Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P (/Temat-SCAM-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894)



RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - draksone - 26-06-2014 12:11

(26-06-2014 11:10)Arcodes napisał(a):  Na pewno warto wchodzić kilka godzin. Ją np. Wchodzę o 5:30, między 12-14 a pozniej o 23. Na swoich reklamach kokosów nie zarobisz.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

Naliczenia są w dużej mierze od nich uzależnione,xardas klika po 60 reklam i ma avg,z tego co pisał 1-1,2. Ja 30-40 reklam i ciężko mi avg =1 wbić


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 26-06-2014 12:22

(26-06-2014 12:11)draksone napisał(a):  
(26-06-2014 11:10)Arcodes napisał(a):  Na pewno warto wchodzić kilka godzin. Ją np. Wchodzę o 5:30, między 12-14 a pozniej o 23. Na swoich reklamach kokosów nie zarobisz.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

Naliczenia są w dużej mierze od nich uzależnione,xardas klika po 60 reklam i ma avg,z tego co pisał 1-1,2. Ja 30-40 reklam i ciężko mi avg =1 wbić

bywa, że i wyższe bo mając więcej czasu są dni kiedy własnych klików mam ponad 90 Smile


P.S

dawno probux nie miał przerwy .... Sad
nic poza stroną główną nie działa, ciągle : Please, try again later!


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 26-06-2014 13:18

Ja klikam od kilku dni 8 zoltych cos tam przedluze z rr i przeleje kase na rental i naliczenia sa ok na.poziomie 1,1 1,2. Zwykly udzial w zyskach strony nic wiecej. Mozna to zaobserwowac w ilos i reklam im wie ej danego dnia tym wyzsze naliczenia, zadne wymiany i inne cuda nie pomagaja.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Btw xardas czekam na Twoj wykres, bo z ygt profit wjebales mnie na mine!!! Zastanow sie co Ty ... uzytkownika opowiadasz... zachowalem cala prywatna rozmowe o ygp z Toba. Nie polecam wspolpracy z Toba...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Arcodes - 26-06-2014 14:21

Ją nie mówię żeby nie kilkać swoich wszystkich reklam, ale na samych daleko się nie zajedzie

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - mateusz4699 - 26-06-2014 15:04

z ptcs jestem i tak na + a clixters wytrzyma jeszcze długo.
A co do neo to cieżko wyjść wogóle na + no chyba że wygrasz golda


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - SmigolMarek - 26-06-2014 20:30

Mam problem 2 dni temu kupilem rr i nie kliknely jeszcze ani jednej reklamy wie ktos czym to jest spowodowane?


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - poczmail - 26-06-2014 20:35

@up

Aby naliczało Ci zarobki z RR musisz sam wykazać aktywność w klikach. Po prostu oglądaj dziennie minimum 4 pomarańczowe reklamy (są najbardziej opłacalne), a należności za wypożyczonych refów będą Ci wpływać. No chyba, że kupiłeś jakąś małą paczkę i masz tak wybitnego pecha, że żaden z nich faktycznie nie kliknął do tej pory ani razu - ale ta wersja jest raczej mniej prawdopodobna.


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - SmigolMarek - 26-06-2014 20:39

No kupiłem paczke 3 rr za 0.60$ reklam klikam dziennie średnio 40 (te pomarańczowe raklamy to te fixed?)
Edit.
Nie wiem czemu ale po tym jak napisałem tu posta już klikneły 3 reklamy Big Grin


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - poczmail - 26-06-2014 20:46

Czyli ta mniej prawdopodobna opcja okazała się jednak być prawdziwa. Lol

Mówiąc szczerze to przy kupnie 3 RR nie spodziewaj się cudów, bo to jednak tak mała ilość refów, że trudno aby zagwarantowali Ci oni klikalność na stałym poziomie i choćby zwrot kosztów ich wypożyczenia (mam nadzieję, że jednak im się to uda Smile). Równie dobrze mogłeś trafić na 3 mega aktywnych, jak i takich którzy nie klikną przez miesiąc w ogóle ani razu. Gra w statystyki, AVG i dywersyfikację tych nieaktywnych rozpoczyna się dopiero przy znacznie większej ilości RR. Smile


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - SmigolMarek - 26-06-2014 20:50

no ale na szczęście 1 kliknął już w 3 reklamy Big Grin pozostali nadal 0