkich dookola blotem jak to masz w zwyczaju nie wnoszac nic do tematu poza tym, ze mylisz srednia krajowa z minimalna krajowa to prosze Cie, zamilcz.

btw3. Probux aktualnie online, ale jak wynajmowalem teraz RR o 22:00 to mi sie na minute prawie przywiesił zanim oznajmil, ze udalo sie ich wynajac.


pozdrawiam


Odp: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Xkr - 26-06-2014 21:47

Zgadzam sie z Workisem jesli chodzi o kwestie srednich krajowych ktora jest jedna, nie ma mniejszej czy wiekszej, tez dlatego nazywa sie to srednia

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - bartekbtm - 27-06-2014 13:35

Czyli bez inwestycji nie ma co zaczynać w probuxie? Smile Ewentualnie czekać x lat na ewentualne zyski


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - SmigolMarek - 27-06-2014 13:54

@up
Jak na razie nic nie inwestowałem z własnej kieszeni i mam 3 rr a jestem na probux dopiero 1 tydzień wiec po miesiącu będzie widać możne zyski :/


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Workis - 27-06-2014 14:22

@bartekbtm,
jak w każym buxie. Ale fakt faktem, ze w porownaniu do innych buxow probux wyglada w miare atrakcyjnie. Wink

pozdrawiam


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - patis1997 - 27-06-2014 22:39

Plan 2000rr na goldzie do grudnia rozpoczęty. Smile


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - draksone - 28-06-2014 08:39

Beznadziejne naliczenia od jakiegoś czasu.1200 RR wczoraj wykupione i 828 klików...
Klikam wszystkie reklamy (30-40 klików) + staram się jeszcze progrid,wpłacam na rental balance i codziennie przedluzam 12 poleconych o 60 dni.O co chodzi ?


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - mateusz4699 - 28-06-2014 15:56

też mam od kilku dni słabo


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Workis - 29-06-2014 12:30

Szalu nie ma, ale u mnie caly czas na plusie. Wink
Moze gorzej im sprzedaz idzie ostatnio, wakacje sie w koncu zaczynaja. Smile

pozdrawiam


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 29-06-2014 15:45

U mnie 1280 rr robi 1300 srednio. Zle nie ma..

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka