Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P (/Temat-SCAM-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894)



RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Halunek - 20-06-2014 16:52

przez tydzien 466RR wyklikalo mi 13$, przeciez to kpina w ogole naliczenia mam zalosne od samego poczatku. pisac do supportu czy oni nic z tym nie zrobia?


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Arcodes - 20-06-2014 17:28

Szczerze to wątpię, bo nigdzie nie masz gwarantowanych zarobków

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 20-06-2014 19:23

(20-06-2014 16:52)Halunek napisał(a):  przez tydzien 466RR wyklikalo mi 13$, przeciez to kpina w ogole naliczenia mam zalosne od samego poczatku. pisac do supportu czy oni nic z tym nie zrobia?

śledząc forum można znaleźć wpisy osób które mają takie spadki

staraj się klikać minimum 60 reklam dziennie
progrid

co niektórzy mówią o codziennym przedłużeniu chodź kilku rr i kupuj oczywiście nowych rr


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - adampl - 20-06-2014 19:45

Kiedyś mówiłem, żeby codziennie przedłużać kilku RR, teraz po kilku próbach już wiem, że nie trzeba ani klikać 60 reklam, ani progrida, ani codziennie przedłużać kilku RR, najważniejsze jest aby co kilka dni przelewać pieniądze z main balance na rental balance (w moim przypadku codziennie min. 5$). Wcześniej wcale nie przelewałem pieniędzy na renatl balance, bo w probuxie nie trzeba tego robić aby przedłużyć RR i jak nie przelewałem środków to moje średnia spadała nawet do 0,8 i prawdopodobnie spadała by dalej tylko ja jak głupi wymieniałem RR. Od czasu jak przelewam środki na rental balance moja średnia sama, bez żadnych wymian wzrosła na 1,2 - 1,3 Aktualnie mam jeszcze włączone autopaya, ale wątpię, żeby on miał wpływ. Jeżeli ktoś może to niech spróbuje tego sposobu i napisze czy u niego coś pomogło.


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 21-06-2014 12:55

(20-06-2014 19:45)adampl napisał(a):  Kiedyś mówiłem, żeby codziennie przedłużać kilku RR, teraz po kilku próbach już wiem, że nie trzeba ani klikać 60 reklam, ani progrida, ani codziennie przedłużać kilku RR, najważniejsze jest aby co kilka dni przelewać pieniądze z main balance na rental balance (w moim przypadku codziennie min. 5$). Wcześniej wcale nie przelewałem pieniędzy na renatl balance, bo w probuxie nie trzeba tego robić aby przedłużyć RR i jak nie przelewałem środków to moje średnia spadała nawet do 0,8 i prawdopodobnie spadała by dalej tylko ja jak głupi wymieniałem RR. Od czasu jak przelewam środki na rental balance moja średnia sama, bez żadnych wymian wzrosła na 1,2 - 1,3 Aktualnie mam jeszcze włączone autopaya, ale wątpię, żeby on miał wpływ. Jeżeli ktoś może to niech spróbuje tego sposobu i napisze czy u niego coś pomogło.

co osoba to inna teoria Tongue
w zasadzie to nie ma raczej "złotego środka" by robić to a to by dawało efekt końcowy w postaci pozytywnych naliczeń z rr


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Halunek - 21-06-2014 13:07

no ja codziennie przelewam zeby przedluzac rr i lipa ;/
ale wczoraj mialem 500klików na 566RR co u mnie chyba jest rekordem(wczoraj akurat wplacilem kase)


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 21-06-2014 13:54

(21-06-2014 13:07)Halunek napisał(a):  no ja codziennie przelewam zeby przedluzac rr i lipa ;/
ale wczoraj mialem 500klików na 566RR co u mnie chyba jest rekordem(wczoraj akurat wplacilem kase)

co ile kupujesz rr i ilu ?
dziwne dla mnie to jest, że nawet to minimum 30% rr u ciebie nie klika...
być może musisz to przeczekać i będzie lepiej

klikaj reklamy, wchodź kilka/kilkanaście razy na dzień na konto
codziennie progrid
(skorzystaj z rad kolegów co do przelewów i codziennego przedłużania rr ) i może się coś ruszy u ciebie
ja np przelewam i przedłużam większe ilości rr co 4-5 dni, nie przedłużam ich codziennie


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Rofix - 23-06-2014 22:00

Probux to moim zdaniem najlepszy bux. Wypłacalny i naprawdę warto na nim klikać Big Grin


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Arcodes - 23-06-2014 22:04

Ją bym chciał zainwestować te początkowe 120 dolarów, ale słyszałem że różnie zalicza kliki rr. Czy mam na to jakiś wpływ?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 23-06-2014 22:18

(23-06-2014 22:04)Arcodes napisał(a):  Ją bym chciał zainwestować te początkowe 120 dolarów, ale słyszałem że różnie zalicza kliki rr. Czy mam na to jakiś wpływ?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

na ilość klików nie masz pełni władzy
bywają wzloty i upadki
po sobie mogę powiedzieć, że mogłem już w tamtym roku wejść z inwestycją w probux bo bym w chwili obecnej zarabiał znacznie więcej a wszedłem kiedy wszedłem i ta droga niestety dopiero przedemną chodź na czysto mam już miesięcznie 100$ i wzrasta z każdym miesiącem w górę Smile